Miło Cię widzieć!

Ładowanie strony

O projektodawcy

StudioMarcos

StudioMarcos

Lubin

Cześć! Jesteśmy niezależnym studiem filmowym pod nazwą Studio Marcos. Zajmujemy się filmowaniem, nagrywaniem teledysków, reklam, tworzeniem komiksów itp.

Większość z nas interesuje się jak pewnie wiecie komiksami amerykańskimi, z postaciami DC, Marvel.

Od niedawna podjęliśmy się współpracy wraz z Four Star Studio - dzięki temu wspaniale się uzupełniamy.

Napisz wiadomość do Projektodawcy

2230 PLN z 1200 PLN

28 Wspierający

Udany! Cel osiągnięty

185%

Model finansowania: "wszystko albo nic". Aby otrzymać środki, projekt musi osiągnąć minimum 100% finansowania do 19.03.2015.

'The Ultimate Boy' film o polskim superbohaterze

RSS

Premiera! Dodano 31.01.2017, godz. 22:24

Siemka :D The Ultimate Boy na necie! https://youtu.be/hpRE0d3LSMw

Upominki! Dodano 28.01.2017, godz. 21:13

Witam! Ci którzy nie dostali jeszcze nagród, otrzymali mail! Proszę sprawdzić i niezwłocznie odpisać, gdyż potrzebne są Wasze adresy, by nadać paczki ;) Pozdrawiam!

Trochę info! Dodano 03.09.2016, godz. 17:18

Witam! Jak wszyscy wiemy, film będzie miał swoją premierę 14.09.2016! Zaś bilety dostępne będą w Kinie Helios w Lubinie - 10zł! Zapraszam więc wszystkich na film!
Po całym seansie odbędzie się spotkanie z twórcami, więc będziecie mogli nam zadać kilka pytań. Nie zabraknie też konkursów, w których można wygrać ciekawe nagrody ;)

A mówiąc o nagrodach. Jak już było wcześniej zadeklarowane. Stopniowo, po trochę wysyłać nagrody zaczniemy po premierze, lecz bliżej końca września. Myślę, że do końca października ze wszystkim powinniśmy się wyrobić. Więc niech każdy kto ma dostać nagrodę, będzie czujny, bo dostanie mail z informacją, że paczka została wysłana. Będziemy wcześniej również wysyłać maile, na jaki adres ma zostać wysłana paczka! Pojawił się również w sieci nowy trailer The Ultimate Boya, a tu macie link: https://www.youtube.com/watch?v=KmkpomBf-Zs

Na razie tyle ;) Dziękuję i pozdrawiam wszystkich, którzy nam pomogli!!!
Studio Marcos i Four Stars Studio

Znamy datę premiery!!! Dodano 16.08.2016, godz. 9:14

Wszyscy znamy już datę premiery. Jest nią 14.09.2016r!!! Godzina 17:00 - Kino Helios w Lubinie. Daty kolejnych seansów ukażą się po premierze!!! Więcej info już niedługo: Facebook.com/StudioMarcos

Premiera? Dodano 26.07.2016, godz. 16:29

Premiera planowana jest na wrzesień! Tak mówi kino, w którym będzie puszczany film ;) Więcej info na naszym fanpage: Facebook.com/StudioMarcos

Nowe Zwiastuny The Ultimate Boy`a Dodano 15.01.2016, godz. 12:46

Witamy wszystkich wspierających projekt The Ultimate Boy`a! Dziś krótko, ale na temat! Niżej znajdziecie dwa nowe zwiastuny The Ultimate Boya! Jeden odświeżony, z poprawionymi scenami, zaś drugi całkiem świeżutki pełen akcji i walki!

Kolejna rzecz to premiera. Niestety została przesunięta z winy dystrybutora. Ale ma to też drugą stronę medalu. Postanowiliśmy poprawić sceny, które uznaliśmy, że można zrobić je lepiej! Ale to nie wszystko! Każdy, kto wsparł nasz projekt i wybrał "SPECJALNE wydanie DVD z filmem" dostanie film rozszerzony o kilka dodatkowych scen, które na pewno wydłużą i umilą Wam film ;)

Nagrody oczywiście, tak jak było pisane wcześniej, zostaną rozdane/wysłane po premierze filmu ;)

Jeszcze ostatnia rzecz, która może Was zainteresować to konkurs, który pojawi się za niedługo u nas na fanpage`u! Będą do wygrania ciekawe nagrody związane z filmem, studiem i nie tylko ;)

A teraz linki do trailerów:
https://www.youtube.com/watch?v=eIGS0xmjaSg
https://www.youtube.com/watch?v=KKp-_fckdPA

I w ramach przypomnienia, link do naszego fanpage:
https://www.facebook.com/StudioMarcos/

Pozdrawiam, Studio Marcos

Kulisy i Nagrody! Dodano 02.06.2015, godz. 11:03

Dzień dobry! Wysyłamy tą wiadomość, by przypomnieć o naszym projekcie! Każdy kto chce śledzić kulisy naszego filmu, może to robić na naszym facebooku: https://www.facebook.com/StudioMarcos

Podziękowania na fanpage już prawie zakończone. Zostało jeszcze kilka osób, a zaraz po tym ruszamy z kolejnym etapem, czyli będziemy rozsyłać nagrody, za pomocą e-mailów! Np. Soundtracki z filmu, plakaty, zdjęcia z planu itd.

Zaś ostatni etap rozdawania nagród, nastąpi wtedy, gdy film zostanie już ukończony, ale jeszcze PRZED PREMIERĄ! :D

Dziękujemy za cierpliwość i zapraszamy do śledzenia naszego facebooka! :D

Pozdrawiamy, Studio Marcos!

Ostatnie Godziny! Dodano 18.03.2015, godz. 23:05

Zostało 19h do zakończenia kampanii! Proszę Was Drodzy Przyjaciele, udostępnijcie ten link, a nawet wpłaćcie nam chociaż 1zł! Tak niewiele brakuje nam uzyskania kolejnego progu (2000zł)!!! Jeśli uzyskamy taką sumę, będziemy mieć środki, aby wynająć jeszcze lepszy sprzęt, co poprawi efekt końcowy The Ultimate Boya!

Nie bądźcie obojętni - Zostańcie jednym z twórców filmu! :D

Brakuje nam tylko 57zł do 2 000zł!!!

Dziękujemy Wam! BONUS Dodano 10.03.2015, godz. 23:27

Dziękujemy Wszystkim Wspierającym nasz projekt! Już dawno uzbieraliśmy 100% danej sumy, a nawet przekroczyliśmy ją!!! W ramach podziękowań jeszcze taki mały bonus w postaci skrótu castingowego!

https://www.youtube.com/watch?v=SCfzBKCx-5E

Model finansowania: "wszystko albo nic"

Aby otrzymać środki, projekt musi osiągnąć minimum 100% finansowania do 19.03.2015 18:06