Miło Cię widzieć!

Ładowanie strony

O projektodawcy

StudioMarcos

StudioMarcos

Lubin

Cześć! Jesteśmy niezależnym studiem filmowym pod nazwą Studio Marcos. Zajmujemy się filmowaniem, nagrywaniem teledysków, reklam, tworzeniem komiksów itp.

Większość z nas interesuje się jak pewnie wiecie komiksami amerykańskimi, z postaciami DC, Marvel.

Od niedawna podjęliśmy się współpracy wraz z Four Star Studio - dzięki temu wspaniale się uzupełniamy.

Napisz wiadomość do Projektodawcy

2230 PLN z 1200 PLN

28 Wspierający

Udany! Cel osiągnięty

185%

Model finansowania: "wszystko albo nic". Aby otrzymać środki, projekt musi osiągnąć minimum 100% finansowania do 19.03.2015.

'The Ultimate Boy' film o polskim superbohaterze

O projekcie

Nazywam się Marek Kret i jako reżyser, reprezentuję grupę filmową pod nazwą Studio Marcos. Zajmujemy się nie tylko filmem, ale również nagrywaniem reklam, teledysków oraz tworzeniem komiksów. Razem z Four Stars Studio, z którym współpracujemy, mamy przyjemność przedstawić Wam projekt filmu krótkometrażowego pt. "The Ultimate Boy" w klimatach sci-fii/akcja. 

UPDATE 7.03.2015

"The Ultimate Boy" opowiada o młodym chłopaku, który przegrał życie i popadł w alkoholizm... Przez wiele lat żył to tu, to tam. Lecz pewnego dnia, odnajduje miecz, który wszystko zmienia i obdarza go niezwykłymi mocami. Na początku nieudolnie wykorzystuje je do własnych celów, lecz z czasem stara się zapanować nad nimi i pragnie zostać super bohaterem. Wielu osobom ze świata kryminalnego, działania Ultimate Boy`a przeszkadzają w ciemnych interesach, więc postanawiają stworzyć "coś" co zniszczy super bohatera, raz na zawsze.


Pragniemy stworzyć film, w którym będzie panować futurystyczna atmosfera. Androidy pilnujące porządku na ulicach miast, nowoczesne środki transportu, holograficzne billboardy itp. Osiągniemy to przy użyciu efektów specjalnych CGI i matte-paintingu.

 

Chcemy pokazać rodakom i całej reszcie świata, że i my, Polacy potrafimy nagrać dobry film o super bohaterze. Ba, o naszym własnym, polskim super bohaterze! W związku z tym, że żyjemy i mieszkamy na terenie zagłębia miedziowego większość scen kręcona będzie w Lubinie Polkowicach i Głogowie. Dzięki temu będziemy chcieli również promować nasze ukochane miasta. Jednocześnie spełnimy swe marzenia z dzieciństwa, gdzie każdy z nas chciał mieć niezwykłe super moce i ratować świat!

 

Mamy już sporo nagranego materiału, duża część z tego została już poddana obróbce. A jak pewnie wiecie, produkcja filmowa nie jest tanią sprawą. Nawet jeśli to projekt non-profit. Przez kilka lat gromadziliśmy niezbędne doświadczenie, jak i sprzęt filmowy. Czasem wykonywaliśmy go nawet sami! Za wszystkie rekwizyty, sprzęt itp. zapłaciliśmy własnymi pieniędzmi, ale to za mało, by stworzyć cały film. Aby wykonać projekt w 100%, potrzebujemy nieco więcej pieniędzy na takie rzeczy jak:

-Transport sprzętu i ekipy

-Kostiumy

-Scenografia

 

Jeśli tak się stanie, zainwestujemy te pieniądze w:

2000zł - Wynajem lepszego sprzętu

Dzięki temu wynajmiemy lepsze oświetlenie, żurawia i drona! Na pewno film będzie dużo lepszy ;) Każdy dostanie mały gratis, który spodoba się każdemu!

3000zł - Nowe modele 3D

Tu zakupilibyśmy nowe modele 3D, które jakościowo wyglądałoby jak te z Hollywood! A wszyscy, którzy mieli dostać płytę DVD, dostaną materiały, które są niedostępne nigdzie indziej!

5000zł - Profesjonalnych kaskaderów

Jak wiadomo walki, wybuchy itp. będą wyglądać profesjonalniej! To będzie dopiero akcja! Dodatkowo każdy zostanie umieszczony w napisach końcowych, jako osoba wpierająca nasz projekt! A osoby, które dały największą ilość pieniędzy zyskają pakiet 3 dodatkowych zaproszeń, na premierę filmu!

6000zł - Kolejny film w universum Ultimate Boya

Przyłożycie rękę do powstania kolejnego filmu z universum Ultimate Boya! Film będzie opowiadał o nowym superbohaterze, który wkracza do miasta! Jaki to bohater? Już mówię. Będziemy chcieli zorganizować konkurs, w którym to właśnie wy będziecie projektować własnego superbohatera! Najlepsza praca wygra, a nagrodą będzie ożywienie go na dużym ekranie! :D

 

    *Nagroda, scenariusz z podpisami całej ekipy!
  *Nagroda, płyta DVD z filmem! Wydanie specjalne z wywiadami, nieudanymi scenami itp.
  *Nagroda, koszulka z Ultimate Boyem! Noś ją z dumą!

    Marek Kret - Już za czasów szkoły miał wielki zapał i chęci, by zająć się filmowaniem. Zaczynał od prostych, krótkich filmików, które kręcone były zwykłym aparatem cyfrowym. Lata mijały, a Marek zdobywał bezcenne doświadczenie. Dziś zajmuje się wieloma rzeczami, związanymi z filmem, np. Efekty wizualne! (scenariusz, reżyseria, montaż, efekty specjalne i wizualne, kostiumy i scenografia)
  Damian Sobol - Od dziecka zakochany w muzyce. Od kilku lat komponuje własną muzykę - nie tylko do filmów. (zdjęcia, oświetlenie, muzyka i dźwięk)
  Jacek Michalak - Przedsiębiorca i fotograf z własnym studiem i wieloletnim doświadczeniem! Można go opisać jako człowieka, który potrafi wszystko! (zdjęcia, grafika, backstage)
  Mirosław Miśtak - Samochody? Filmowanie? Zdjęcia? To jego świat. Ze zwykłego złomu, zrobi niezłą furę. Z nieudanych ujęć, zmontuje hollywoodzki film. O zdjęciach nie wspomnę (zdjęcia, montaż, chcrakteryzacja)
  Paweł Makuchowski - Komiksy, kreskówki, mangi i anime to jego całe życie. Mówi, że grając Ultimate Boya, spełnia swoje największe marzenie - bycie superbohaterem. (aktorstwo)
  Paulina Namińska - Kompozytorka. Mówi, że bez muzyki świat by nie istniał. (aktorstwo)

Facebook Studio Marcos: Kliknij, aby odwiedzić stronę

Facebook Four Stars Studio: Kliknij, aby odwiedzić stronę

Model finansowania: "wszystko albo nic"

Aby otrzymać środki, projekt musi osiągnąć minimum 100% finansowania do 19.03.2015 18:06