Dołącz do naszej społeczności!

Ładowanie strony

O projektodawcy

Survival Nida

Survival Nida

Kraków

Napisz wiadomość do Projektodawcy

2630 PLN z 1000 PLN

39 Wspierający

Udany! Cel osiągnięty

Twórca Projektu otrzyma wszystkie środki, które zostaną wpłacone, bez względu na osiągnięcie kwoty minimalnej (model "bierzesz ile zbierzesz"). Projekt kończy się 04.07.2019 22:10

Survival Nida 5: Nowe Rozdanie

RSS

Gadżety gotowe! Dodano 30.09.2019, godz. 19:27

Z przyjemnością informujemy, że wszystkie gadżety z kampanii na Polak Potrafi są już gotowe. W najbliższych dniach będziemy wręczać i rozsyłać nagrody do wspierających!

Zdjęcia nagród możecie zobaczyć na facebooku projektu: Facebook

 

 

Kampania zakończona! Dodano 04.07.2019, godz. 22:01

Właśnie zakończyła się nasza kampania. Ogromnie dziękujemy wszystkim wspierającym za wsparcie naszego projektu. Dzięki Wam udało nam się uzbierać 2630zł. Dziękujemy również wszystkim innym osobom, które pomogły przy kampanii i dzięki którym udało się ją stworzyć.

Przed nami jeszcze bardzo dużo pracy ponieważ wkraczamy w ostatni etap przygotowań przed samą realizacją Nowego Rozdania, które odbędzie się już w sierpniu (9-18. Trzymajcie za nas kciuki i obserwujcie nasze media społecznościowe.  Będziemy informować na bieżąco o postępach w pracach nad projektem.

Wszystkie nagrody materialne postaramy się dostarczyć do wspierających najpóźniej do końca września tego roku.

Do zobaczenia!

Stach

Granie o przetrwanie - prelekcja o projekcie Dodano 17.06.2019, godz. 20:39

Już jutro (18.06) o godzinie 18 w klubie Grota 2 na Uniwersytecie Ekonomicznym w Krakowie odbędzie się prezentacja dotycząca naszego projektu. Gorąco wszystkich zapraszamy do wzięcia udziału w prelekcji. Będziecie mogli poznać głównego organizatora oraz dowiedzieć się więcej o projekcie.

Więcej informacji możecie dowiedzieć się z wydarzenia na Facebooku: LINK

Pierwsze 24h za nami! Dodano 06.06.2019, godz. 19:20

Minęły ledwie 24 godziny od startu, a już udało się odblokować 5 celów kampanii, a to wszystko dzięki Waszemu wsparciu! Już teraz dziękujemy wszystkim osobom, które przyczyniły się do tego małego sukcesu, zarówno poprzez wsparcie finansowe jak i udostępnienia na Facebooku.

 

Sporo za nami, ale jeszcze więcej przed, dlatego nie zatrzymujemy się! Zachęcam wszystkich do przekazywania informacji o projekcie dalej (http://bit.ly/nidapolakpotrafi) oraz udostępniania na Facebooku (http://bit.ly/nidafbpp).

 

Poniżej przedstawiamy cele, które udało nam się osiągnąć oraz te, które jeszcze są przed nami. W najbliższych dniach możecie spodziewać się kilku fajnych niespodzianek, które dla was szykujemy!