Dołącz do naszej społeczności!

Ładowanie strony

O projektodawcy

Survival Nida

Survival Nida

Kraków

Napisz wiadomość do Projektodawcy

2630 PLN z 1000 PLN

39 Wspierający

Udany! Cel osiągnięty

Twórca Projektu otrzyma wszystkie środki, które zostaną wpłacone, bez względu na osiągnięcie kwoty minimalnej (model "bierzesz ile zbierzesz"). Projekt kończy się 04.07.2019 22:10

Survival Nida 5: Nowe Rozdanie

O projekcie

Survival Nida jest to wyjazdem turystyczno-rekreacyjnym inspirowanym amerykańskim programem telewizyjnym reality-show Survivor, w Polsce znanym jako Wyprawa Robinson oraz Wyspa Przetrwania. W tym roku wyjazd odbędzie się w dniach 9-18 sierpnia.

 

[IN ENGLISH]

Survival Nida is a non-commercial vacation trip inspired by the American reality-show Survivor, created by fans of the show in Poland. The trip is recorded by cameras, then episodes similar to the television program are created from the collected materials. Episodes can be watched on YouTube [LINK]. This year we are organizing the fifth edition of the project. So far, the project has been organized low-cost from our own resources. However, this year we would like to raise the production level, so we decided to crowdfudning. We will devote all of the collected funds to the development of the project. For example we will buy microphones, tripods, lights, spare batteries. Our goal is to create a high level trip for contestants and then high level of episodes for viewers. We encourage you to support the project!

Kilkanaście osób przyjeżdża nad rzekę Nidę (woj. świętokrzyskie), gdzie zostaje podzielonych na dwie drużyny, które będą ze sobą rywalizowały. Na początku każdy z zespołów otrzymuje materiały do budowy schronienia, które będzie ich domem podczas tego wyjazdu. Codziennie drużyny rywalizują ze sobą w zadaniach o nagrody oraz immunitet. W zadaniach o nagrody do wygrania są ułatwienia pomocne podczas rozgrywyki oraz dodatkowe atrakcje, natomiast w zadaniach o immunitet stawką jest byt w grze. Drużyna, która przegra zadanie o immunitet, musi w tajnym głosowaniu wyeliminować z gry jednego członka zespołu. Drużyny rywalizują w ten sposób do czasu, aż w grze zostanie mniejsza liczba osób i nastąpi połączenie w jeden zespół. Od tej pory gracze rywalizują indywidualnie, co oznacza, że immunitet zdobywa tylko jedna osoba, a pozostałe są zagrożone eliminacją podczas głosowania. Gdy w grze pozostaną tylko trzy osoby, wszyscy wcześniej wyeliminowani biorą udział w ostatnim głosowaniu, w którym wybierają spośród finałowej trójki gracza, który zostanie Zwycięzcą Nidy.*

 

*Szczegółowe zasady gry znajduje się na Facebooku Survival Nida [LINK].

Cały projekt jest rejestrowany przy pomocy sprzętu audiowizualnego. Po zakończeniu wyjazdu powstają odcinki na wzór programów reality-show, które są dostępne w serwisie YouTube. Poprzednie edycje można obejrzeć tu: LINK

Pierwsza edycja projektu odbyła się w 2013 roku. Do tej tej pory odbyły się cztery edycje programu Survival Nida. Wzięło w nich udział 33 uczestników z całej Polski, którzy wystąpili w 35 odcinkach. Spędzili oni łącznie 48 dni w nadnidziańskiej dolinie i rywalizowali w 57 zadaniach. Na YouTubie przekroczyliśmy 100 000 wyświetleń.

Podoba Ci się idea naszego projektu? Lubisz aktywnie spędzać czas w oryginalny sposób? W dalszym ciągu szukamy kilku odważnych osób, które chciałyby spróbować swoich sił w Nowym Rozdaniu! Może to właśnie Ciebie potrzebujemy? Wypełnij formularz [LINK] i zgłoś się!

Do tej pory program organizowany był budżetowo, bez profesjonalnego sprzętu czy sponsorów. Widzimy jednak ogromny potencjał drzemiący w tym projekcie i dlatego tym razem chcemy zrobić coś więcej, na większą skalę i wyższym poziomie. Właśnie dlatego jesteśmy na tym portalu.

 

Zarówno sprzęt i wyposażenie, którymi w tej chwili dysponujemy, jak i nasze umiejętności i budżet nie pozwalają na nam na zorganizowanie tego projektu lepiej, niż do tej pory. Pieniądze, które uzbieramy, pozwolą na wyposażenie nas w dodatkowe materiały oraz zaangażowanie odpowiednich osób do pomocy.

 

Naszym głównym celem jest możliwie w jak najbardziej profesjonalny sposób nagrać, obrobić i zmontować materiały z wyjazdu. Chcemy by widzowie mieli poczucie, że oglądają ciekawy i wciągający reality-show w internecie, nie odbiegający jakością od produkcji telewizyjnych. Większy budżet pozwoli nam również na przygotowanie bardziej zaawansowanych i ciekawszych zadań, w których będą konkurować uczestnicy. Emisję odcinków w serwisie YouTube planujemy w 2020r. Ze względu na to, że montaż jest bardzo czasochłonnym procesem, bardziej konkretne informacje będziemy w stanie podać po realizacji projektu.

Podoba Wam się nasz projekt? Chcecie zobaczyć owoc naszej pracy? Wspierając nas będziecie mieli możliwość obejrzenia materiałów z wyjazdu zmontowanych w odcinki udostępnione w serwisie YouTube w 2020r. Jeżeli uda nam się uzbierać więcej środków, udostępnimy dodatkowe ekskluzywne materiały.

 

Dodatkowo, dla wspierających przygotowaliśmy atrakcyjne nagrody. Wybierając odpowiednie opcje wsparcia  otrzymacie w zamian unikatowe nagrody rzeczowe lub możliwość osobistego wzięcia udziału w wydarzeniach związanych z projektem.

Poniżej znajdują się wizualizacje nagród, które dla Was przygotowaliśmy. Nagrody materialne planujemy wysyłać do wspierających najpóźniej we wrześniu 2019r. Proszę pamiętać, że są to jedynie wizualizacje graficzne, dlatego ostateczny wyglad nagród może się nieznacznie różnić. W przypadku koszulek do wyboru są różne rozmiary oraz kroje (damski lub męski). Rozmiar oraz krój należy wybrać przy okazji podawania adresu do wysyłki. Zachęcamy do wyboru "Zestawów Rozbitka", który wychodzi korzystnie cenowo dla wspierających, a nam pozwolą zaoszczędzić na wysyłce, co sprawi, że więcej środków będziemy mogli przeznaczyć na rozwój projektu!

 

 

 

Zaproszenie na pokaz premierowy Nidy: Nowe Rozdanie, który odbędzie się w Krakowie w 2020 r. Szczegółowe informacje wraz z elektronicznym biletem zostaną przekazane mailowo do wszystkich wspierających najpóźniej miesiąc przed premierą.

 

Zaproszenie na finałowy weekend Nidy: Nowe Rozdanie, który odbędzie się w okolicy miejscowości Wiślica (woj. świętokrzyskie) w dniach 16-18 sierprnia. Organizatorzy zapewniają nocleg w namiocie z zapleczem sanitarnym, wyżywienie oraz dodatkowe atrakcje. Szczegóły zostaną przekazane mailowo do zainteresowanych.

Podziękowania imienne na napisach końcowych po każdym odcinku na YouTube.

W zależności od tego jak dużą kwotę uda nam się uzbierać, chcemy przygotować odpowiednią liczbę materiałów z projektu. Poniżej przedstawiamy co konkretnie chcielibyśmy dla Was przygotować. Postęp ufundowania kolejnych celów będziemy aktualizować wraz z postępem kampanii.

Zamieszczamy również cele do osiągnięcia na naszych portalach społecznościowych. Jeżeli uda nam się uzyskać odpowiednią liczbę polubień oraz subskrypcji przygotujemy dodatkowe materiały związane z projektem.

Jeżeli chcesz sę dowiedzieć więcej o Nidzie i być na bieżąco z projektem odwiedź nasze profile na portalach społecznościowych.

YouTube: https://www.youtube.com/user/SurvivalNida

Facebook: https://www.facebook.com/SurvivalNida/

Twitter: https://twitter.com/survivalnida

Jeżeli masz jakieś pytania napisz do nas:

survivalnida@gmail.com