Miło Cię widzieć!

Ładowanie strony

O projektodawcy

Stowarzyszenie im. Józefa Madei

Stowarzyszenie im. Józefa Madei

Poznań

Stowarzyszenie powstało w roku 2019 z inicjatywy przyjaciół – muzyków działających w Wielkopolsce i współpracujących ze sobą w ramach wielu projektów artystycznych. Patronem naszego Stowarzyszenia jest Józef Madeja - wybitny profesor Akademii Muzycznej w Poznaniu - klarnecista, zasłużony dla życia muzycznego działacz, którego 50-tą rocznicę śmierci obchodzono w roku 2018. Stowarzyszenie mianowało dwóch członków honorowych – Zofię Madeję, wnuczkę Józefa Madei, która włączyła się czynnie w działania naszej organizacji oraz prof. Zdzisława Nowaka – wieloletniego pedagoga Akademii Muzycznej w Poznaniu, absolwenta klasy klarnetu Józefa Madei. Działalność Stowarzyszenia przebiega głównie w formie projektowej. W ramach uhonorowania działalności Madei, stworzyliśmy Międzynarodowy Festiwal, który pozwala podtrzymać pamięć o tym wyjątkowym muzyku i kompozytorze, a także wpływa na rozwój kultury na terenach Wielkopolski.

Napisz wiadomość do Projektodawcy

10559 PLN z 33000 PLN

68 Wspierający

Zakończony Cel nie został osiągnięty

31%

Model finansowania: "bierzesz ile zbierzesz". Twórca Projektu otrzyma wszystkie środki, które zostaną wpłacone, bez względu na osiągnięcie kwoty minimalnej. Projekt kończy się 31.07.2020.

Stwórzmy wspólnie Festiwal Madei!

Model finansowania: "bierzesz ile zbierzesz"

Twórca Projektu otrzyma wszystkie środki, które zostaną wpłacone, bez względu na osiągnięcie kwoty minimalnej. Projekt kończy się 31.07.2020 22:10