Miło Cię widzieć!

Ładowanie strony

O projektodawcy

Stowarzyszenie im. Józefa Madei

Stowarzyszenie im. Józefa Madei

Poznań

Stowarzyszenie powstało w roku 2019 z inicjatywy przyjaciół – muzyków działających w Wielkopolsce i współpracujących ze sobą w ramach wielu projektów artystycznych. Patronem naszego Stowarzyszenia jest Józef Madeja - wybitny profesor Akademii Muzycznej w Poznaniu - klarnecista, zasłużony dla życia muzycznego działacz, którego 50-tą rocznicę śmierci obchodzono w roku 2018. Stowarzyszenie mianowało dwóch członków honorowych – Zofię Madeję, wnuczkę Józefa Madei, która włączyła się czynnie w działania naszej organizacji oraz prof. Zdzisława Nowaka – wieloletniego pedagoga Akademii Muzycznej w Poznaniu, absolwenta klasy klarnetu Józefa Madei. Działalność Stowarzyszenia przebiega głównie w formie projektowej. W ramach uhonorowania działalności Madei, stworzyliśmy Międzynarodowy Festiwal, który pozwala podtrzymać pamięć o tym wyjątkowym muzyku i kompozytorze, a także wpływa na rozwój kultury na terenach Wielkopolski.

Napisz wiadomość do Projektodawcy

10559 PLN z 33000 PLN

68 Wspierający

Zakończony Cel nie został osiągnięty

31%

Model finansowania: "bierzesz ile zbierzesz". Twórca Projektu otrzyma wszystkie środki, które zostaną wpłacone, bez względu na osiągnięcie kwoty minimalnej. Projekt kończy się 31.07.2020.

Stwórzmy wspólnie Festiwal Madei!

Brak komentarzy do projektu. Bądź pierwszy...

Model finansowania: "bierzesz ile zbierzesz"

Twórca Projektu otrzyma wszystkie środki, które zostaną wpłacone, bez względu na osiągnięcie kwoty minimalnej. Projekt kończy się 31.07.2020 22:10