Miło Cię widzieć!

Ładowanie strony

O projektodawcy

Jakub Ćwiek

Jakub Ćwiek

Głuchołazy, Polska

Człowiek, który nie potrafi usiedzieć w miejscu. Pisarz, komik stand-upowy, publicysta, podróżnik. Autor ponad dwudziestu książek, a także licznych opowiadań, słuchowisk, artykułów, sztuk teatralnych i scenariuszy. Najbardziej znany ze stworzenia uniwersum Kłamcy, do którego właśnie powraca, wydając „wersję reżyserską”. Rozwija też konsekwentnie światy, w których prym wiodą Chłopcy – dorośli pomagierzy Piotrusia Pana – czy polscy superbohaterowie Zawisza Czarny i Dreszcz.

Napisz wiadomość do Projektodawcy

18288 PLN z 60000 PLN

148 Wspierający

Zakończony Cel nie został osiągnięty

30%

Model finansowania: "wszystko albo nic". Aby otrzymać środki, projekt musi osiągnąć minimum 100% finansowania do 09.12.2018.

Serial 'Stróże'

RSS

Znamy już część obsady Dodano 22.11.2018, godz. 15:09

W "Stróżach" - jeżeli tylko uda się zebrać pieniądze wystąpią:

 

Anioł Zadra

 

Jak uczy nas popkultura trudno o lepszy szlif dla utalentowanego aktora niż... serial medyczny. To tam aktorzy uczą się pracy pod presją, dowiadują się jak będąc niewyspanym pozostawać jednocześnie przystojnym i pociągającym, wreszcie poznają (także dosłownie) tajniki ludzkiego serca, które mają przecież potem latami zdobywać! Świat anglosaski ma swoich Clooneya (Ostry Dyżur) i Lauriego (House), my mamy jego. Mega utalentowany aktor teatralny i filmowy ("Volta", "Miasto 44") , za sprawą "Na dobre i na złe" zdobywca serc Waszych mam, cioć, sióstr, a może i Waszych. Zamiast zagrać najgorszego Batmana w historii (Clooney) czy po ogoleniu wyglądać jak sarkastyczny kartofel (Laurie) dołączył do nas, by stać się najlepszym Stróżem w dziejach! Oto jedna z dwóch głównych postaci w naszych Stróżach. Anioł Zadra! Oto jedyny i niepowtarzalny Grzegorz Daukszewicz!

 

 

 

Hejwi metal PANY!!!

Z oddali słychać szczęk uderzających rytmicznie młotów. Tak oto na naszych oczach wykuwać się będzie na potrzeby serialu najprawdziwszy metal!!!

Z ogromną przyjemnością ogłaszam, że w specjalnie napisanej dlań roli pojawi się w serial Krzysiek Sokołowski, zdrajca metalu i frontman znanej i dziko kochanej kapeli Nocny Kochanek!

 

W naszej produkcji Krzysiek, jeśli tylko dacie mu szansę, zaprezentuje się aktorsko w duecie z inną gwiazdą muzyki.

Będzie się działo, a póki co wszyscy razem zdzierając gardła: Hejwi metal PANY!!!

Zobacz film tutaj!

Model finansowania: "wszystko albo nic"

Aby otrzymać środki, projekt musi osiągnąć minimum 100% finansowania do 09.12.2018 22:10