Miło Cię widzieć!

Ładowanie strony

O projektodawcy

Prus

Prus

Warszawa

Napisz wiadomość do Projektodawcy

Oczekujący

0 PLN z 1200 PLN

0 Wspierający

Zakończony Cel nie został osiągnięty

Model finansowania: "wszystko albo nic". Aby otrzymać środki, projekt musi osiągnąć minimum 100% finansowania do 12.06.2015.

Spot o Saskiej Kępie

O projekcie

O nas i o projekcie słów kilka.

Jesteśmy uczniamy Gimnazjum im.B.Prusa w Warszawie na Saskiej Kępie. Jest to bardzo ciekawa i atrakcyjna dzielnica Warszawy. Wpadliśmy na pomysł aby nagrać film o niej, o atrakcjach turystycznych i o ciekawych miejscach do spędzania wolnego czasu. Zamierzamy przeprowadzać wywiady z mieszkańcami/przechodniami, będziemy pytać jak spędzają wolny czas, o ich ulubione miejsca itp. Ale pojawił się problem. Wszystko fajnie, pokażemy park, rowery miejskie, stadion, pomniki itp. Ale co jeszcze ? Tak to będzie zwykły nudny film promocyjny z brzdękającym ukulele w tle, bez fajerwerków. Pomyślałęm, a może ujęcia z lotu ptaka ? Nie... przecież to dość kosztowna zabawa. Ale przypomniałem sobie o craftfoundingu i o polakpotrafi.pl. 

 

1200zł

Jeżeli uda nam się uzbierać tyle pieniędzy nasz film wzbogaci się o ujęcia z lotu ptaka, które tak wszyscy lubimy. Operator nagra ciekawe ujęcia parku skaryszewskiego, stadionu narodowego, wisły, Mostu Poniatowskiego, schodków i plaży miejskiej oraz ul.Francuskiej. 

Jeżeli chcesz zobaczyć te obiekty z lotu ptaka lub po prostu chcesz nam pomóć Wesprzyj nasz projekt !

 

      Poniżej przykładowe ujęcia:

 
SCENARIUSZ

Jest w trakcie opracowywania. 

 

 

 JEŻELI ZDOBĘDZIMY PONAD 100% ZAŁOŻONEJ KWOTY, RESZTĘ PIENIĘDZY PRZEZNACZYMY NA POLEPSZENIE FILMU ( MIKROFONY, KAMERY ETC.)

 

KONTAKT

 

Model finansowania: "wszystko albo nic"

Aby otrzymać środki, projekt musi osiągnąć minimum 100% finansowania do 12.06.2015 18:06