Miło Cię widzieć!

Ładowanie strony

O projektodawcy

Radosław Sawicki

Radosław Sawicki

Parszczenica, Polska

(...)

Napisz wiadomość do Projektodawcy

3261 PLN z 3000 PLN

68 Wspierający

Udany! Cel osiągnięty

108%

Model finansowania: "wszystko albo nic". Aby otrzymać środki, projekt musi osiągnąć minimum 100% finansowania do 08.03.2018.

Śmierć Katarzyna i inne opowiadania

RSS

WYSYŁKA ROZPOCZĘTA! Dodano 27.04.2018, godz. 0:59

Hej dobrzy ludzie! :-) W końcu, z tygodniową obsuwą, drukarnia przysłała mi książki. Wyglądają przyzwoicie. Własnie pakuję je w koperty i wysyłam do tych spośród Was, którzy przekazali mi adresy do wysyłki. Pozostałe osoby bardzo proszę o uzupełnienie danych adresowych. By było szybciej i łatwiej możecie posłać je na mój e-mail: dublin77@gmail.com. Koszulki wyslę nieco później.

Dziękuję Wam raz jeszcze za wsparcie mojego projektu!

Dziękuję! Dodano 09.03.2018, godz. 10:33

Kochani Darczyńcy, dzięki Wam udało mi się w terminie zebrać kasę na wydanie mojej książki "Śmierć Katarzyna i inne opowiadania". Zebrałem nawet nieco więcej niż planowałem. Bardzo, bardzo Wam dziękuję. W czas wiosenny wchodzę nabuzowany fajną energią. Jest akcja, a ja lubię jak jest akcja! Treść książki dopieszcza teraz korektorka. W starterach oczekuje już grafik-składak. A potem ostatni etap: drukarnia. Jak tylko przyjadą do mnie gotowe egzemplarze, pakuję je w kopery i ślę do Was. Liczę na Wasze szczere recenzje po lekturze. Mój e-mail: dublin77@gmail.com. Zachęcam też do śledzenia na FB mojego literackiego profilu Anarchofantasy. Jeszcze raz dzięki! Ściskam wiosennie!

Dochodzę!!! :-D Dodano 06.03.2018, godz. 21:15

Dwa dni do końca zbiórki. Już wiem, że się uda! Bardzo Wam dziękuję. Moje marzenie właśnie się spełnia. Książka jest już u korektorki Marty, a od niej trafi do składaka Maćka. A potem do drukarni. Drukować będziemy na ekologicznym papierze z recyclingu, co też mnie cieszy. Ufam, że jeszcze w marcu zbiór opowiadań dotrze do Was. Bardzo dziękuję!

Model finansowania: "wszystko albo nic"

Aby otrzymać środki, projekt musi osiągnąć minimum 100% finansowania do 08.03.2018 22:10