Dołącz do naszej społeczności!

Ładowanie strony

O projektodawcy

Jakub Zielina

Jakub Zielina

Kraków, Poland

Przez dotychczasowe 34 lata życia zrozumiałem, że nie potrafię żyć bez czegoś co mnie pasjonuje. Przede wszystkim jest to tworzenie i granie ambitnej muzyki, szczególnie z zespołem Żmij, inspirowanym magicznym folkiem w stylu Dead Can Dance i Clannad. http://skowi.pl/zmij/jakubzielina/zmij.htm
Równolegle pisałem książkę 'Wierzenia Prasłowian', która ukazała się w 2010 a obecnie piszę doktorat na ten sam temat. Moją idée fixe jest odtworzenie i spopularyzowanie rodzimej mitologii. Pracowałem również jako animator kultury, akustyk, grafik i nauczyciel.

Napisz wiadomość do Projektodawcy

3330 PLN z 1500 PLN

35 Wspierający

Udany! Cel osiągnięty

Aby otrzymać środki, projekt musi osiągnąć minimum 100% finansowania (model "wszystko albo nic") do 12.11.2015 18:06

Słowiański mit o stworzeniu świata

RSS

Jeśli jeszcze ktoś nie widział... Dodano 30.07.2016, godz. 16:53

Drodzy darczyńcy!
Bajka udostępniona na youtube:
https://www.youtube.com/watch?v=mu77qdRZ5a4
Wszystko trwało dłużej niż planowałem. Każdą chwilę przez te miesiące ważyłem pomiędzy złożoną Wam obietnicę a doktorat i zarabianie na życie... Ale mam nadzieję, że przynajmniej efekt uznacie za wart czekania. Uczyniłem wszystko co w mojej mocy, żeby środki zostały wykorzystane jak najlepiej przy moich możliwościach. Mam nadzieję, że ta praca pozwoli aby już niedługo zainspirować profesjonalnych filmowców i zrobić superprodukcję.
Nagrody dla darczyńców już zapakowane w kopertach.
Jeszcze raz dziękuję!

Powoli ale do przodu Dodano 26.01.2016, godz. 18:08

Kochani darczyńcy, praca trwa.
https://www.youtube.com/watch?v=LMq0GOieick
Mam nadzieję, że podoba się Wam kierunek, który obrałem. Poświęcam tyle czasu ile mogę ale przyznaję, że idzie to powoli. Dlatego jeszcze raz serdeczny apel do wszystkich grafików i osób znających się na tworzeniu wizualiów: jeśli macie możliwość piszcie na jakub.zielina.gmail.com
Do zobaczenia wkrótce.

To już koniec, czyli początek Dodano 13.11.2015, godz. 15:45

Drodzy Słowianie i Słowianki, po raz kolejny dziękuję Wam za wsparcie naszej sprawy. Nasz cel został osiągnięty. Praca już od jakiegoś czasu trwa i wszystko jest na dobrej drodze aby przed końcem roku pojawiły się już efekty.
Przypominam o kontaktowaniu się ze mną bezpośrednio osób, które kliknęły 200+ i pojawią się sesji/ Wielu z Was pyta czy może jakoś nas wesprzeć w jakiś inny sposób? Otóż pomoc ze strony grafików oraz osób, które zajmują się makijażem byłaby nam przydatna.
Zdrowia
Jakub Zielina

Zdjęcia sponsorów Dodano 03.11.2015, godz. 11:48

Drodzy druhowie,
Wszystko wskazuje na to, ze sesja się odbędzie. Zbieramy już zatem ludzi do pozowania, szukamy osób od strojów, rozważamy również wybór studia fotograficznego.
Proszę sponsorów dwustuzłotowych, którzy chcą aby ich twarz została włączona do filmu o przesłanie zdjęć, żebym mógł się zorientować jaką rolę mogę dla nich znaleźć. Mój mail: jakub.zielina@gmail.com
Do usłyszenia!
Jakub Zielina

Walczymy o sesję zdjęciową Dodano 26.10.2015, godz. 23:16

Udało się - osiągnęliśmy kwotę podstawową i tym samym dzięki Wam bajka na pewno powstanie! Dziękuję!
Proszę jednocześnie abyście nie ustawali w waszym wsparciu. O co walczymy? O to, żeby bajka miała należytą oprawę graficzną. Aby zorganizować sesję zdjęciową, która pozwoli stworzyć baśniowe ilustracje. Potrzebne nam studio, kostiumy, modele... Nawet niewielkie kwoty są dla nas bardzo ważne. Gwarantuję, że wspólnie zdziałamy cuda.

Pierwsze podziękowania Dodano 20.10.2015, godz. 13:31

Drodzy darczyńcy!
Bardzo mi miło stwierdzić, ze wasze wsparcie budzi we mnie dużą nadzieję na rozwinięcie projektu tj. zorganizowanie specjalnej foto-sesji. A może jeszcze więcej? Bardzo dziękuję i zachęcam do dzielenia się z innymi wielbicielami naszej kultury.