Miło Cię widzieć!

Ładowanie strony

O projektodawcy

arturczy

arturczy

Gryfino

Rocznik 87'. Po studiach etnologicznych i językowych (filologia angielska). Z zamiłowania DJ z 10-letnim stażem i kilkoma produkcjami na koncie. W ramach działalności autorskiej inicjatywy RapGryfino.pl wspiera twórczą aktywność młodzieży w wieku gimnazjalnym i ponadgimnazjalnym. Wszystko to, aby Gryfino, dwudziestotysięczne, rodzinne miasto mogło oferować jej więcej niż do tej pory. Dlatego własnie pracuje z młodzieżą w lokalnym studiu nagraniowym oraz organizuje mini koncerty, pokazy i spotkania o tematyce muzycznej.

Napisz wiadomość do Projektodawcy

1051 PLN z 1050 PLN

12 Wspierający

Udany! Cel osiągnięty

100%

Model finansowania: "wszystko albo nic". Aby otrzymać środki, projekt musi osiągnąć minimum 100% finansowania do 19.03.2013.

Składanka muzyczna - inicjatywa społeczna RapGryfino.pl

RSS

24 godziny! Dodano 18.03.2013, godz. 0:41

Przed nami ostatnia doba "projektu" w PolakPotrafi.pl. Serdecznie dziękujemy wszystkim Państwu za wsparcie i zaufanie do działalności naszej inicjatywy. W czasie trwania zbiórki zrealizowaliśmy nasz pierwszy teledysk oraz pierwszy z odcinków "video-making-of" ze studia nagrań. Drugi pojawi się na naszym profilu fb jeszcze dziś wieczorem.

Wszelkie bieżące informacje, wraz z materiałami video, znajdą Państwo w ciągle edytowanym opisie projektu oraz na www.rapgryfino.pl

POZDRAWIAMY!

Model finansowania: "wszystko albo nic"

Aby otrzymać środki, projekt musi osiągnąć minimum 100% finansowania do 19.03.2013 00:12