Miło Cię widzieć!

Ładowanie strony
arturczy

arturczy

Gryfino

Rocznik 87'. Po studiach etnologicznych i językowych (filologia angielska). Z zamiłowania DJ z 10-letnim stażem i kilkoma produkcjami na koncie. W ramach działalności autorskiej inicjatywy RapGryfino.pl wspiera twórczą aktywność młodzieży w wieku gimnazjalnym i ponadgimnazjalnym. Wszystko to, aby Gryfino, dwudziestotysięczne, rodzinne miasto mogło oferować jej więcej niż do tej pory. Dlatego własnie pracuje z młodzieżą w lokalnym studiu nagraniowym oraz organizuje mini koncerty, pokazy i spotkania o tematyce muzycznej.

2

Wsparł

1

Własne projekty

Własne projekty

Składanka muzyczna - inicjatywa społeczna RapGryfino.pl

Wsparł zobacz wszystkie

musicbreeze.com - pierwszy taki portal w Polsce polski kickstarter

musicbreeze.com - pierwszy taki portal w Polsce

Wolbrom

Jesteśmy pierwszym i jedynym takim portalem w Polsce. Stwórzmy największą, w pełni profesjonalną platformę do promocji oraz sprzedaży muzyki dla Producentów i Wykonawców. Chcesz mieć możliwość legalnego kupna, sprzedaży muzyki? Jesteś z nami?

102% Postęp

5610 PLN z 5500 PLN

Udany! Cel osiągnięty


Zobacz projekt
Poznaj Alyson Vane ! - Projekt sfinansowania EPki polski kickstarter

Poznaj Alyson Vane ! - Projekt sfinansowania EPki

Kraków

Na horyzoncie szarej muzycznej rzeczywistości pełnej nudy i melancholii pojawia się ona - ALYSON VANE - krzycząc- ,,Starczy tego! Pora się rozerwać, uśmiechnąć i poskakać. Pora się sponiewierać... niech się stanie jakieś zło!'' Pozwól jej krzyczeć głośniej - sfinansuj EPke!

32% Postęp

329 PLN z 1000 PLN

Udany! Cel osiągnięty


Zobacz projekt

Aktywność

Składanka muzyczna - inicjatywa społeczna RapGryfino.pl

Składanka muzyczna - inicjatywa społeczna RapGryfino.pl

arturczy

aktualizacja projektu

Przed nami ostatnia doba "projektu" w PolakPotrafi.pl. Serdecznie dziękujemy wszystkim Państwu za wsparcie i zaufanie do działalności naszej inicjatywy. W czasie trwania zbiórki zrealizowaliśmy nasz pierwszy teledysk oraz pierwszy z odcinków "video-making-of" ze studia nagrań. Drugi pojawi się na naszym profilu fb jeszcze dziś wieczorem.

Wszelkie bieżące informacje, wraz z materiałami video, znajdą Państwo w ciągle edytowanym opisie projektu oraz na www.rapgryfino.pl

POZDRAWIAMY!

18.03.2013

Wskazówki

Rozpocznij swój własny projekt lub wesprzyj interesujące Ciebie projekty