Miło Cię widzieć!

Ładowanie strony

O projektodawcy

Stowarzyszenie W Labiryncie

Stowarzyszenie W Labiryncie

Chorzów

Głównym Celem Stowarzyszenia W Labiryncie jest integracja, rozwijanie i organizacja powszechnej kultury fizycznej, sportu, rehabilitacji, turystyki i czynnego wypoczynku w środowisku osób niepełnosprawnych ze schorzeniem narządu wzroku oraz innymi niepełnosprawnościami. A także kształtowanie świadomości społecznej, opinii publicznej i popularyzowanie wiedzy na temat potrzeb, możliwości, sytuacji społecznej osób niewidomych i słabowidzących oraz ich rodzin.

Napisz wiadomość do Projektodawcy

3772 PLN z 13000 PLN

86 Wspierający

Zakończony Cel nie został osiągnięty

29%

Model finansowania: "bierzesz ile zbierzesz". Twórca Projektu otrzyma wszystkie środki, które zostaną wpłacone, bez względu na osiągnięcie kwoty minimalnej. Projekt kończy się 03.09.2019.

Showdown - spełniamy marzenia niewidomych

Dodano: 07.08.2019, 15:08
Stowarzyszenie W Labiryncie
Stowarzyszenie W Labiryncie
Cześć Ola. Niestety, niezależnie od nas, czasami system płatności nie działa jak należy :(. Sprawdź proszę, czy teraz działa wszystko ok. Daj nam proszę znać, jaka kwota nie działa to spróbujemy to naprawić. Mam nadzieję, że jeszcze do nas wrócisz :).

Pozdrawiam,
Łukasz
Dodano: 05.08.2019, 12:51
levity
levity
Czy jest inna sposób wsparcia inicjatywy, anizeli podanie numeru karty? Nr konta, przelew przez strone bankowa? Niestety forma, ktora Panstwo proponujecie - nie jest dla mnie akcpetowalna. Pozdrawiam, Ola

Model finansowania: "bierzesz ile zbierzesz"

Twórca Projektu otrzyma wszystkie środki, które zostaną wpłacone, bez względu na osiągnięcie kwoty minimalnej. Projekt kończy się 03.09.2019 22:10