Miło Cię widzieć!

Ładowanie strony

O projektodawcy

Stowarzyszenie W Labiryncie

Stowarzyszenie W Labiryncie

Chorzów

Głównym Celem Stowarzyszenia W Labiryncie jest integracja, rozwijanie i organizacja powszechnej kultury fizycznej, sportu, rehabilitacji, turystyki i czynnego wypoczynku w środowisku osób niepełnosprawnych ze schorzeniem narządu wzroku oraz innymi niepełnosprawnościami. A także kształtowanie świadomości społecznej, opinii publicznej i popularyzowanie wiedzy na temat potrzeb, możliwości, sytuacji społecznej osób niewidomych i słabowidzących oraz ich rodzin.

Napisz wiadomość do Projektodawcy

3772 PLN z 13000 PLN

86 Wspierający

Zakończony Cel nie został osiągnięty

29%

Model finansowania: "bierzesz ile zbierzesz". Twórca Projektu otrzyma wszystkie środki, które zostaną wpłacone, bez względu na osiągnięcie kwoty minimalnej. Projekt kończy się 03.09.2019.

Showdown - spełniamy marzenia niewidomych

Tylko upadając można nauczyć się wstawać

Dodano 02.09.2019, godz. 20:22

Witajcie.

Niestety nie uda nam się zebrać wszystkich potrzebnych pieniędzy na stół do gry w Showdown, a tym samym, nie będziemy w stanie wystartować w Półfinale Mistrzostw Polski i prowadzić treningów na wysokim poziomie.

Natomiast nie ma tego złego. Typ kampanii, w której braliśmy udział to "Wszystko, albo nic", co oznacza, że pieniądze, jakimi nas wsparliście, zostaną Wam w całości zwrócone. Otrzymaliśmy jednak szansę od portalu polakpotrafi.pl, aby zmienić typ kampanii na "Bierzesz ile zbierzesz", co oznacza, że będziemy mogli zatrzymać wpłaconą przez Was kwotę.

Oczywiście, jeżeli nie wyrażacie na to zgody to skontaktujcie się proszę z portalem polakpotrafi.pl, a wpłacona przez Was kwota zostanie Wam w całości zwrócona.

Nie poddajemy się i zebrane środki przeznaczymy na stół do gry, a resztę pieniędzy zdobędziemy w inny sposób. Każdy z Was otrzyma nagrodę za wpłacone środki!

Dziękujemy za Wasze wsparcie i zaangażowanie!

Dodano: 03.09.2019, 9:12
  Nabla.tv Produkcja
Nabla.tv Produkcja
Trzymamy kciuki! Powodzenia.

Model finansowania: "bierzesz ile zbierzesz"

Twórca Projektu otrzyma wszystkie środki, które zostaną wpłacone, bez względu na osiągnięcie kwoty minimalnej. Projekt kończy się 03.09.2019 22:10