Miło Cię widzieć!

Ładowanie strony

O projektodawcy

Stowarzyszenie W Labiryncie

Stowarzyszenie W Labiryncie

Chorzów

Głównym Celem Stowarzyszenia W Labiryncie jest integracja, rozwijanie i organizacja powszechnej kultury fizycznej, sportu, rehabilitacji, turystyki i czynnego wypoczynku w środowisku osób niepełnosprawnych ze schorzeniem narządu wzroku oraz innymi niepełnosprawnościami. A także kształtowanie świadomości społecznej, opinii publicznej i popularyzowanie wiedzy na temat potrzeb, możliwości, sytuacji społecznej osób niewidomych i słabowidzących oraz ich rodzin.

Napisz wiadomość do Projektodawcy

3772 PLN z 13000 PLN

86 Wspierający

Zakończony Cel nie został osiągnięty

29%

Model finansowania: "bierzesz ile zbierzesz". Twórca Projektu otrzyma wszystkie środki, które zostaną wpłacone, bez względu na osiągnięcie kwoty minimalnej. Projekt kończy się 03.09.2019.

Showdown - spełniamy marzenia niewidomych

Mamy już 30 wpłat!

Dodano 03.07.2019, godz. 10:11

Crowdfunding jest wtedy, gdy każdy dokłada małą cegiełkę, aby zbudować domek dla kogoś kto ma pasje i marzenia. Czy to działa? Oczywiście! Właśnie wsparła nas 30-sta osoba. To mały sukces na drodze do większego celu.

Zachęcamy Was do dalszego wsparcia i przekazywania naszej kampanii znajomym :).

Dodano: 04.07.2019, 13:51
  MarcinJ
MarcinJ
Wsparłem - życzę spełnienia marzenia, 3mam kciuki i pozdrawiam -- Marcin :-)

Model finansowania: "bierzesz ile zbierzesz"

Twórca Projektu otrzyma wszystkie środki, które zostaną wpłacone, bez względu na osiągnięcie kwoty minimalnej. Projekt kończy się 03.09.2019 22:10