Miło Cię widzieć!

Ładowanie strony

O projektodawcy

Joanna Janikowska

Joanna Janikowska

Warszawa, Polska

Studentka Międzywydziałowych Indywidualnych Studiów Humanistycznych Uniwersytetu Warszawskiego. Absolwentka Przedszkola Filmowego w Szkole Wajdy i programu Polska.doc Towarzystwa Inicjatyw Twórczych „ę”. Reżyserka i autorka zdjęć do filmów, m.in. do filmu „2x2” w reż. Izy Kiszczak pokazywanego na Festiwalu Filmowym w Cannes. Zdobywała doświadczenie na planach pełnometrażowych filmów dokumentalnych, m.in. koordynując zdjęcia do filmu „21 x Nowy Jork” w reż. Piotra Stasika, nominowanego do Europejskiej Nagrody Filmowej w kategorii „Najlepszy film dokumentalny”.

Napisz wiadomość do Projektodawcy

5261 PLN z 19000 PLN

66 Wspierający

Zakończony Cel nie został osiągnięty

27%

Model finansowania: "wszystko albo nic". Aby otrzymać środki, projekt musi osiągnąć minimum 100% finansowania do 19.03.2017.

Sekretarz - film dokumentalny

RSS

WAŻNE OGŁOSZENIA i PODZIĘKOWANIA Dodano 06.05.2017, godz. 14:43

Minęło już trochę czasu od końca kampanii. Dla mnie był to jednak czas bardzo intensywny. Prace nad filmem wrzały!

Chciałabym gorąco podziękować wszystkim, którzy okazali tak ogromne wsparcie podczas kampanii "Sekretarza" na portalu Polak Potrafi. Nawet nie wiem, czy mogę powiedzieć, że kampania się nie udała, ponieważ dzięki Waszemu wsparciu, choć nie zebraliśmy zamierzonej kwoty, otrzymaliśmy od trzech firm propozycję wynajęcia za darmo (!!!) sprzętu do nagrań, udało się załatwić za darmo noclegi, zyskaliśmy ludzi, którzy swoją pracą chcą włączyć się w powstawanie filmu i, przede wszystkim, dostaliśmy motywację do działania, której nie może dać żaden grant finansowy.

Wg zasady "wszystko albo nic" pieniądze wróciły do wspierających. Jeśli pieniądze nie wróciły na Wasze konta automatycznie, możecie zalogować się na stronie Polak Potrafi i zlecić przelewy na swoje konta. Bardzo do tego zachęcam, szykuję kolejne projekty i bardzo możliwe, że Wasze wsparcie znów będzie potrzebne! :D

Nie udało się zebrać pieniędzy, dlatego do Włoch pojechałam sama. Film powstać musiał i powstaje! Zapraszam Was do śledzenia postępów w pracy nad filmem na Facebooku ---> www.facebook.com/SekretarzFilm i na Instagramie ----> www.instagram.com/sekretarzfilm

Jeszcze raz gorąco Wam dziękuję. Z takimi kibicami po prostu się chce!

W razie jakichkolwiek pytań zachęcam do kontaktu :)

Joanna Janikowska

Model finansowania: "wszystko albo nic"

Aby otrzymać środki, projekt musi osiągnąć minimum 100% finansowania do 19.03.2017 20:08