Miło Cię widzieć!

Ładowanie strony

O projektodawcy

SchroniskoPTTKSamotnia

SchroniskoPTTKSamotnia

Karpacz

Schronisko PTTK im. Waldemara Siemaszki nad Małym Stawem, w Kotle Małego Stawu, jedno z najstarszych i najpiękniej położonych schronisk górskich w Karkonoszach.

Napisz wiadomość do Projektodawcy

Zdjęcie główne projektu

73182 PLN z 33000 PLN

725 Wspierający

Udany! Cel osiągnięty

221%

Model finansowania: "bierzesz ile zbierzesz". Twórca Projektu otrzyma wszystkie środki, które zostaną wpłacone, bez względu na osiągnięcie kwoty minimalnej. Projekt kończy się 30.05.2020.

Nie zapomnijcie o Samotni!

Zakończenie projektu 30 maja

Dodano 28.05.2020, godz. 13:45

Drodzy Przyjaciele!
Przez ostatnie 2 miesiące wiele się wydarzyło. Jeszcze w marcu z niepokojem patrzyliśmy w przyszłość, pozbawieni nadziei na lepsze czasy. Z obawą wyczekiwaliśmy tego, co przed nami. Wtedy pojawiliście się Wy- nasi Przyjaciele, prawie 700 osób, które pospieszyły z pomocą. Wspólnie zebraliśmy 68 744 PLN - to środki, które pozwoliły nam opłacić czynsz i rachunki za całe 2 miesiące. Dzięki Wam przetrwaliśmy ten trudny czas! Dziękujemy!!!
Od kilku tygodni działamy w nowej "normalności". Musieliśmy ograniczyć ilość miejsc noclegowych o połowę, nasz bufet również działa w ograniczonym zakresie, ale cieszymy się, że Samotnia przetrwała i ponownie możemy Was gościć w schronisku.
Wierzymy, że najgorsze już za nami, dlatego zdecydowaliśmy się zakończyć naszą zbiórkę przed czasem. Jeszcze tylko przez 2 dni- do 30 maja, możecie zakupić nagrody w projekcie. 30 maja zbiórka zostanie zamknięta, a następnie wyślemy nagrody do wszystkich osób wspierających projekt.
Dziękujemy Wam za wspólną walkę o Samotnię! Dziękujemy za wszystkie przejawy sympatii, pozytywne myśli, wsparcie! Dziękujemy, że jesteście z nami!
Do zobaczenia w Samotni i na górskich szlakach! :)
 


Dodano: 28.05.2020, 16:21
  gdopierala
gdopierala
Miejsce, którym zarządzacie jest wyjątkowe. Dla mnie i dla wielu wręcz kultowe.
Nie wyobrażam sobie Karkonoszy bez Samotni. Chcę przyjeżdżać tu zawsze, kiedy będę miał ochotę.
Na niepowtarzalność tego miejsca składają się też: Wasza działalność, Wasza obecność oraz skład pracowników, których spotykamy, gdy znów się tutaj pojawiamy.
Dziękuję, Grzegorz z Poznania.

Model finansowania: "bierzesz ile zbierzesz"

Twórca Projektu otrzyma wszystkie środki, które zostaną wpłacone, bez względu na osiągnięcie kwoty minimalnej. Projekt kończy się 30.05.2020 22:10