Miło Cię widzieć!

Ładowanie strony

O projektodawcy

SchroniskoPTTKSamotnia

SchroniskoPTTKSamotnia

Karpacz

Schronisko PTTK im. Waldemara Siemaszki nad Małym Stawem, w Kotle Małego Stawu, jedno z najstarszych i najpiękniej położonych schronisk górskich w Karkonoszach.

Napisz wiadomość do Projektodawcy

Zdjęcie główne projektu

73182 PLN z 33000 PLN

725 Wspierający

Udany! Cel osiągnięty

221%

Model finansowania: "bierzesz ile zbierzesz". Twórca Projektu otrzyma wszystkie środki, które zostaną wpłacone, bez względu na osiągnięcie kwoty minimalnej. Projekt kończy się 30.05.2020.

Nie zapomnijcie o Samotni!

O projekcie

 

 

Nie zapominajcie o Samotni!

Drodzy turyści, wielbiciele, Ci którzy bywacie u nas często, oraz Ci którzy dopiero planowaliście nas odwiedzić. 

Wiemy, że jest Wam ciężko, bo każdy z Was siedzi teraz w swojej domowej Samotni, ale musimy poprosić Was o pomoc, bo jest bardzo źle.

 

 

Od połowy marca Samotnia naprawdę zasługuje na swoją nazwę. Stała się opuszczonym pustkowiem bez turystów. Mimo rządowego zakazu działania obiektów turystycznych, nie jesteśmy zwolnieni,  nawet w części,  z płacenia bardzo wysokiego czynszu.  A musicie wiedzieć, że nasz czynsz jest najwyższy w Karkonoszach w przeliczeniu na ilość miejsc. Kiedy dodamy do tego opłaty za prąd, transport, pensje zatrudnionych ludzi, kwoty robią się astronomiczne jak na małe, poczciwe górskie schronisko.

 

Chcielibyśmy zebrać niezbędną kwotę potrzebną na przetrwanie w tym trudnym czasie. Samotnia to jedno z  najstarszych górskich schronisk w Polsce. Od 14 marca, w związku z pandemią koronawirusa, Samotnia jest zamknięta. Wszystkie rezerwacje zostały odwołane, nie możemy gościć turystów, zamknęliśmy też kuchnie, natomiast czynsz i rachunki mimo wszystko muszą zostać zapłacone.

Liczymy na Wasze wsparcie! 

 

 

 Jak możesz pomóc Samotni?

Nie prosimy o darowiznę, prosimy żebyście:


- nie wycofywali zaliczek na poczet Waszych rezerwacji,  


- kupowali miejsca, kursy obiady, nasze usługi, koszulki - teraz - a my z tego wszystkiego rozliczymy się kiedy życie wróci do normalności.

 

A wróci!


Dziękujemy, że pamiętacie o Samotni!

 

 

 

Wspominamy czasy, kiedy byliśmy razem i mamy nadzieję, że one szybko wrócą:

 

 

 

 

 

 

 

Model finansowania: "bierzesz ile zbierzesz"

Twórca Projektu otrzyma wszystkie środki, które zostaną wpłacone, bez względu na osiągnięcie kwoty minimalnej. Projekt kończy się 30.05.2020 22:10