Miło Cię widzieć!

Ładowanie strony

O projektodawcy

SchroniskoPTTKSamotnia

SchroniskoPTTKSamotnia

Karpacz

Schronisko PTTK im. Waldemara Siemaszki nad Małym Stawem, w Kotle Małego Stawu, jedno z najstarszych i najpiękniej położonych schronisk górskich w Karkonoszach.

Napisz wiadomość do Projektodawcy

Zdjęcie główne projektu

73182 PLN z 33000 PLN

725 Wspierający

Udany! Cel osiągnięty

221%

Model finansowania: "bierzesz ile zbierzesz". Twórca Projektu otrzyma wszystkie środki, które zostaną wpłacone, bez względu na osiągnięcie kwoty minimalnej. Projekt kończy się 30.05.2020.

Nie zapomnijcie o Samotni!

Nowe, wyjątkowe nagrody!

Dodano 28.04.2020, godz. 20:08


Kochani! Choć cel zbiórki już dawno został osiągnięty, nie ustajemy w działaniach. Z powodu nałożonych zakazów, schronisko nadal pozostaje zamknięte.

Za nami sześć "samotnych" tygodni bez Turystów, a przed nami kolejne rachunki i opłaty i czas niepewności...

Mamy wokół siebie cudownych Ludzi, którzy razem z nami walczą o Samotnię.

Nasi Przyjaciele ufundowali wyjątkowe prezenty, unikatowe nagrody, które już teraz możecie zakupić na naszej zbiórce.


Krzysiek Jankowski, syn niezapomnianego Bogdana Jankowskiego podzielił się jego wyjątkową prelekcją pt. "Góry dalekie i bliskie", przedstawiającą piękno gór przez pryzmat ludzi, relacji międzyludzkich, zwierząt, roślin, kultury i zwyczajów. Po zakupie nagrody otrzymasz link z dostępem do prezentacji w wersji on-line.
Fotograf Paweł Młodkowski przekazał na zbiórkę swoje niezwykłe zdjęcia z projektu "Estetyka destrukcji". Tylko u nas możesz je otrzymać wydrukowane na sztywnym papierze z autografem Pawła. Absolutny unikat :)
Możesz również zakupić wielokrotnie wyróżniane przez National Geographic zdjęcie "Sighnaghi tuż przed zachodem słońca w zimie podczas nagłego spadku temperatury" podarowane przez Magdalenę Konik. Wydruk możesz nabyć w dwóch opcjach, w formacie 40x60 cm oraz 20x30 cm.Nasi Przyjaciele, podróżnicy, Kasia i Andrzej Mazurkiewiczowie ufundowali zestaw farb w proszku z indyjskiego święta Holi, a także przewodnik trekkingowy "Indian Himalaya" i zdjęcia z wystawy "Kaszmirscy nomadzi - himalajskie wędrówki" autorstwa Andrzeja Mazurkiewicza.
Na zbiórce możesz również zakupić prelekcję podróżniczą, którą poprowadzi specjalnie dla Ciebie Kasia Mazurkiewicz w wybranym miejscu i czasie. 
Marek Arcimowicz, fotograf National Geographic Polska zaprasza na kameralne warsztaty fotograficzne w Karkonosze. To niezwykła okazja, bo Marek rzadko prowadzi warsztaty, ale tym razem okoliczności są wyjątkowe.
Na naszej zbiórce możesz też zakupić fotografię z wyprawy na Południową Ścianę Annapurny I (8091 m.) pt. "Wędrówka w Krainie Lodu" oraz fotografie "Zimowa Samotnia", wykonane przez Marka Arcimowicza. Ładny obrazek na ścianę - przypomni Wam Samotnię i Karkonosze w Waszym domu! :)
Wśród nagród znajdziesz również wyjątkowe publikacje:
- książkę podarowaną przez Piotra Hercoga "Piotr Hercog. Ultrabiografia" ze spersonalizowaną dedykacją
- książkę podarowaną przez Marcina Jamkowskiego pt. "Uratowane z potopu" autorstwa Marcina Jamkowskiego i Marzeny Hmielewicz z dedykacją
- książkę podarowaną przez podróżniczkę Monikę Witkowską "Góry z duszą cz. 2" z dedykacją
- album "Historie fotografii opowiadane w Rybniku. 2004-2018" podarowane przez Ninę Gibę, Rybnicki Festiwal Fotografii, wydany w limitowanej wersji, obecnie już nie do kupienia.


Marcin Furtak, z jednej z najlepszych ze znanych nam winnic - Saganum przekazał na zbiórkę 20 butelek półwytrawnego wina Riesling 2019 (srebrny medal Winobranie 2019). Unikat, ostatni rocznik przed pandemią!Mamy też coś dla młodszych Sympatyków Samotni! Robb Maciąg, podróżnik i współtwórca etnowarsztatów przekazał własnoręcznie wykonaną islandzką grę planszową "Halatafl". Polecamy!Nasza Przyjaciółka, "Mała Gośka" Małgorzata Telega wykona specjalnie dla Ciebie sesję portretową podczas FotoCamp lub Górskiego Finału WOŚP.

I na koniec absolutnie wyjątkowa nagroda - tylko tutaj możesz zapewnić sobie miejsce w słynnej "kolejce górskiej" na Śnieżkę prowadzonej przez profesora Tomasza Banasiewicza w trakcie Górskiego Finału WOŚP 2021 r. Podczas wędrówki na uczestników czekają ciekawe opowieści i degustacja. Kto był ten wie :)


Dziękujemy wszystkim naszym Przyjaciołom za wsparcie Samotni, za niezawodność, za to, że jesteście!

Wszystkie nagrody są już dostępne na naszej zbiórce na Polak Potrafi! :) Zapraszamy! :)

Dodano: 29.04.2020, 1:01
SchroniskoPTTKSamotnia
SchroniskoPTTKSamotnia
Pani Ewo, prosimy o kontakt w tej sprawie z pomocą techniczną:
https://polakpotrafi.freshdesk.com/support/tickets/new
Dodano: 28.04.2020, 20:53
  Ewa Sumowska
Ewa Sumowska
Zapłaciłam za polarek ale na moim koncie pokazuje się nieopłacone wsparcie???? dlaczego??

Model finansowania: "bierzesz ile zbierzesz"

Twórca Projektu otrzyma wszystkie środki, które zostaną wpłacone, bez względu na osiągnięcie kwoty minimalnej. Projekt kończy się 30.05.2020 22:10