Miło Cię widzieć!

Ładowanie strony

O projektodawcy

Szczepan Sadurski

Szczepan Sadurski

Warszawa

Ur. 1965. Rysownik prasowy, satyryk, karykaturzysta. Opublikował kilka tys. rysunków w prasie polskiej i zagranicznej. Zdobywał nagrody (np. Złota Szpilka'86), jurorował (nie tylko w Polsce), miał wystawy (Nowy Jork, Barcelona, Wilno, itd). Od 1991 r. szef Dobrego Humoru (już się nie ukazuje) i innych czasopism Wydawnictwa Superpress, obecnie prowadzi portal satyryczny Sadurski.com. Pomysłodawca (2001) i przewodniczący Partii Dobrego Humoru (Good Humor Party), ok. 4 tys. członków w Polsce i na świecie. Jako satyryk komentuje dla mediów (m.in. telewizji) najnowsze wydarzenia. Mieszka w Warszawie.

Napisz wiadomość do Projektodawcy

4172 PLN z 2900 PLN

79 Wspierający

Udany! Cel osiągnięty

143%

Model finansowania: "wszystko albo nic". Aby otrzymać środki, projekt musi osiągnąć minimum 100% finansowania do 08.12.2014.

Książka - rysunki satyryczne Szczepana Sadurskiego

Trwa wysyłka Wyjątkowej książki Szczepana + ważna informacja

Dodano 15.12.2014, godz. 14:59

W miniony wtorek otrzymałem z drukarni cały nakład wydrukowanej i pachnącej książki. Akurat tego samego dnia byłem zaproszony o TVP1 do programu na żywo (rysowałem karykaturę Ireny Santor) i miło mi, że Maciej Kurzajewski (serdeczne dziękuję) pokazał ją widzom (to książka niekomercyjna, więc można :-)

Od połowy ubiegłego tygodnia trwa wysyłka nagród dla osób, które je zamówiły. Dziś została wysłana kolejna porcja, w tym dla partnerów medialnych. Kilka/naście listów jeszcze wyślę jutro. Są już potwierdzenia, że nagrody dotarły - niżej cytat:

"Witam serdecznie. Otrzymałem dziś przesyłkę od Pana z akcji na polakpotrafi. Chciałbym podziękować. Chyba mi się poszczęściło, bo dodatkowo dostałem 1 książkę i 3 dodatkowe gazetki. Jeszcze raz dziękuję i pozdrawiam".

Wczoraj po raz kolejny zwróciłem się do tych, którzy jeszcze nie podali swojego adresu do wysyłki (wcześniej pisałem z poziomu skrzynki użytkowników PolakPotrafi, teraz bezpośrednio na e-mail użytkowników wspomnianego.

Jeśli nie otrzymam odpowiedzi - niestety te osoby, nie z mojej winy, nie dostaną przed świętami swojej nagrody, gdyż nie mam adresu, na jaki ją wysłać. Wkrótce będę pisał ponownie, niestety nie mam wpływu na to, czy ktoś odpisze. Może nie odbieracie e-maili na bieżąco, może wpadają do spamu? Nagroda nie przepadnie - najwyżej wyślę w późniejszym terminie. Piszę głównie dlatego, aby nikt nie miał pretensji do mnie - że książka miała dotrzeć pod choinkę, a nie dotarła.

Dziękuję też platformie PolakPotrafi, dziś otrzymałem na konto stosowną kwotę. Dzięki temu zostanie opłacona drukarnia. Zatem wszystko jak zaplanowano.

Nie wykluczam, że będzie jeszcze ostatnia "aktualność", która wszystko podsumuje. Ale już po świętach - zatem życzę wszystkim WESOŁYCH (a jakże) świat Bożego Narodzenia! :-)

Model finansowania: "wszystko albo nic"

Aby otrzymać środki, projekt musi osiągnąć minimum 100% finansowania do 08.12.2014 10:10