Dołącz do naszej społeczności!

Książka - rysunki satyryczne Szczepana Sadurskiego

Kategoria - Książki/Publikacje

143%

Postęp

4172 zł

Mamy już

Udane!

Status

O projekcie

Powyżej 3-minutowy, prawie hollywoodzki ;-) film na temat tej książki.

Kampania finansowania społecznościowego Książka - rysunki satyryczne Szczepana Sadurskiego
Pamiętasz Dobry Humor, małe czasopismo z dowcipami? I inne gazetki z humorem, które w latach 90-ych kupowało co miesiąc 200 tysięcy czytelników? Tak, jestem tym samym Szczepanem Sadurskim. Starsi z kolei kojarzą moje rysunki i podpis SADURSKI ze Szpilek i wielu innych tytułów prasowych ), a ci najmłodsi głównie z Internetu (nie tylko z Sadurski.com, Onetu czy Facebooka) albo z reklam i podręczników.

Ciekawostka: jeden z moich rysunków w środku stanu wojennego wywołał polityczną burzę, zakończoną w gabinecie gen. Jaruzelskiego - tu na ten temat. To jeden z wielu fragmentów mojego barwnego, satyrycznego życia...Wciąż dużo rysuję (choć nie widać tego w prasie, zresztą kto teraz kupuje prasę ;-) Mam dużo zamówień i rzadko rysuję "dla siebie" czyli to, co bym akurat chciał. Z moich rysunków korzystają różne firmy na potrzeby szeroko rozumianej reklamy (tu wybrani klienci), rysuję sporo karykatur portretowych (także na żywo - na firmowych eventach, dlatego dużo jeżdżę po Polsce - u mnie taka karykatura, to ledwie 2 minuty, dlatego Nowy Dziennik (USA) podczas mojego pobytu w USA w 2012 r. napisał, że jestem "jednym z najszybszych karykaturzystów na świecie").

Kampania crowdfundingowa Książka - rysunki satyryczne Szczepana Sadurskiego
Co chwila ktoś mnie pyta, gdzie obecnie można oglądać moje rysunki i gdzie kupić moją książkę, tym bardziej że ostatnia ukazała się 21 lat temu. Przez dwie dekady  działałem w branży wydawniczej (ponad 750 publikcji z humorem), lecz wydanie książki z moimi rysunkami odkładałem na później. Zwyczajnie nie miałem czasu, aby to zrobić. Pomyślałem, że jeśli tego nie zrobię teraz, choćby w skromnym nakładzie, może minąć kolejnych 20 lat :-(

Kampania finansowania społecznościowego Książka - rysunki satyryczne Szczepana Sadurskiego
Dwie sąsiednie strony książki, temat: kosmos. Tematów rysunkowych będzie znacznie więcej!
Kampania crowdfundingowa Książka - rysunki satyryczne Szczepana Sadurskiego
Nie wierz Pootinowi. Tej książki nie można kupić w żadnym sklepie! Ani u nas, ani u nich.
Jedynym miejscem aby ją otrzymać jest strona, na której właśnie jesteś.Projekt Książka - rysunki satyryczne Szczepana SadurskiegoTo będzie książka elitarna. Nie trafi do żadnej ksiegarni, nawet do księgarni internetowej. Nie zamierzam jej nigdzie sprzedawać (wyjątek zrobię dla znajomego, chorującego na nieuleczalną chorobę - egzemplarz trafi na internetową aukcję). To będzie wyjątkowa książka dla mnie oraz dla fanów dobrej satyry i dobrego humoru. I każda będzie z moim autografem - chyba, że ktoś z góry zaznaczy, że nie lubi mazania po książkach ;-)

Zobacz, jak powstają moje rysunki - tu dla TVR (telewizja rolnicza)


Zbiórka Książka - rysunki satyryczne Szczepana Sadurskiego
Biznes książkowy jest bardzo trudny, a ja nie chcę zawracać wydawcom głowy. I bez tego mają wiele problemów. Nie mam parcia na półki księgarskie i nie chcę, aby to co nie zostanie sprzedane, trafiło potem na makulaturę. Przyrodę trzeba szanować i zadrukować nie więcej papieru, niż to konieczne, zgadza się? Poza tym rysunki wybiorę sam i nie muszę się na nikogo oglądać. Ale uspokajam, nie będzie tu rysunków "dla dorosłych" czy kontrowersyjnych. Będą rysunki dla każdego, kto lubi się śmiać i trochę czasem pomyśleć, bo na tym polega satyra.

Miniatury części rysunków z książki, która 17 listopada trafiła do łamania, a 6 grudnia trafi do druku. Niewiele widać, chyba lepiej obejrzeć to w całej okazałości ;-)
Zbiórka Książka - rysunki satyryczne Szczepana Sadurskiego

Tą książką chciałbym zrobić przyjemność sobie, moim znajomym oraz fanom którzy lubią moje rysunki i chcieliby zmienić nastrój, gdy mają "doła". A może przy okazji przypomną sobie swoją młodość, gdy kupowali Dobry Humor i Super Dowcipy (pamiętasz Punka Franka, Kwadratowe zające? - w tej książce chcę też przypomnieć ich kilka przygód).

Zbiórka Książka - rysunki satyryczne Szczepana Sadurskiego
To byłoby oczywiście najprostsze (tak robi wielu grafomanów, a ja do nich się nie zaliczam), ale żona znów będzie narzekać, że wydaję pieniądze na dyrdymały, a ja słucham żony ;-) Jak tutaj pomysł padnie, nie będę miał do nikogo (nawet do siebie) pretensji. Widocznie moje rysunki sprawdzają się przy różnych okazjach, ale nie w oddzielnej książce.

Projekt Książka - rysunki satyryczne Szczepana Sadurskiego
Wymiary: format A5, ok.100 cz.-białych stron wewnątrz + okładka lakierowana full kolor, na lśniącym kartoniku. Planowany nakład wyjątkowo skromny, można powiedzieć bibliofilski (no, chyba że chętnych będzie więcej niż sądzę). Chcę pokryć koszt papieru, druku, łamania komputerowego oraz wysyłki pocztowej dla tych, którzy wesprą ten projekt. I żeby reszta egzemplarzy została dla mnie.

Zawartość książki: sto kilkadziesiąt rysunków, do tego nieco informacji na mój temat, foto, może króciutki wstęp, a jak TU będą chętni (patrz: Nagrody, z prawej), to i skromna reklama (może Twoja?).

Kampania crowdfundingowa Książka - rysunki satyryczne Szczepana SadurskiegoNiżej schematyczna wizualizacja CZĘŚCI nagród (na czerwonych kółkach cena w złotówkach), a z prawej strony na szarym tle jest PEŁNA LISTA nagród, z której wybierz to, co Ci najbardziej odpowiada - poświęć chwilę, aby wybrać to, co Ci najbardziej odpowiada!    Kampania finansowania społecznościowego Książka - rysunki satyryczne Szczepana SadurskiegoGazetki z dowcipami redagowane przeze mnie od 1991 roku - czyli namłodsi mogą zobaczyć gdzie były dowcipy, zanim trafiły do Internetu, a ówczesne nastolatki teraz kupią dla swych dzieci!

Projekt Książka - rysunki satyryczne Szczepana Sadurskiego

Kampania crowdfundingowa Książka - rysunki satyryczne Szczepana Sadurskiego
Cykl produkcji przy takim nakładzie jest krótki. Dlatego jest szansa, że każdy (niezależnie od miejsca zamieszkania na świecie) dostanie moją książkę, zanim przywitamy tegoroczną Wigilię. Dla siebie, kumpla lubiącego się śmiać, albo dla kogoś miłego sercu, kto doceni wyjątkowy prezent, którego NIGDZIE nie można kupić, a jedynie "załatwić" dzięki PolakPotrafi.pl.

Zresztą popatrz na prawo - wraz z książką możesz dostać  stworzoną przez mnie karykaturę (będę potrzebował kilku aktualnych, sporych zdjęć), prehistotyczne numery Dobrego Humoru, legitymację najbardziej wesołej organizacji świata (Partia Dobrego Humoru) której jestem przewodniczącym, i nie tylko :-)


NAGRODY za SZYBKOŚĆ
24x24 - czyli pierwsze 24 osoby, które zamówią Nagrodę za minimum 24 złote - dostaną pocztą dodatkową nagrodę niespodziankę - książkę (100 stron) z dowcipami i moimi rysunkami, której NIE MA wśród nagród z prawej! (wysyłka: Polska)

Projekt Książka - rysunki satyryczne Szczepana Sadurskiego
Zdarzy się cud i co wtedy? Już piszę:
+25 % - Część stron w kolorze (na pewno komiksy z punkiem Frankiem) i trochę rysunków!
+ ileś tam więcej... Bez jaj. Ale OK. Każdy oprócz książki dostanie coś jeszcze, w zależności od tego, o ile procent więcej. Może kalendarz, pocztówka, itp. Jednak priorytetem jest to, aby nie opóźnić druku i wysyłki książki - ma (i inne nagrody) ma dotrzeć do Was przed Bożym Narodzeniem - pod choinkę!

Projekt Książka - rysunki satyryczne Szczepana Sadurskiego

 

 

 
Niżej link do Facebooka. To 8 przykładowych komiksów z punkiem Frankiem. Lajk pod komiksem = chcesz w książce zobaczyć ten komiks!  Sześć na pewno trafi do książki! Podoba się? Szaruj na swoją tablicę, niech Twoi znajomi też się pośmieją. TU LINK (i zaraz wróć na tę stronę!)

Projekt Książka - rysunki satyryczne Szczepana Sadurskiego
Tu link do Wydarzenia. Ale także na niniejszej stronie będą odnotowywane najnowsze informacje związane z książką (zakładka: Aktualności, na górze).

Kampania finansowania społecznościowego Książka - rysunki satyryczne Szczepana Sadurskiego
Przedstawicieli mediów (prasa, portale, radio, TV), którzy chcieliby poinformować o niniejszym projekcie - proszę o kontakt (zielona apla z prawej: Wyślij zgłoszenie). W zamian umieszczę logo na ostatniej stronie książki :-) Udostępnię rysunek bez honorarium, jako ilustrację do materiału. Możliwy wywiad, itp...

Zbiórka Książka - rysunki satyryczne Szczepana Sadurskiego
Kadr z filmu promocyjnego (jest na górze, może jeszcze go nie obejrzałeś)

Uwaga
1. Jeśli masz dla mnie ciekawą propozycję, zapraszam do kontaktu. Odpowiem na każdy "poważny" e-mail.

2. Mieszkasz poza Polską i koniecznie chcesz Nagrodę? Don't worry. Zapłać za nagrodę kilka euro/usd więcej i podaj swój adres. Jeśli tego nie zrobisz, przed wysyłką zostaniesz poproszony o niedużą dopłatę, która pokryje dodatkowy koszt wysyłki poza Polskę. 

3. Nie tylko pocztą! Swoją nagrodę możesz odebrać ode mnie osobiście (Warszawa, adres, dzień i godzina do uzgodnienia). Czyli poznasz Sadurskiego :-)

Projekt Książka - rysunki satyryczne Szczepana Sadurskiego  Logotypy firm partnerskich (wsparcie oraz patronat medialny) które ukażą się na ostatniej stronie okładki. Sadurski nikogo nie zmuszał do współpracy ;-), a lista przez kilka tygodni była otwarta (info z dn. 28.11.2014).

4. Rysunki (w konwencji komiksowej, kolorowej) na tej stronie może sugerują, że rysunki w książce będą dla młodych. Nieprawda. Jak wspomniałem, oprócz humoru, będzie też satyra - sprawy społeczne, ciutkę tematów kojarzących się z polityką. Ta książka będzie dla każdego - i dla młodych (którzy lubią się porecholić) i dla osób dojrzałych, którzy oczekują od niej akcentów satyrycznych. Rysunki starannie dobrane.

5. W przeciwieństwie do niektórych artystów, nie mam managera. Choć jak zwykle mam dużo zawodowych zleceń, wszystko przy tym projekcie robię sam. Nie masz do czynienia z bezimienną, przypadkową osobą, jak w wielu innych przypadkach w Internecie, a żadna złotówka ze wsparcia tego projektu nie pójdzie nie wiadomo gdzie. Cenię kontakt z każdą sympatyczną osobą - jestem pewien, że Ty również!
Zapamiętaj
* To pierwsza od 21 lat moja książka z rysunkami, której NIKT nie kupi w ŻADNEJ księgarni. Nawet św. Mikołaj jej nie dostanie, jeśli nie wejdzie na TĘ stronę!

* Tę książkę możesz mieć tylko dzięki TEJ stronie i dzięki PolakPotrafi.pl - zapraszam do lektury listy nagród - jest z prawej strony!

* Wyślij linika do TEJ strony osobom, których lubisz i których może zainteresować - na pewno Ci podziękują :-)

Kampania crowdfundingowa Książka - rysunki satyryczne Szczepana Sadurskiego Niespodzianka!
Naprawdę doczytałeś ten tekst do końca? Jeśli masz 3 minutki, ułóż flashowego puzzla online z moim sportowym rysunkiem o teściowej. Jest TUTAJ! Nagroda za ułożenie? Włącz głośniki :-)


FREE RYSUNKI!
Prowadzisz bloga, serwis www, profil na Facebooku? Jeśli chciałbyś - napisz coś, daj linka, a obok umieść któryś z poniższych rysunków. Masz moją zgodę i nie musisz o nią dodatkowo pytać. Wystarczy stanąć myszką na wybrany rysunek, nacisnąć prawy przycisk myszki i zapisać plik na dysku. Większa rozdzielczość (do gazety)? Wyślę szybko e-mailem, jeśli o to poprosisz.
Kampania crowdfundingowa Książka - rysunki satyryczne Szczepana Sadurskiego  Zbiórka Książka - rysunki satyryczne Szczepana Sadurskiego  
Projekt Książka - rysunki satyryczne Szczepana Sadurskiego   Kampania crowdfundingowa Książka - rysunki satyryczne Szczepana Sadurskiego   Kampania finansowania społecznościowego Książka - rysunki satyryczne Szczepana Sadurskiego
#wkszczepana

Media o Twoim projekcie:

Wyjątkowa książka Szczepana

www.komiks.gildia.pl | 2014-11-21


Pierwszy od ponad 20 lat książkowy zbiór rysunków satyrycznych Szczepana Sadurskiego - już można go zamówić!

"Wyjątkowa książka Szczepana" - pod patronatem

bestiariusz.pl | 2014-11-13


Pierwszy od ponad 20 lat książkowy zbiór rysunków satyrycznych Szczepana Sadurskiego "Wyjątkowa książka Szczepana" został objęty patronatem medialnym Bestiariusza.

79

Wspierający

4172 zł

Z całkowitej kwoty 2900 zł

zakończono

Do zakończenia projektu

Projekt udany! Zakończenie: 08.12.2014

Wesprzyj projekt

Nielimitowana

Nagroda za 1 zł lub więcej!

Wsparcie bez nagrody

1 Wspierający
Nielimitowana

Nagroda za 3 zł lub więcej!

Podziękowanie za wsparcie projektu na mojej prywatnej tablicy na Twitterze (podanie imienia i nazwiska).

0 Wspierających
Nielimitowana

Nagroda za 3 zł lub więcej!

"Trailer" książki czyli okładka i kilka stron - dostaniesz do obejrzenia e-mailem jako plik PDF.

0 Wspierających
Nielimitowana

Nagroda za 4 zł lub więcej!

Podziękowanie za wsparcie projektu mojej prywatnej tablicy na Facebooku (wymienienie z imienia i nazwiska + link do Twojego profilu, bo wcześniej zostaniemy znajomymi :-).

2 Wspierających
Pozostało: 2 z 8

Nagroda za 6 zł lub więcej!

Trzy kolorowe pocztówki kosmiczno-krasnoludkowe, na każdej mój rysunek (ostatnie egzemplarze); na odwrocie jednej z nich będzie mój autograf (wysyłka: Polska)

5 Wspierających
Nielimitowana

Nagroda za 12 zł lub więcej!

1 egz. książki z autografem (wysyłka: Polska)

15 Wspierających
Pozostało: 17 z 20

Nagroda za 16 zł lub więcej!

1 egz. książki z autografem + 1 egz. książeczki "Speedway na wesoło" (format A6) z moimi rysunkami, wydanej w 1991 r., ostatnie egzemplarze (wysyłka: Polska)

3 Wspierających
Nielimitowana

Nagroda za 17 zł lub więcej!

Oprócz książki z autografem - legitymacja międzynarodowej Partii Dobrego Humoru (Good Humor Party) - taka sama, jaką otrzymali znani aktorzy satyrycy, dziennikarze... (wysyłka: Polska). Warunek: nie dostałeś jej już wcześniej!

2 Wspierających
Pozostało: 29 z 30

Nagroda za 18 zł lub więcej!

1 egz. książki z autografem + książka Dowcipy o Szkotach, z serii "333 Najlepsze Dowcipy" (ponad 100 stron, format B6) (wysyłka: Polska)

1 Wspierający
Pozostało: 15 z 30

Nagroda za 19 zł lub więcej!

1 egz. książki z autografem + książka "Dowcipy dla dorosłych", 5 część serii "333 Najlepsze Dowcipy" (wysyłka: Polska). 20 lat temu była hitem, więc pirat wypuścił do sprzedaży "swój nakład" prawie nie różniący się wyglądem od pierwowzoru.

14 Wspierających
Pozostało: 30 z 30

Nagroda za 21 zł lub więcej!

1 egz. książki z autografem (wysyłka: inny kraj świata niż Polska)

0 Wspierających
Nielimitowana

Nagroda za 23 zł lub więcej!

Wspomnienie młodości: 20 egz. archiwalnych numerów Dobrego Humoru (każdy inny, razem ok. 2 tys. dowcipów). Na jednym z nich (na 1ej stronie) mój autograf. (wysyłka: Polska)

2 Wspierających
Pozostało: 5 z 10

Nagroda za 23 zł lub więcej!

Oprócz książki z autografem - legitymacja Partii Dobrego Humoru = Good Humor Party (warunek: nie dostałeś jej już wcześniej) oraz metalowy kolorowany pins z logo PDH i napisem: Partia Dobrego Humoru (wysyłka: Polska)

5 Wspierających
Nielimitowana

Nagroda za 24 zł lub więcej!

1 egz. książki z autografem + ok. tysiąc dowcipów czyli 10 archiwalnych numerów Super Dowcipów (z lat 90ych - każdy inny!) (wysyłka: Polska)

2 Wspierających
Nielimitowana

Nagroda za 24 zł lub więcej!

1 egz. książki z autografem + ok. tysiąc dowcipów czyli 10 archiwalnych numerów Dobrego Humoru (z lat 90ych - każdy inny!) (wysyłka: Polska)

6 Wspierających
Pozostało: 13 z 20

Nagroda za 26 zł lub więcej!

1 egz. książki z autografem + 1 egz książki "Uśmiech z pięciolinii", m.in. z moimi rysunkami (część w kolorze). Kilkaset dowcipów, anegdot i ciekawostek o muzyce! Format A5, ok. 146 stron (wysyłka: Polska)

7 Wspierających
Nielimitowana

Nagroda za 36 zł lub więcej!

1 egz. książki z autografem + ok. 2 tys. dowcipów czyli 20 archiwalnych numerów Dobrego Humoru (z lat 90ych - każdy inny!) (wysyłka: Polska)

13 Wspierających
Pozostało: 0 z 2

Nagroda za 37 zł lub więcej!

Kilogram humoru rysunkowego - czyli moja książka z autografem + księga z Turcji (ponad 300 kolorowych stron, różni autorzy, 19x19 cm) czyli katalog jednego z największych konkursów satyry rysunkowej na świecie z 2008 r. organizowanego w Istambule; rok później byłem tam jurorem. (wysyłka: Polska)

2 Wspierających
Pozostało: 3 z 5

Nagroda za 49 zł lub więcej!

Zestaw dowcipów dla konesera (więcej = taniej). 1) Wyjątkowa książka Szczepana z autografem, 2) 20x Dobry Humor (każdy inny), 3) książka Dowcipy dla dorosłych, 4) książka 333 Dowcipy o Szkotach, 5) książeczka Speedway na wesoło". (wysyłka: Polska)

2 Wspierających
Pozostało: 0 z 1

Nagroda za 50 zł lub więcej!

Wesoły Wieżowiec z Japonii + książka z autografem (wysyłka: Polska). Wykonany przeze mnie Wesoły Wieżowiec z kartonu (nieco sfatygowany), którego fotografowałem w Tokio, Osace, Oiso, Hiroshimie (Japonia) oraz w Zurychu (Szwajcaria) i Frankurcie (Niemcy). I jeszcze dostaniesz e-mailem zdjęcia tego Wesołego Wieżowca w trzech japońskich miastach. Możesz je pokazać na blogu, Facebooku, itp.

1 Wspierający
Pozostało: 3 z 5

Nagroda za 61 zł lub więcej!

Mega-zestaw dowcipów dla konesera (więcej = taniej). 1) Wyjątkowa książka Szczepana z autografem, 2) 20x Dobry Humor (każdy inny), 3) książka Dowcipy dla dorosłych, 4) książka 333 Dowcipy o Szkotach, 5) książeczka Speedway na wesoło", 6) książka Uśmiech z pięciolinii. (wysyłka: Polska)

2 Wspierających
Nielimitowana

Nagroda za 79 zł lub więcej!

Wykonanie nieskomplikowanej karykatury cz-b grafika formatu A5 (sygnowana: SADURSKI), na której będziesz Ty (lub wybrana przez Ciebie osoba) + 1 egz. książki z autografem. (wysyłka: Polska). Będę potrzebował 3 duże, aktualne zdjęcia twarzy wysłane e-mailem.

5 Wspierających
Pozostało: 1 z 5

Nagroda za 125 zł lub więcej!

Rysunek-marzenie! Mój oryginalny rysunek cz-biały (format A5) + autograf i dedykacja dla Ciebie! + książka z autografem (wysyłka: Polska). Jeśli masz jakieś życzenie co ma być na rysunku - spełnię je! (Twój piesek, nielubiany szef, kochana nauczycielka?... Wystarczy, że opiszesz co chcesz na rysunku). Dostaniesz go wraz z prawami autorskimi - czyli możesz go pokazać na swoim blogu, Facebooku, sprzedać za 100 i lat i zarobić masę kasy, albo zrobić z nim cokolwiek innego.

4 Wspierających
Pozostało: 10 z 10

Nagroda za 159 zł lub więcej!

Twój nieduży logotyp firmy, sklepu, serwisu www (warunek: nie erotyka czy działania niezgodne z prawem!) - na ostatniej stronie okładki TEJ książki (full kolor), obok innych logotypów (kilka już "zaklepanych") + wysyłka 3 egz. książki z autografem (wysyłka: Polska)

0 Wspierających
Pozostało: 0 z 3

Nagroda za 220 zł lub więcej!

Wykonanie cz.-białego rysunku humorystycznego reklamującego Twoją działalność/firmę/bloga, itp + jego publikacja na jednej z ostatnich, wewnętrznych stron książki + 3 egz. książki z autografem (wysyłka: Polska). Ewentualna sprzedaż praw autorskich do tego rysunku oraz wysyłka oryginału pocztą - do uzgodnienia później.

3 Wspierających
Pozostało: 2 z 3

Nagroda za 280 zł lub więcej!

Osobiste spotkanie ze mną na Ochocie w Warszawie (data i godzina do uzgodnienia, max do końca lutego 2015). Dostaniesz książkę z autografem, narysuję Twoją karykaturę, odpowiem na zadane pytania (okazji możesz przeprowadzić wywiad, a może rysujesz i chcesz fachowych porad?) Stawiam kawę lub sok ze świeżych pomarańcz!

1 Wspierający
Pozostało: 1 z 2

Nagroda za 300 zł lub więcej!

45-minutowe spotkanie autorskie ze mną (szkoła, klub, itp - tylko Warszawa). Opowiem ciekawostki o moim życiu artystycznym i zawodowym, odpowiem na pytania). Max do końca lutego 2015, data i godzina do uzgodnienia. Plus trzy książki z autografem.

1 Wspierający
Pozostało: 3 z 3

Nagroda za 349 zł lub więcej!

Całostronicowa publikacja reklamy sponsora (firmy) formatu A5 na jednej z ostatnich, wewnętrznych stron książki (cz.-biała lub kolorowa), z dostarczonego pliku (najlepiej JPG) + 3 egz. książki z autografem (wysyłka: Polska). Jeśli to reklama niezgodna z prawem i dobrymi obyczajami - zwrócę pieniądze!

0 Wspierających
Pozostało: 5 z 5

Nagroda za 470 zł lub więcej!

Hit! Sadurski na Twojej imprezie (np. ślub brata, imieniny wujka, spotkanie przyjaciół w pubie, spotkanie wigilijne kumpli z firmy, wieczór panieński, itp) przez 2 godziny rysuje karykatury na żywo (format A4, ołówek). (Warszawa lub bliskie okolice) + 3 książki z autografem. Do wykorzystania: maksymalnie do końca lutego 2015. Uwaga, termin należy uzgodnić z wyprzedzeniem (część terminów, szczególnie soboty, mam zajętych).

0 Wspierających
Pozostało: 1 z 1

Nagroda za 1200 zł lub więcej!

Uwaga, media! Do kupienia 5 godzin z życia Sadurskiego! Codziennie przez 30 kolejnych dni będę przez 10 minut oglądał wskazaną stację TV, słuchał konkretnej rozgłośni radiowej, czytał konkretną gazetę albo przeglądał wybrany portal internetowy (na dowód dostaniesz e-mailem foto). 4 złote (czyli mniej niż 1 euro) za 1 minutę mojego życia. Taniocha!

0 Wspierających

O projektodawcy

Szczepan Sadurski

Szczepan Sadurski

Warszawa

Ur. 1965. Rysownik prasowy, satyryk, karykaturzysta. Opublikował kilka tys. rysunków w prasie polskiej i zagranicznej. Zdobywał nagrody (np. Złota Szpilka'86), jurorował (nie tylko w Polsce), miał wystawy (Nowy Jork, Barcelona, Wilno, itd). Od 1991 r. szef Dobrego Humoru (już się nie ukazuje) i innych czasopism Wydawnictwa Superpress, obecnie prowadzi portal satyryczny Sadurski.com. Pomysłodawca (2001) i przewodniczący Partii Dobrego Humoru (Good Humor Party), ok. 4 tys. członków w Polsce i na świecie. Jako satyryk komentuje dla mediów (m.in. telewizji) najnowsze wydarzenia. Mieszka w Warszawie.

Napisz wiadomość do Projektodawcy

Obejmij patronat nad tym projektem!

Chcesz sygnować projekt swoją marką lub nazwiskiem? Zgłoś się już teraz!

Wybierz rodzaj wsparcia jakiego chcesz udzielić projektodawcy: