Miło Cię widzieć!

Ładowanie strony

O projektodawcy

Szczepan Sadurski

Szczepan Sadurski

Warszawa

Ur. 1965. Rysownik prasowy, satyryk, karykaturzysta. Opublikował kilka tys. rysunków w prasie polskiej i zagranicznej. Zdobywał nagrody (np. Złota Szpilka'86), jurorował (nie tylko w Polsce), miał wystawy (Nowy Jork, Barcelona, Wilno, itd). Od 1991 r. szef Dobrego Humoru (już się nie ukazuje) i innych czasopism Wydawnictwa Superpress, obecnie prowadzi portal satyryczny Sadurski.com. Pomysłodawca (2001) i przewodniczący Partii Dobrego Humoru (Good Humor Party), ok. 4 tys. członków w Polsce i na świecie. Jako satyryk komentuje dla mediów (m.in. telewizji) najnowsze wydarzenia. Mieszka w Warszawie.

Napisz wiadomość do Projektodawcy

4172 PLN z 2900 PLN

79 Wspierający

Udany! Cel osiągnięty

143%

Model finansowania: "wszystko albo nic". Aby otrzymać środki, projekt musi osiągnąć minimum 100% finansowania do 08.12.2014.

Książka - rysunki satyryczne Szczepana Sadurskiego

Ksiażka wydrukowana!

Dodano 05.12.2014, godz. 11:46

Dziś 3 dni do zakończenia projektu, a ponieważ książka i inne nagrody mają trafić pod choinkę - jedyną szansą aby tak się stało - był druk książki już teraz, bez czekania na oficjalne zamknięcie oraz rozliczenie projektu.

Jestem w kontakcie z drukarnią - książka jest wydrukowana, trwają prace introligatorskie. We wtorek 9 grudnia nakład książki do mnie trafi i zaczynam ją rozsyłać.

1. Osoby, które nie odpowiedziały na mój e-mail z prośbą o podanie adresu na jaki wysłać nagrodę - proszę o to ponownie. Osoby które to zrobiły, nawet jeśli nie otrzymały ode mnie potwierdzenia - mogą być spokojne - adres mam.

2. Osoby które zakupiły nagrodę zawierającą karykaturę - proszę o pilne wysłanie kilku aktualnych i dużych zdjęć tej osoby na sadurski(malpa)onet.pl - bez tego wysyłka książki będzie wstrzymana lub opóźniona :-(

3. Osoby, które zakupiły nagrodę zawierającą oryginalny rysunek - proszę o pilne info co ma na nim być (chyba że tę sprawę już uzgodniliśmy).

4. Zostały ostatnie 3 dni - jeśli ktoś z Twoich znajomych ktoś chce tani, sympatyczny i bardzo oryginalny prezent pod choinkę lub na inną okazję (albo kupiłeś "Wyjątkową książkę Szczepana" dla siebie i uznasz, że chcesz drugi egz. na prezent - zapraszam do ponownego zakupu nagrody lub polecenia znajomym tego linku, np. na Facebooku:

https://polakpotrafi.pl/projekt/rysunki-satyryczne

To naprawdę ostatnia szansa, za 3 dni szansa na załatwienie tej książki będzie w zasadzie równa zeru. Przypomnę: książka nie trafi do żadnej księgarni czy innego systemu dystrybucji, nie planuję też dać jej do żadnej księgarni internetowej.

Model finansowania: "wszystko albo nic"

Aby otrzymać środki, projekt musi osiągnąć minimum 100% finansowania do 08.12.2014 10:10