Miło Cię widzieć!

Ładowanie strony

O projektodawcy

Szczepan Sadurski

Szczepan Sadurski

Warszawa

Ur. 1965. Rysownik prasowy, satyryk, karykaturzysta. Opublikował kilka tys. rysunków w prasie polskiej i zagranicznej. Zdobywał nagrody (np. Złota Szpilka'86), jurorował (nie tylko w Polsce), miał wystawy (Nowy Jork, Barcelona, Wilno, itd). Od 1991 r. szef Dobrego Humoru (już się nie ukazuje) i innych czasopism Wydawnictwa Superpress, obecnie prowadzi portal satyryczny Sadurski.com. Pomysłodawca (2001) i przewodniczący Partii Dobrego Humoru (Good Humor Party), ok. 4 tys. członków w Polsce i na świecie. Jako satyryk komentuje dla mediów (m.in. telewizji) najnowsze wydarzenia. Mieszka w Warszawie.

Napisz wiadomość do Projektodawcy

4172 PLN z 2900 PLN

79 Wspierający

Udany! Cel osiągnięty

143%

Model finansowania: "wszystko albo nic". Aby otrzymać środki, projekt musi osiągnąć minimum 100% finansowania do 08.12.2014.

Książka - rysunki satyryczne Szczepana Sadurskiego

Najnowsze wyjątkowe wieści o wyjątkowej książce

Dodano 15.11.2014, godz. 19:28

Mam wiele pracy (kolejne zamówienia rysunkowe), lecz wiele dzieje się też a propos Wyjątkowej książki Szczepana i codziennie trzymam rękę na pulsie.

Dziś skompletowałem wreszcie niemal rysunki, które ukażą się w książce. Ponieważ chcę każdego zadowolić maksymalnie i każdemu dać jak najwięcej uśmiechu, niemal na każdej stronie będą po 2 rysunki. To oznacza, że rysunków będzie ponad 170 - czyli prawdziwa uczta dla koneserów humoru! To oznacza, że wliczając wysyłkę pocztową, 1 uśmiech (czyli 1 rysunek) kosztuje ledwie 7 groszy - czyli fundusze zgromadzone dzięki Wam i dzięki PolakPotrafi.pl zostaną wydane jak najbardziej ekonomicznie.

W poniedziałek książka trafi do zaprzyjaźnionej, profesjonalnej firmy, która przygotuje łamanie komputerowe, wg. mojego projektu i makiety. Do ostatniej chwili będą kompletowane logotypy firm wspierających wydanie książki (głównie patronów medialnych), a nazajutrz po zakończeniu zbiórki finansowej na PolakPotrafi.pl (to chyba 6 grudnia?), książka trafi do (też zaprzyjaźnionej i także solidnej) drukarni, która będzie miała kilka dni na druk. Potem wysyłka, aby książka (oraz inne nagrody) trafiła do każdego przed świętami pod choinkę. Mam nadzieje, wszystko pójdzie zgodnie z harmonogramem, tak jak dotychczas.

2 x napisałem "zaprzyjaźnione" nie przez przypadek - chodzi o maksymalne zmniejszenie kosztów. Gdyby taką książkę wydawało profesjonalne wydawnictwo, na pewno koszt wydania byłby sporo wyższy. W cenie książki nie ma wielu oczywistych z punktu widzenia wydawcy kosztów, do tego zero honorariów dla autora czyli dla mnie.

Jest jeszcze 23 dni - jeśli to możliwe, polecajcie znajomym Wyjątkową książkę Szczepana czyli #wkszczepana :-) https://polakpotrafi.pl/projekt/rysunki-satyryczne

Na koniec bonus - moje najnowsze rysunkowe komentarze z kilku ostatnich dni, których nie znajdziecie w żadnej gazecie:

1) http://www.newsy.sadurski.com/Satyra_Absurdy_Ciekawostki/0/1/3915/0/Hofman,_PiS,_afera_jak_cholera/

2) http://www.newsy.sadurski.com/Satyra_Absurdy_Ciekawostki/0/1/3918/0/Poslowie_kierowcy_i_Putin_w_Australii_/

Model finansowania: "wszystko albo nic"

Aby otrzymać środki, projekt musi osiągnąć minimum 100% finansowania do 08.12.2014 10:10