Miło Cię widzieć!

Ładowanie strony

O projektodawcy

Szczepan Sadurski

Szczepan Sadurski

Warszawa

Ur. 1965. Rysownik prasowy, satyryk, karykaturzysta. Opublikował kilka tys. rysunków w prasie polskiej i zagranicznej. Zdobywał nagrody (np. Złota Szpilka'86), jurorował (nie tylko w Polsce), miał wystawy (Nowy Jork, Barcelona, Wilno, itd). Od 1991 r. szef Dobrego Humoru (już się nie ukazuje) i innych czasopism Wydawnictwa Superpress, obecnie prowadzi portal satyryczny Sadurski.com. Pomysłodawca (2001) i przewodniczący Partii Dobrego Humoru (Good Humor Party), ok. 4 tys. członków w Polsce i na świecie. Jako satyryk komentuje dla mediów (m.in. telewizji) najnowsze wydarzenia. Mieszka w Warszawie.

Napisz wiadomość do Projektodawcy

4172 PLN z 2900 PLN

79 Wspierający

Udany! Cel osiągnięty

143%

Model finansowania: "wszystko albo nic". Aby otrzymać środki, projekt musi osiągnąć minimum 100% finansowania do 08.12.2014.

Książka - rysunki satyryczne Szczepana Sadurskiego

O książce w Australii i w Wąchocku :-)

Dodano 31.10.2014, godz. 10:11

1. Australia. "Wyjątkową książkę Szczepana" patronatem objął portal Bumerang Polski. Link:

http://www.bumerangmedia.com/2014/10/wyjatkowa-ksiazka-szczepana-sadurskiego.html

2. Honorowy Sołtys Wąchocka w krótkim filmie zachęca do nabycia książki - zobacz :-)

https://www.youtube.com/watch?v=D2aJSYlTgh0

3. Osoby, które nie odpowiedziały jeszcze na prośbę o podanie adresu niezbędnego do wysyłki książki i innych nagród, proszę o odpowiedź z poziomu skrzynki PolakPotrafi.pl - pomoże to w szybszej organizacji wysyłki. Osoby, które zamówiły rysunek czy karykaturę, co wymaga paru uzgodnień oraz pewnego wkładu pracy i czasu, proszę o kilka informacji / zdjęć z tym związanych.

4. Będą kolejne patronaty medialne, a logotypy firm / mediów wspierających trafią nie tylko na ostatnią stronę okładki. Zapraszam do Wydarzenia na Facebooku - tam informacje na temat przygotowań do wydania książki trafiają codziennie:

https://www.facebook.com/events/731813060221919/

5. Dziękuję za wszelkie wsparcie projektu czyli polecenie tej strony: https://polakpotrafi.pl/projekt/rysunki-satyryczne znajomym - na Facebooku, blogu, itp...

A poza tym - uśmiechnij się, jutro będzie lepiej!

Model finansowania: "wszystko albo nic"

Aby otrzymać środki, projekt musi osiągnąć minimum 100% finansowania do 08.12.2014 10:10