Miło Cię widzieć!

Ładowanie strony

O projektodawcy

Ivan Sitsko

Ivan Sitsko

Warszawa

Jestem pasjonatem herbaty. Od kilku lat prowadzę projekt zielonaiczarna.pl, w ramach którego spotykam się z ludźmi przy dobrej herbacie i rozmawiamy na różne tematy lub czasami milczymy, tańczymy, medytujemy, jemy i robimy jeszcze mnóstwo innych inspirujących rzeczy. Również jestem ekspertem feng shui i pomagam ludziom wprowadzić harmonię w ich życiu. W wolnych chwilach ćwiczę tai chi, podróżuję, słucham muzykę i piszę wierszy.

Napisz wiadomość do Projektodawcy

1860 PLN z 7700 PLN

22 Wspierający

14 dni do zakończenia

24%

Model finansowania: "bierzesz ile zbierzesz". Twórca Projektu otrzyma wszystkie środki, które zostaną wpłacone, bez względu na osiągnięcie kwoty minimalnej. Projekt kończy się 17.07.2020.

Rymowane historie herbaciane - tomik poezji o herbacie

RSS

Dziękuję Muzeum Azji i Pacyfiku za wsparcie projektu Dodano 24.06.2020, godz. 8:57

Muzeum Azji i Pacyfiku zaprosiło mnie do udziału w cyklu #AzjaiPacyfikOnline informując swoich fanów o mojej zbiórce. Bardzo jestem wdzięczny za to doświadczenie, podczas którego mogłem powrócić wspomnieniami zarówno do tegorocznej podróży po Wietnamie, jak również do czasów, kiedy stawiałem pierwsze kroki na swojej drodze herbaty. Jestem od dłuższego czasu związany z muzeum i sześć lat temu w ramach "Parzenia w parze" prowadziliśmy ceremonię razem z Chiao Hsu z projektu Proste Jak Chiński.

Zaparzyłem herbatę przywiezioną z Wietnamu. Osoby, wspierające mnie i wybierające nagrodę spotkanie przy herbacie będą mogły doświadczyć smaków i aromatów herbat z moich zapasów. ;)

Herbata w #7 odcinku Brzmienia Świata z lotu Drozda Dodano 19.06.2020, godz. 18:42

W #7 odcinku Brzmienia Świata z lotu Drozda można posłuchać rozmowy Pawła Drozda ze mną przy herbacie. W podcaście również usłyszycie parę piosenek o herbacie ;) Zapraszam serdecznie

Playlista piosenek o herbacie na spotify Dodano 11.06.2020, godz. 20:21

Dziś chciałbym podzielić się z Wami swoją playlistą piosenek o herbacie na spotify:

https://open.spotify.com/playlist/4AACPG9vsGbuHgZRzDkja3

Parę z nich ma swoje teledyski na youtube:

oraz jedna piosenka na youtube, której nie ma na spotify:

Wszystkie podane wyżej utwory są rosyjskojęzyczne. Po rosyjsku herbata to чай (czaj) ;)

Jak widać, herbata inspiruje ludzi do twórczości ;)

Wśród nagród pojawiła się herbata ;) Dodano 06.06.2020, godz. 13:55

Przede wszystkim chciałem bardzo podziękować za wsparcie, które otrzymałem od Was w tych pierwszych dniach od momentu wystartowania projektu!

 

Mam niespodziankę, którą śpieszę się z Wami podzielić. Producent herbaty skalnej ARTI UNICI artisan brands w ramach wsparcia mojego projektu ufundował limitowaną nagrodę specjalną - 10 puszek legendarnej chińskiej herbaty Da Hong Pao

Powyżej na zdjęciu - herbata skalna DA HONG PAO od ARTI UNICI artisan brands.

 

Żeby otrzymać jedną z dziesięciu puszek, trzeba wesprzeć projekt, wybierając odpowiednią nagrodę (ebook + puszka herbaty DA HONG PAO). 

 

W celu otrzymania nagrody zapraszam do rejestracji w sklepie artiunici.com i podania Loginu, który zostanie przekazany przeze mnie po zakończeniu projektu!

 

Da Hong Pao to najbardziej legendarna herbata w Chinach i jedna z trzech herbat skalnych z kolekcji ARTISAN TEA. Opis herbaty Da Hong Pao. Marka ARTISAN TEA narodziła się wysoko w górach WuyiShan w świątyni HuiYuan, aby kontynuować tradycje buddyjskich mnichów.

 

Dziękuję jeszcze raz wszystkim ogromnie i życzę miłego weekendu! :)))

Ivan Sitsko

Model finansowania: "bierzesz ile zbierzesz"

Twórca Projektu otrzyma wszystkie środki, które zostaną wpłacone, bez względu na osiągnięcie kwoty minimalnej. Projekt kończy się 17.07.2020 22:10