Miło Cię widzieć!

Ładowanie strony

O projektodawcy

fundacjafenomen

fundacjafenomen

Łódź, Poland

Fundacja Fenomen składa się z obywateli kochających swoje miasto – Łódź. Przede wszystkim widzimy w nim ogromny potencjał, który według nas nie jest w pełni wykorzystany. Staramy się to aktywnie zmieniać. Łączy nas wiara, że swoją pracą przyczynimy się do stworzenia takiego miasta, z którego wszyscy będziemy dumni.

Napisz wiadomość do Projektodawcy

5776 PLN z 5500 PLN

98 Wspierający

Udany! Cel osiągnięty

105%

Model finansowania: "wszystko albo nic". Aby otrzymać środki, projekt musi osiągnąć minimum 100% finansowania do 23.12.2015.

Rowerowa Łódź

RSS

5500 zł - przekroczone! Dodano 23.12.2015, godz. 6:43

Jednak aż do godziny 12.00 w południe (w środę 23.12.2015) można jeszcze dokładać cegiełki do tego projektu. Nawet jeśli to miałaby być złotówka - to i tak będziemy o tę złotówkę "do przodu".

Najpóźniej 30 marca ma ruszyć w Łodzi system roweru publicznego (więcej informacji przeczytacie na http://www.rowerowalodz.pl/rower-publiczny/do-trzech-razy-sztuka ), dlatego tym bardziej cieszy nas, że będziemy mogli przeprowadzić kampanię edukacyjną.

Tym, którzy już nas wsparli - DZIĘKUJEMY i polecamy swoje działania w przyszłości :)

Listy zakupów w 2016? Podręczne notatki? Dodano 17.12.2015, godz. 12:44

Nasze notesy mają format A6, białą spiralę i kartki w drobną kratkę. Format poręczny i na dodatek aż 50 kartek do notowania.

Jak wyglądają notesy możecie zobaczyć na FB: https://goo.gl/3w0OgZ

Mogą być Wasze! Albo Waszych znajomych.
Mogą też być tylko nasze :( bo jeśli do 23.12 nie zbierzemy 5500 zł, to wszystkie nagrody zostaną u nas, a wpłacone przez Was pieniądze wrócą na Wasze konta bankowe.

Został mniej niż tydzień, więc pomóżcie nam zebrać fundusze na przeprowadzenie wiosennej kampanii edukacyjnej. Bez Waszego wsparcia, tego działania nie ruszymy.

Rowerowy kalendarz Dodano 14.12.2015, godz. 16:30

Największą popularnością cieszą się nagrody w postaci kalendarza, wydanego specjalnie z okazji zbiórki. Fotografie w nim zawarte to widoki Łodzi i rowerzystów, taki kalendarz spodoba się każdemu miłośnikowi dwóch kółek - nie tylko z Łodzi ;)
Dziękujemy za dotychczasowe wsparcie! A dla nieprzekonanych mamy zestaw fotografii, jakie znalazły się w kalendarzu - zobaczcie co znaduje się na kolejnych kartach :)
https://goo.gl/LpPyx3

Rowerowa szkoła - pomóż nam ją uruchomić! Dodano 09.12.2015, godz. 12:05

Chcemy przeprowadzić akcję edukacyjną wśród łódzkich rowerzystów na wiosnę 2016 roku. Pomóż nam poprawić bezpieczeństwo ruchu na łódzkich ulicach, a w zamian otrzymasz od nas pewne upominki (które mogą być doskonałym prezentem pod choinkę).

Koszty wysyłki pokrywamy z własnej kieszeni, ale jeśli chcesz odebrać upominki wcześniej (w Łodzi) to daj nam znać - spotkamy się i porozmawiamy.
Nie będziesz oczekiwać na przesyłkę poczty (która w tym okresie może zaliczyć dłuższe czasy realizacji) a przy okazji pozwoli nam zaoszczędzić kilka groszy, które wykorzystamy na naszą kampanię edukacyjną.

Co się zmieniło rowerowego w Łodzi? [Oś czasu od X.2015] Dodano 09.12.2015, godz. 12:04

Tempo zmian rowerowych jest w ostatnich dwóch miesiącach ogromne. Na bieżąco opisujemy to na portalu www.RowerowaLodz.pl, ale zestawienie co konkretnie się zmienia i w jakiej części miasta możecie sprawdzać w "obserwatorium"

http://masakrytyczna.org/aktualnosci/2-news/187-obserwatorium-rowerowych-zmian-w-odzi.html

Są tam informacje o organizacji ruchu na osiedlu karolew, kontraruchu, woonerfach, sierżantach na ul. Sienkiewicza, pasach ruchu na ul. Łąkowej... Nie wiesz co to kontraruch albo sierżanty? Spokojnie, właśnie po to zbieramy pieniądze aby wiosną wyjaśniać to praktyce!

Co się zmieniło rowerowego w Łodzi? [Oś czasu do X.2015] Dodano 09.12.2015, godz. 11:44

W ostatnich latach na ulicach Łodzi pojawia się coraz więcej infrastruktury dedykowanej rowerzystom. Wiele osób czasami nawet nie wie, że niedaleko ich miejsca zamieszkania czy pracy powstała wygodna i bezpieczna trasa dla rowerów.

Dlatego jako Fundacja Normalne Miasto - Fenomen prowadzimy nie tylko portal www.RowerowaLodz.pl i mapę z pełnym obrazem dróg dla rowerów, pasów, przejazdów, znaków i ułatwień. Zebraliśmy to co zadziało się w Łodzi - przedstailiśmy na osi czasu.

Więcej na stronie:
http://timemapper.okfnlabs.org/anon/v1wi84-timemapper_rowerowad#79

Model finansowania: "wszystko albo nic"

Aby otrzymać środki, projekt musi osiągnąć minimum 100% finansowania do 23.12.2015 12:12