Miło Cię widzieć!

Ładowanie strony

O projektodawcy

fundacjafenomen

fundacjafenomen

Łódź, Poland

Fundacja Fenomen składa się z obywateli kochających swoje miasto – Łódź. Przede wszystkim widzimy w nim ogromny potencjał, który według nas nie jest w pełni wykorzystany. Staramy się to aktywnie zmieniać. Łączy nas wiara, że swoją pracą przyczynimy się do stworzenia takiego miasta, z którego wszyscy będziemy dumni.

Napisz wiadomość do Projektodawcy

5776 PLN z 5500 PLN

98 Wspierający

Udany! Cel osiągnięty

105%

Model finansowania: "wszystko albo nic". Aby otrzymać środki, projekt musi osiągnąć minimum 100% finansowania do 23.12.2015.

Rowerowa Łódź

O projekcie

Istnieją dwie szkoły: jedna mówi, że zimą sezon rowerowy się kończy; druga, że sezon trwa cały rok. Jako Fundacja Fenomen i Rowerowa Łódź uważamy, że każdy ma wybór, kiedy wsiąść na rower.

Uznaliśmy jednak, że moment kiedy najwięcej osób wsiada (często po dłuższej przerwie) na rower to ten czas, kiedy warto promować prawidłowe zachowanie na drodze. Dlatego chcemy przygotować na wiosnę (kwiecień-maj 2016) dużą kampanię promocyjno-edukacyjną dotyczącą poruszania się rowerem po mieście. 

W prosty sposób możecie nam pomóc w sfinansowaniu filmów instruktażowych, ulotek i działań zachęcających do bezpiecznej jazdy rowerem po Łodzi.

Policzyliśmy ile pieniędzy potrzebujemy, aby przygotować takie działania i w zasadzie wystarczy 5500 zł (zdecydowaną większość pracy i tak robimy wolontariatem, ale np. facebook nie chce promować naszych filmów za darmo, a drukarnia domaga się zapłaty za papier), jeśli uda nam się zebrać więcej - kampania będzie po prostu bardziej widoczna w mieście. 

Dlaczego zbieramy fundusze na akcję edykacyjno-promocyjną? Bo nie mamy wolnych 5500 zł, a uruchomienie takiej akcji na wiosnę jest konieczne. Właśnie wiosną 2016 roku na łódzkich ulicach pojawią się użytkownicy Łódzkiego Roweru Publicznego - przybędzie skokowo wielu nowych rowerzystów i rowerzystek. Pomóżcie nam zadbać o ich edukację, a także pozytywnie wpływać na bezpieczeństwo.

Co Wam możemy zaoferować? Gadżety z logo Rowerowej Łodzi oraz limitowaną serię kalendarza ze zdjęciami z naszych rowerowych wydarzeń (mas, wycieczek i pikników). Każda wpłata to jakaś nagroda:

5 zł = pin Rowerowej Łodzi w rozmiarze 32 mm

 

10 zł = pin + miękki magnes z logo RŁ (idealny na lodówkę!)

 

15 zł = pin + magnes + notes A6, na białej spirali, z 50 kartkami w kratkę

 

20 zł = komin Rowerowej Łodzi. To taka czapka / szalik / opaska / kominiarka, gumka. Kreatywni potrafią założyć to cudo na więcej niż 10 sposobów. Jednym z nich jest bluzka/ top ;-)

Zastosowania komina możecie obejrzeć na filmie:

 

35 zł = kalendarz ścienny w rozmiarze A3, 1 miesiąc = 1 kartka. Ilustracjami poszczególnych miesięcy są zdjęcia z rowerowych wydarzeń organizowanych przez Fundację Fenomen. Miłe dla oka i pokrzepiające dla duszy, bardzo pozytywne obrazki z Łodzią w tle.

 

45 zł = pin + magnes + notes + kalendarz (sam kalendarz to 35 zł, a pin + magnes to 10 zł, więc w tym zestawie nagród notes jest za darmo)

 

55 złpin + magnes + notes + kalendarz + komin (sam komin to 20 zł, sam kalendarz to 35 zł, więc z tym zestawie nagród magnes, pin i notes są za darmo).

... i pomyślelismy sobie, że jeśli ktoś bardzo chciałby nam pomóc, to za 100 zł cały Zarząd Fundacji Fenomen podpisze się na kalendarzu - zdobądź egzeplarz z dedykcją, przygotowaną specjalnie dla Ciebie.

 

PODSUMOWANIE

  • Kto? Zespół Fundacji Fenomen związny z Rowerową Łodzią i Łódzką Masą Krytyczną, wyglądający mniej więcej tak ;)

  • Kontakt/ pytnia? Przez www albo FB albo G+ 
  • Kiedy wysyłka nagród? Jeśli wszystko dobrze pójdzie to jeszcze przed 24.12.2015.

Model finansowania: "wszystko albo nic"

Aby otrzymać środki, projekt musi osiągnąć minimum 100% finansowania do 23.12.2015 12:12