Miło Cię widzieć!

Ładowanie strony
fundacjafenomen

fundacjafenomen

Łódź, Poland

Fundacja Fenomen składa się z obywateli kochających swoje miasto – Łódź. Przede wszystkim widzimy w nim ogromny potencjał, który według nas nie jest w pełni wykorzystany. Staramy się to aktywnie zmieniać. Łączy nas wiara, że swoją pracą przyczynimy się do stworzenia takiego miasta, z którego wszyscy będziemy dumni.

0

Wsparł

1

Własne projekty

Własne projekty

Rowerowa Łódź

Aktywność

Rowerowa Łódź

Rowerowa Łódź

fundacjafenomen

aktualizacja projektu

Jednak aż do godziny 12.00 w południe (w środę 23.12.2015) można jeszcze dokładać cegiełki do tego projektu. Nawet jeśli to miałaby być złotówka - to i tak będziemy o tę złotówkę "do przodu".

Najpóźniej 30 marca ma ruszyć w Łodzi system roweru publicznego (więcej informacji przeczytacie na http://www.rowerowalodz.pl/rower-publiczny/do-trzech-razy-sztuka ), dlatego tym bardziej cieszy nas, że będziemy mogli przeprowadzić kampanię edukacyjną.

Tym, którzy już nas wsparli - DZIĘKUJEMY i polecamy swoje działania w przyszłości :)

23.12.2015
Rowerowa Łódź

Rowerowa Łódź

fundacjafenomen

aktualizacja projektu

Nasze notesy mają format A6, białą spiralę i kartki w drobną kratkę. Format poręczny i na dodatek aż 50 kartek do notowania.

Jak wyglądają notesy możecie zobaczyć na FB: https://goo.gl/3w0OgZ

Mogą być Wasze! Albo Waszych znajomych.
Mogą też być tylko nasze :( bo jeśli do 23.12 nie zbierzemy 5500 zł, to wszystkie nagrody zostaną u nas, a wpłacone przez Was pieniądze wrócą na Wasze konta bankowe.

Został mniej niż tydzień, więc pomóżcie nam zebrać fundusze na przeprowadzenie wiosennej kampanii edukacyjnej. Bez Waszego wsparcia, tego działania nie ruszymy.

17.12.2015
Rowerowa Łódź

Rowerowa Łódź

fundacjafenomen

aktualizacja projektu

Największą popularnością cieszą się nagrody w postaci kalendarza, wydanego specjalnie z okazji zbiórki. Fotografie w nim zawarte to widoki Łodzi i rowerzystów, taki kalendarz spodoba się każdemu miłośnikowi dwóch kółek - nie tylko z Łodzi ;)
Dziękujemy za dotychczasowe wsparcie! A dla nieprzekonanych mamy zestaw fotografii, jakie znalazły się w kalendarzu - zobaczcie co znaduje się na kolejnych kartach :)
https://goo.gl/LpPyx3

14.12.2015
Rowerowa Łódź

Rowerowa Łódź

fundacjafenomen

aktualizacja projektu

Chcemy przeprowadzić akcję edukacyjną wśród łódzkich rowerzystów na wiosnę 2016 roku. Pomóż nam poprawić bezpieczeństwo ruchu na łódzkich ulicach, a w zamian otrzymasz od nas pewne upominki (które mogą być doskonałym prezentem pod choinkę).

Koszty wysyłki pokrywamy z własnej kieszeni, ale jeśli chcesz odebrać upominki wcześniej (w Łodzi) to daj nam znać - spotkamy się i porozmawiamy.
Nie będziesz oczekiwać na przesyłkę poczty (która w tym okresie może zaliczyć dłuższe czasy realizacji) a przy okazji pozwoli nam zaoszczędzić kilka groszy, które wykorzystamy na naszą kampanię edukacyjną.

09.12.2015
Rowerowa Łódź

Rowerowa Łódź

fundacjafenomen

aktualizacja projektu

Tempo zmian rowerowych jest w ostatnich dwóch miesiącach ogromne. Na bieżąco opisujemy to na portalu www.RowerowaLodz.pl, ale zestawienie co konkretnie się zmienia i w jakiej części miasta możecie sprawdzać w "obserwatorium"

http://masakrytyczna.org/aktualnosci/2-news/187-obserwatorium-rowerowych-zmian-w-odzi.html

Są tam informacje o organizacji ruchu na osiedlu karolew, kontraruchu, woonerfach, sierżantach na ul. Sienkiewicza, pasach ruchu na ul. Łąkowej... Nie wiesz co to kontraruch albo sierżanty? Spokojnie, właśnie po to zbieramy pieniądze aby wiosną wyjaśniać to praktyce!

09.12.2015
Rowerowa Łódź

Rowerowa Łódź

fundacjafenomen

aktualizacja projektu

W ostatnich latach na ulicach Łodzi pojawia się coraz więcej infrastruktury dedykowanej rowerzystom. Wiele osób czasami nawet nie wie, że niedaleko ich miejsca zamieszkania czy pracy powstała wygodna i bezpieczna trasa dla rowerów.

Dlatego jako Fundacja Normalne Miasto - Fenomen prowadzimy nie tylko portal www.RowerowaLodz.pl i mapę z pełnym obrazem dróg dla rowerów, pasów, przejazdów, znaków i ułatwień. Zebraliśmy to co zadziało się w Łodzi - przedstailiśmy na osi czasu.

Więcej na stronie:
http://timemapper.okfnlabs.org/anon/v1wi84-timemapper_rowerowad#79

09.12.2015

Wskazówki

Rozpocznij swój własny projekt lub wesprzyj interesujące Ciebie projekty