Miło Cię widzieć!

Ładowanie strony

O projektodawcy

Stowarzyszenie Karkonoskie Zachełmie

Stowarzyszenie Karkonoskie Zachełmie

Zachełmie

Stowarzyszenie Karkonoskie Zachełmie to działająca od pięciu lat organizacja pozarządowa, promująca walory historyczne, kulturowe i przyrodnicze Zachełmia i Karkonoszy. Stworzyliśmy szlak turystyczny, opracowaliśmy archiwa dotyczące wsi, przypomnieliśmy światu o tradycji Koszul Zachełmiańskich. Teraz chcemy pokazać to wszystko w wyremontowanej starej remizie - Centrum Dziedzictwa i Aktywności Twórczej.

Napisz wiadomość do Projektodawcy

34010 PLN z 30000 PLN

135 Wspierający

Udany! Cel osiągnięty

113%

Model finansowania: "wszystko albo nic". Aby otrzymać środki, projekt musi osiągnąć minimum 100% finansowania do 18.03.2019.

Stara Remiza Zachełmie - najmniejsze centrum kultury!

Dodano: 11.03.2019, 15:54
  brd1985
brd1985
Oj mili Państwo,robi się gorąco.Jeszcze tylko tydzień trwania projektu a brakuje sporo na koncie.Jeśli chodzi o mnie to na "małe jeszcze"możecie liczyć aby z sentymentem wspominane"moje Zachełmie" doczekało się domku kultury.Skoro już nawet sklepów nie ma a za moich czasów były w porywach nawet dwa( u Sołtysowej i u Pana Romana,jeśli mnie pamięć nie zawodzi a z Zachełmiem miałem coś wspólnego w latach 80/90 tych) to niech będzie dom kultury.Niewiele brakowało a byłbym jednym z Was(mieszkańcem) ale los chciał inaczej.Mimo,że minęło sporo lat od tego okresu to wpadam do Zachełmia(ostatnio wracając z Czech ) choćby na chwile,wiadomo stara miłość nie rdzewieje.Trzym,am kciuki i "rękę na pulsie" jeśli chodzi o zbiórkę i do zobaczenia kiedyś w Zachełmiu.Ryszard.

Model finansowania: "wszystko albo nic"

Aby otrzymać środki, projekt musi osiągnąć minimum 100% finansowania do 18.03.2019 22:10