Miło Cię widzieć!

Ładowanie strony

O projektodawcy

Kino Mikro

Kino Mikro

Kraków

Kino Mikro prowadzone jest przez Fundację Rozwoju Kina w Krakowie. Swoją działalność w obecnej formie rozpoczęło 7 kwietnia 1984 roku.

Jesteśmy kameralnym kinem studyjnym z ambitnym repertuarem. Oprócz ciekawych propozycji filmowych organizujemy również liczne przeglądy, spotkania czy filmowe dyskusje. Nasze kino gości również m.in. Krakowski Festiwal Filmowy, Przegląd Filmów o Autyzmie i Zespole Aspergera.

Napisz wiadomość do Projektodawcy

61171 PLN z 60000 PLN

988 Wspierający

Udany! Cel osiągnięty

101%

Model finansowania: "bierzesz ile zbierzesz". Twórca Projektu otrzyma wszystkie środki, które zostaną wpłacone, bez względu na osiągnięcie kwoty minimalnej. Projekt kończy się 23.03.2021.

Ratujmy Kino Mikro!

RSS

Zakończenie projektu. Dziękujemy! Dodano 20.04.2021, godz. 12:12

Kochani Widzowie i Wspierający,

zakończyliśmy naszą zbiórkę na Polak Potrafi a pieniądze trafiły już na nasze konto. Dzięki Waszemu wsparciu zebraliśmy aż 61 171 zł! Wsparło nas 988 osób a wielu z Was więcej niż jeden raz. Dziękujemy! 😍 Nie potrafimy wyrazić jak ważne były dla nas ostatnie dwa miesiące i wsparcie, które od Was dostaliśmy. Nie tylko to materialne, ale również wszystkie wiadomości, komentarze czy rozmowy, które odbyliśmy podczas naszego krótkiego otwarcia. ⭐ Jesteście wielcy. ⭐ To dzięki Wam możemy teraz spokojnie czekać na ponowne otwarcie kin. Jeszcze raz dziękujemy!

Brawa dla Was i do zobaczenia w Mikro! :)

Ogromnie dziękujemy:

naszym dystrybutorom ❤ Gutek Film, ❤ Stowarzyszeniu Nowe Horyzonty, ❤ M2 Films, ❤ Aurora Films oraz ❤ Velvet Spoon za ogromne zaangażowanie w poszukiwaniu wyjątkowych nagród; 
❤ Krakow Film Festival za festiwalowe gadżety,
💛 Copernicus Center Press www.ccpress.pl za fantastyczne książki,
💙 Fundacja Filmowa Kazimierza Kutza za książki, filmy i Wasze wsparcie;
💜 wszystkim mediom, które pomagały nam w nagłośnieniu zbiórki;
💚 ekipie Polak Potrafi, która dzielnie wspierała nas od początku i pomagała przeprowadzić zbiórkę najlepiej jak potrafiliśmy i przede wszystkim Wam - wszystkim razem i każdemu z osobna.

DZIĘKUJEMY! 😍

Otwarcie kina i odbiór nagród Dodano 11.02.2021, godz. 14:26

Kochani darczyńcy, w związku z otwarciem kin od 12.02 pytacie nas coraz częściej kiedy i jak możecie się zgłaszać po odbiór nagród rzeczowych. Prosimy o chwilkę cierpliwości, pracujemy nad tym i mamy nadzieję, że już od przyszłego tygodnia będziemy mogli Was zaprosić do kina i wręczyć nagrody. O możliwości odbioru poinformujemy Was indywidualnie mailowo! :)

Nagrody wirtualne, czyli kody do naszej wirtualnej sali wysyłamy sukcesywnie od tygodnia. Gwarantujemy, że już niedługo trafią do wszystkich. 

Osoby, które zakupiły bilety otwarte zapraszamy do kina. Bilet jest bezterminowy i można wykorzystać go w dowolnym momencie. Z racji dużego obłożenia przy Walentynkach będziemy wdzięczni za wcześniejsze dokonanie rezerwacji, bądź odebranie biletów z wyprzedzeniem. 

Jeszcze raz dziękujemy za Wasze wsparcie! :)

 

Dodano: 11.04.2021, 13:30
  tiramissu
tiramissu
To jak? Można odbierać? Mam szpulę i bilecik do odbioru, nie pali się, ale przy okazji bym mogła podskoczyć kiedyś :-) Pozdrawiam, Kasia Wąsowicz
Dodano: 14.02.2021, 12:33
  Małgorzata Dziewa
Małgorzata Dziewa
Na luziku :)
Dodano: 11.02.2021, 19:24
  Paweł Panfil
Paweł Panfil
Ja poczekam. Korzystajcie z ponownego otwarcia i możliwości zarabiania :)

Kiedy pojawią się nowe nagrody rzeczowe? Dodano 25.01.2021, godz. 20:20

Drodzy Wspierający,
bardzo dziękujemy za wszystkie wpłaty i ciepłe słowa, która cały czas do nas napływają. Wasze zaangażowanie jest nieocenione. Nagrody rzeczowe, które przygotowaliśmy dla Was zniknęły błyskawicznie. Pracujemy aktualnie nad nowymi, dlatego prosimy Was o chwilkę cierpliwości i czas na ich przygotowanie. Będą nowe książki, będą nowe filmy, będą nowe plakaty. Już niedługo pochwalimy się efektami tych przygotowań. :) Cały czas czekają na Was m.in. kody do naszej wirtualnej sali, bilety otwarte czy kurs obsługi projektora 35 mm. 

Dziękujemy! Dodano 23.01.2021, godz. 12:18

Kochani, brakuje nam słów, żeby wyrazić jak bardzo się cieszymy! Nie minęła jeszcze doba od rozpoczęcia zbiórki a zebraliśmy już ponad 10% kwoty! 

Jesteście wielcy! Dziękujemy. Bez Was by się nie udało. :) 

Od poniedziałku wracamy do wyszukiwania dla Was nowych nagród. Nie sądziliśmy, że znikną tak szybko. Będzie na bieżąco informować o wszystkich zmianach w projekcie. 

Dodano: 06.04.2021, 9:58
  Herba Ta
Herba Ta
Dzień dobry,kiedy będzie można uzyskać kod dostępu,do biletu na wirtualną salę Mikro?

Model finansowania: "bierzesz ile zbierzesz"

Twórca Projektu otrzyma wszystkie środki, które zostaną wpłacone, bez względu na osiągnięcie kwoty minimalnej. Projekt kończy się 23.03.2021 18:06