Miło Cię widzieć!

Ładowanie strony

O projektodawcy

Kino Mikro

Kino Mikro

Kraków

Kino Mikro prowadzone jest przez Fundację Rozwoju Kina w Krakowie. Swoją działalność w obecnej formie rozpoczęło 7 kwietnia 1984 roku.

Jesteśmy kameralnym kinem studyjnym z ambitnym repertuarem. Oprócz ciekawych propozycji filmowych organizujemy również liczne przeglądy, spotkania czy filmowe dyskusje. Nasze kino gości również m.in. Krakowski Festiwal Filmowy, Przegląd Filmów o Autyzmie i Zespole Aspergera.

Napisz wiadomość do Projektodawcy

60000 PLN z 60000 PLN

973 Wspierający

24 dni do zakończenia

100%

Model finansowania: "bierzesz ile zbierzesz". Twórca Projektu otrzyma wszystkie środki, które zostaną wpłacone, bez względu na osiągnięcie kwoty minimalnej. Projekt kończy się 23.03.2021.

Ratujmy Kino Mikro!

RSS

Otwarcie kina i odbiór nagród Dodano 11.02.2021, godz. 14:26

Kochani darczyńcy, w związku z otwarciem kin od 12.02 pytacie nas coraz częściej kiedy i jak możecie się zgłaszać po odbiór nagród rzeczowych. Prosimy o chwilkę cierpliwości, pracujemy nad tym i mamy nadzieję, że już od przyszłego tygodnia będziemy mogli Was zaprosić do kina i wręczyć nagrody. O możliwości odbioru poinformujemy Was indywidualnie mailowo! :)

Nagrody wirtualne, czyli kody do naszej wirtualnej sali wysyłamy sukcesywnie od tygodnia. Gwarantujemy, że już niedługo trafią do wszystkich. 

Osoby, które zakupiły bilety otwarte zapraszamy do kina. Bilet jest bezterminowy i można wykorzystać go w dowolnym momencie. Z racji dużego obłożenia przy Walentynkach będziemy wdzięczni za wcześniejsze dokonanie rezerwacji, bądź odebranie biletów z wyprzedzeniem. 

Jeszcze raz dziękujemy za Wasze wsparcie! :)

 

Dodano: 14.02.2021, 12:33
  Małgorzata Dziewa
Małgorzata Dziewa
Na luziku :)
Dodano: 11.02.2021, 19:24
  Paweł Panfil
Paweł Panfil
Ja poczekam. Korzystajcie z ponownego otwarcia i możliwości zarabiania :)

Kiedy pojawią się nowe nagrody rzeczowe? Dodano 25.01.2021, godz. 20:20

Drodzy Wspierający,
bardzo dziękujemy za wszystkie wpłaty i ciepłe słowa, która cały czas do nas napływają. Wasze zaangażowanie jest nieocenione. Nagrody rzeczowe, które przygotowaliśmy dla Was zniknęły błyskawicznie. Pracujemy aktualnie nad nowymi, dlatego prosimy Was o chwilkę cierpliwości i czas na ich przygotowanie. Będą nowe książki, będą nowe filmy, będą nowe plakaty. Już niedługo pochwalimy się efektami tych przygotowań. :) Cały czas czekają na Was m.in. kody do naszej wirtualnej sali, bilety otwarte czy kurs obsługi projektora 35 mm. 

Dziękujemy! Dodano 23.01.2021, godz. 12:18

Kochani, brakuje nam słów, żeby wyrazić jak bardzo się cieszymy! Nie minęła jeszcze doba od rozpoczęcia zbiórki a zebraliśmy już ponad 10% kwoty! 

Jesteście wielcy! Dziękujemy. Bez Was by się nie udało. :) 

Od poniedziałku wracamy do wyszukiwania dla Was nowych nagród. Nie sądziliśmy, że znikną tak szybko. Będzie na bieżąco informować o wszystkich zmianach w projekcie. 

Model finansowania: "bierzesz ile zbierzesz"

Twórca Projektu otrzyma wszystkie środki, które zostaną wpłacone, bez względu na osiągnięcie kwoty minimalnej. Projekt kończy się 23.03.2021 18:06