Miło Cię widzieć!

Ładowanie strony
Kino Mikro

Kino Mikro

Kraków

Kino Mikro prowadzone jest przez Fundację Rozwoju Kina w Krakowie. Swoją działalność w obecnej formie rozpoczęło 7 kwietnia 1984 roku. Jesteśmy kameralnym kinem studyjnym z ambitnym repertuarem. Oprócz ciekawych propozycji filmowych organizujemy również liczne przeglądy, spotkania czy filmowe dyskusje. Nasze kino gości również m.in. Krakowski Festiwal Filmowy, Przegląd Filmów o Autyzmie i Zespole Aspergera.

0

Wsparł

1

Własne projekty

Własne projekty

Ratujmy Kino Mikro!

Aktywność

Ratujmy Kino Mikro!

Ratujmy Kino Mikro!

Kino Mikro

aktualizacja projektu

Kochani darczyńcy, w związku z otwarciem kin od 12.02 pytacie nas coraz częściej kiedy i jak możecie się zgłaszać po odbiór nagród rzeczowych. Prosimy o chwilkę cierpliwości, pracujemy nad tym i mamy nadzieję, że już od przyszłego tygodnia będziemy mogli Was zaprosić do kina i wręczyć nagrody. O możliwości odbioru poinformujemy Was indywidualnie mailowo! :)

Nagrody wirtualne, czyli kody do naszej wirtualnej sali wysyłamy sukcesywnie od tygodnia. Gwarantujemy, że już niedługo trafią do wszystkich. 

Osoby, które zakupiły bilety otwarte zapraszamy do kina. Bilet jest bezterminowy i można wykorzystać go w dowolnym momencie. Z racji dużego obłożenia przy Walentynkach będziemy wdzięczni za wcześniejsze dokonanie rezerwacji, bądź odebranie biletów z wyprzedzeniem. 

Jeszcze raz dziękujemy za Wasze wsparcie! :)

 

11.02.2021
Ratujmy Kino Mikro!

Ratujmy Kino Mikro!

Kino Mikro

aktualizacja projektu

Drodzy Wspierający,
bardzo dziękujemy za wszystkie wpłaty i ciepłe słowa, która cały czas do nas napływają. Wasze zaangażowanie jest nieocenione. Nagrody rzeczowe, które przygotowaliśmy dla Was zniknęły błyskawicznie. Pracujemy aktualnie nad nowymi, dlatego prosimy Was o chwilkę cierpliwości i czas na ich przygotowanie. Będą nowe książki, będą nowe filmy, będą nowe plakaty. Już niedługo pochwalimy się efektami tych przygotowań. :) Cały czas czekają na Was m.in. kody do naszej wirtualnej sali, bilety otwarte czy kurs obsługi projektora 35 mm. 

25.01.2021
Ratujmy Kino Mikro!

Ratujmy Kino Mikro!

Kino Mikro

aktualizacja projektu

Kochani, brakuje nam słów, żeby wyrazić jak bardzo się cieszymy! Nie minęła jeszcze doba od rozpoczęcia zbiórki a zebraliśmy już ponad 10% kwoty! 

Jesteście wielcy! Dziękujemy. Bez Was by się nie udało. :) 

Od poniedziałku wracamy do wyszukiwania dla Was nowych nagród. Nie sądziliśmy, że znikną tak szybko. Będzie na bieżąco informować o wszystkich zmianach w projekcie. 

23.01.2021

Wskazówki

Rozpocznij swój własny projekt lub wesprzyj interesujące Ciebie projekty