Miło Cię widzieć!

Ładowanie strony

O projektodawcy

erinab

erinab

Warszawa

O nas

1.Celem Fundacji jest upowszechnianie i promocja kultury, sztuki i nauki oraz działania wsparcia twórczości artystycznej tj. filmowej, teatralnej, literackiej, plastycznej, muzycznej ze specjalnym uwzględnieniem edukacji kulturalnej, naukowej, a w szczególności historii oraz współczesnych zjawisk społecznych, ekonomicznych i kulturalnych, a także podejmowanie tematów trudnych kierując program swojej działalności do odbiorcy ambitnego, poszukującego i wrażliwego.

2. Tworzenie warunków dla rozwoju zawodowego artystów filmowych i teatralnych, muzyków, pisarzy, poetów, plastyków i fotografików, artystów związanych ze sztuka nowych mediów i działających w obszarze kultury audiowizualnej, oraz organizacja wsparcia dla ich twórczej działalności.

Strona internetowa

http://fundacjaerinab.wix.com/erinab

Napisz wiadomość do Projektodawcy

5789 PLN z 20000 PLN

81 Wspierający

Zakończony Cel nie został osiągnięty

28%

Model finansowania: "wszystko albo nic". Aby otrzymać środki, projekt musi osiągnąć minimum 100% finansowania do 03.10.2015.

Płk Jan Mazurkiewicz ps. 'Radosław' - książka i dvd

Dodano: 16.10.2015, 12:09
  Michał Zorzycki
Michał Zorzycki
A nie dało się akcji przedłużyć?
Dodano: 05.10.2015, 17:11
erinab
erinab
Tez nie możemy w to uwierzyć ale widocznie nasz patriotyzm polega na noszeniu koszulki i okrzykach - 1 sierpnia na rondzie Dmowskiego i Powązkach rozdaliśmy kilka tysięcy ulotek, zrobiliśmy kilka pokazów filmowych - np 1 sierpnia do Kinoteki na godz. 18.00 przyszło niecałe 30 osób. A z masy patriotycznych portali tylko, dosłownie 3 umieściły informację o projekcie chociaż pisaliśmy wielokrotnie do wszystkich. Jesteśmy ogromnie wdzięczni wszystkim, którzy wsparli projekt - Fundacja na pewno wyda książkę - tak łatwo się nie poddamy - odwiedzajcie naszą stronę internetową - http://fundacjaerinab.wix.com/erinab oraz na facebooku - będziemy Was informować o dalszych losach projektu.
Dodano: 05.10.2015, 13:25
  Michał Zorzycki
Michał Zorzycki
nie mogę w to uwierzyć, że to się nie udało! Sam zachęciłem kilka osób to wpłat. chyba rzeczywiście organizator słabo się wysilił z reklamą. Jest masę patriotycznych portali gdzie można było poprosić o reklamę. Pewnie MPW wystarczyłoby żeby to rozreklamować. Szkoda.
Dodano: 01.10.2015, 14:18
Paweł Warachowski
Paweł Warachowski
Szkoda że projekt był tak słabo rozreklamowany przez organizatora, bo potencjał był spory :/

Model finansowania: "wszystko albo nic"

Aby otrzymać środki, projekt musi osiągnąć minimum 100% finansowania do 03.10.2015 08:08