Miło Cię widzieć!

Ładowanie strony

O projektodawcy

Dawid Wysocki

Dawid Wysocki

Konin

Moim zainteresowaniem jest projektowanie graficzne w programie Adobe Photoshop oraz twórczość literacka. Postanowiłem połączyć te dwie umiejętności, co dało mi z kolei możliwość pisania opowieści a także tworzenia ilustracji obrazujących powstały tekst.

Napisz wiadomość do Projektodawcy

1360 PLN z 15000 PLN

13 Wspierający

Zakończony Cel nie został osiągnięty

9%

Model finansowania: "bierzesz ile zbierzesz". Twórca Projektu otrzyma wszystkie środki, które zostaną wpłacone, bez względu na osiągnięcie kwoty minimalnej. Projekt kończy się 05.01.2020.

Wydanie książeczki dla najmłodszych

RSS

Informacja Dodano 22.01.2020, godz. 19:17

Kwota, którą udało się zebrać, na szczęście jest wystarczająca aby wydać książkę. 

Szukając oszczędności zrezygnowałem z planowanej wcześniej twardej okładki i twardych stronach. Odpuściłem również z usług wydawnictwa i dystrybucji. Format książki uległ zmianie, będzie to A5. Strony wewnątrz,grubością  odpowiadają mniej więcej grubości wizytówki.

Książka będzie wydana bez wydawnictwa, tj. jedynie w moim zakresie. Nie trafi ona również do sprzedaży, ponieważ generowało by to kolejne dodatkowe koszty. Numer ISBN będzie jak najbardziej przypisany dla książki. 

Już niebawem przekażę gotowe pliki do druku dla drukarni. 

Dziękuję za pomoc! Dodano 06.01.2020, godz. 11:02

Projekt zamieszczony na polakpotrafi.pl dobiegł końca. Przez cały czas trwania projektu udało się zebrać 1360zł na wydanie książki za co bardzo dziękuję.

Obecnie prowadzę rozmowy z nieco mniejszą drukarnią, która może zająć się produkcją książek bez wyznaczonej ilości minimalnej egzemplarzy. W skrócie: Z planowanych 500 lub 1000 popzycji prawdopodobnie rezygnuję a skupię się na wydrukowaniu książek w mnijeszej ilości, uwzględniając was jako wspierających oraz wysyłkę do domów dziecka i na Kresy Wschodnie.

Co dalej? Projekt tutaj zakończył się ale spróbuję jeszcze na okres około miesiąca spróbować szczęsćia na zrzutka.pl aby zorganizować dodatkowe fundusze.

Czekam tylko na konkretną odpowiedź od drukarni co do wyceny druku.

Dla osób wspierających, nagrody z wpisaniem imienia i nazwiska w książce, zostały zarezerwowane i na zrzutka.pl będą one niedostępne dla nowych osób chcących wesprzeć wydanie "Psotnego Pieska"

Model finansowania: "bierzesz ile zbierzesz"

Twórca Projektu otrzyma wszystkie środki, które zostaną wpłacone, bez względu na osiągnięcie kwoty minimalnej. Projekt kończy się 05.01.2020 22:10