Miło Cię widzieć!

Ładowanie strony

O projektodawcy

Marzena Bielińska

Marzena Bielińska

Łeba, Polska

Od 17 lat pracuję pomagając ludziom jako doradca i terapeuta życiowy. A jako pisarka wykorzystuję doświadczenie zawodowe, jak również natchnienie w szerszym spojrzeniu na humanizm poprzez ducha i duszę ludzką odbijającą się w życiu codziennym.
Jestem autorką trzech książek. Z zawodu psychotronik, muzykoterapeuta, członek Stowarzyszenia Autorów Polskich.
ZBIERAM ŚRODKI NA WYDRUKOWANIE \\\\\\\"PRZEPOWIEDNI SARYMATY DO POLASZKÓW....DZIEKUJĘ WSZYSTKIM DARCZYŃCOM Z CAŁEGO SERCA....MARZENA BIELIŃSKA

Napisz wiadomość do Projektodawcy

20924 PLN z 5000 PLN

192 Wspierający

Udany! Cel osiągnięty

418%

Model finansowania: "wszystko albo nic". Aby otrzymać środki, projekt musi osiągnąć minimum 100% finansowania do 24.11.2016.

Przepowiednia SaryMaty do PoLachów

Kiedy książka zostanie wydana ?!

Dodano 22.11.2016, godz. 20:34

Witam Kochani Darczyńcy.
Z powodu licznych pytań, które zgłaszacie do mnie na telefon, w jakim czasie możecie się spodziewać książki, która dotrze do Waszych rąk. Zapewniam Wszystkich, że z powodów organizacyjnych, wynikających z zasad działania portalu PolakPotrafi które mnie obowiązują - pieniądze które wpłacacie na ten projekt dotrą do mnie w okresie około
2 tygodni od zakończenia projektu, a jeszcze jest mi potrzebne co najmniej 2 tygodnie na wydrukowanie książki. W związku z powyższym dostawę książki dla Państwa mogę zrealizować w okresie nie krótszym niż miesiąc od dnia zamknięcia projektu. Dlatego też podaję jeszcze raz numer telefonu 730869520 i jeśli ktoś za miesiąc nie otrzyma obiecanej przesyłki by wtedy się skontaktował ze mną informując mnie o tym.
Dziękuję Wszystkim, proszę o cierpliwość. Jesteście wspaniali. Serdecznie pozdrawiam. Marzena Bielińska

Model finansowania: "wszystko albo nic"

Aby otrzymać środki, projekt musi osiągnąć minimum 100% finansowania do 24.11.2016 12:12