Miło Cię widzieć!

Ładowanie strony

O projektodawcy

Marzena Bielińska

Marzena Bielińska

Łeba, Polska

Od 17 lat pracuję pomagając ludziom jako doradca i terapeuta życiowy. A jako pisarka wykorzystuję doświadczenie zawodowe, jak również natchnienie w szerszym spojrzeniu na humanizm poprzez ducha i duszę ludzką odbijającą się w życiu codziennym.
Jestem autorką trzech książek. Z zawodu psychotronik, muzykoterapeuta, członek Stowarzyszenia Autorów Polskich.
ZBIERAM ŚRODKI NA WYDRUKOWANIE \\\\\\\"PRZEPOWIEDNI SARYMATY DO POLASZKÓW....DZIEKUJĘ WSZYSTKIM DARCZYŃCOM Z CAŁEGO SERCA....MARZENA BIELIŃSKA

Napisz wiadomość do Projektodawcy

20924 PLN z 5000 PLN

192 Wspierający

Udany! Cel osiągnięty

418%

Model finansowania: "wszystko albo nic". Aby otrzymać środki, projekt musi osiągnąć minimum 100% finansowania do 24.11.2016.

Przepowiednia SaryMaty do PoLachów

O projekcie

Drodzy Darczyńcy.

Celem mojego projektu jest wydanie i w efekcie upowszechnienie "Przepowiedni Sarymaty do Polaszków". Dokonuję próby przypomnienia Nam Wszystkim - kim jako Polachowi Spadkobiercy halogrupy R1A1 Jesteśmy!

Poprzez 1000 lat zaborów, wojen, najazdów, wynarodawiania oraz indoktrynacji łacińskiej kultury zapomnieliśmy, jaki jest nas naturalny SŁOWIAŃSKO - ARIAŃSKI styl mowy, życia i kultury. Chrześcijaństwo napłynęło do nas z Cesarstwa Rzymskiego, wprowadziło łacinę do Naszego Polaszego języka i język Nasz Słowiański stracił swoją pierwotną melodię. Przesłowił się. Dlaczego język rosyjski, czeski ma melodię ?, a my mamy oschłą mowę z obcymi słówkami. Dlaczego święta słowiańskie tak cenne i wiarygodne, bo odbywały się  w zgodzie z kosmicznym przesileniem: wiosennym, letnim i zimowym - zniknęły, a w zamian za to dostaliśmy sztuczne ceremonie z Rzymu, niezwiązane z cyklami przyrody. Dlaczego coroczny Kupałowy Chrzest w ogniu i w wodzie zamieniliśmy na jednorazową dziwną ceremonię, czyli nieświadomy chrzest jednorazowy w wieku gdy nie można podejmować świadomych decyzji. Słowianie co roku odnawiali Chrzest - kąpiąc się w Świętej Wodzie i skacząc przez Święty Ogień uwalniali z siebie winy i oczyszczali swoją duszę ze słabości, a wszystko robili to radośnie, wzniośle, we wspólnocie i w pełnej świadomości ducha.

Trzecią podstawową rzeczą którą utraciliśmy, to tożsamość - Kim Jesteśmy !?.

Uczą w szkole nas o Mieszku i to wszystko na ten temat !!?. A my i następne pokolenia które przydą po nas mamy prawo wiedzieć o Starożytnym Imperium Lechickim, o 14 władcach przed Mieszkiem. O potędze szlaku bursztynowego i solnego, który biegł wzdłuż Wandalii zwanej dzisiaj Wisłą. O Wielkich Sarmatach, Krakach, Lachach i Wandalach. Dlatego ta księga to tylko wstęp, pieśń która zwiastuje drugą księgę napisaną w formie sagi. Nazwa Polacy wywodzi się z łaciny, a my Słowianie Polachy jesteśmy, bo od Lachitów Przodków - Polachy - mamy przydomek. Laszki i Lachy my jesteśmy, a nasze dzieci powinny usłyszeć o ytm wreszcie, w czasach gdy tożsamość narodów ginie bezpowrotnie. By tak się jednak nie stało napisałam tę księgę. I to jest natchnienie i główny cel projektu.

Jestem samotną matką czwórki dzieci i dlatego pragnę dla dzieci Polaszy (Polskich) przekazać prawdę dziejów Wawelu, by dzieci wiedziały kim są Słowiańsko - Ariańskie przodki nasze i kim są Polachy czyli Polacy. Równie moje własne miłowanie Ojczystej i wyjaśnienie zagmatwanej i zagubionej przez wieki Prawedy (prawdy) o naszych korzeniach jest ważne dla mnie jako Laszki, pisarki, szlachcianki, filozofki i terapeutki. Tak terapeutki!?? Bo naród Polski ma potężną traumę przejawiającą się zaniżonym poczuciem wartości, a uczynioną poprzez zaborców, inkwizytorów, prześladowców, którzy prawie przez 1000 lat próbowali poniżyć godność i wartościowość Polskiego Narodu. Drzewo bez korzeni żyć nie może, próchnieje i jeżeli nie powrócimy do swych korzeni prawdy o przodkach to nie przetrwamy jako naród. Stąd temat projektu.

Zebrane przeze mnie pieniądze przede wszystkim posłużą do wydania 500 egzemplarzy książki, oraz zakupu używanego laptopa, bo mój uległ uszkodzeniu i nie mam na czym pracować. Gdybym uzbierała większą sumę, przeznaczę ją na promocję książki w mediach i organizację spotkań autorskich oraz seminariów słowiańskich. W dalszej perspektywie celem tej akcjii jest aktywizacja środowiska, żałożenie fundacjii "My Polachy" i organizacja imprez słowiańskich na większą skalę.

Jak również promocja książki w środowisku polonijnym. Jako samotna matka czwórki dzieci utrzymywałam się z pomocy rodziny i przyjaciół podczas zbierania materiałów do napisania tej książki. Nie pracowałam również bo wychowywałam dwuletniego synka. W związku z powyższym nie posiadam wystarczających środków by dalej zrealizować to przedsięwzięcie, dlatego umieściłam swój projekt na portalu "Polak Potrafi" prosząc Was o pomoc i wsparcie finansowe by dokończyć realizację przedsięwzięcia dzięki Waszemu wsparciu.

Marzena Bielińska

ul.Nad Ujściem 12

84-360 Łeba

tel. 730869520

meil. marzena.pisarka@wp.pl

fejsbuk: https://www.facebook.com/marzena.bielinska.52

 

Jeśli chodzi o nagrody, to pragnę je przekazać Państwu po wydrukowaniu książki, co zajmie trochę czasu, także proszę o cierpliwość i wyrozumiałość, za co z góry dziękuję.

Marzenia Bielińska

Model finansowania: "wszystko albo nic"

Aby otrzymać środki, projekt musi osiągnąć minimum 100% finansowania do 24.11.2016 12:12