Miło Cię widzieć!

Ładowanie strony

O projektodawcy

Marzena Bielińska

Marzena Bielińska

Łeba, Polska

Od 17 lat pracuję pomagając ludziom jako doradca i terapeuta życiowy. A jako pisarka wykorzystuję doświadczenie zawodowe, jak również natchnienie w szerszym spojrzeniu na humanizm poprzez ducha i duszę ludzką odbijającą się w życiu codziennym.
Jestem autorką trzech książek. Z zawodu psychotronik, muzykoterapeuta, członek Stowarzyszenia Autorów Polskich.
ZBIERAM ŚRODKI NA WYDRUKOWANIE \\\\\\\"PRZEPOWIEDNI SARYMATY DO POLASZKÓW....DZIEKUJĘ WSZYSTKIM DARCZYŃCOM Z CAŁEGO SERCA....MARZENA BIELIŃSKA

Napisz wiadomość do Projektodawcy

20924 PLN z 5000 PLN

192 Wspierający

Udany! Cel osiągnięty

418%

Model finansowania: "wszystko albo nic". Aby otrzymać środki, projekt musi osiągnąć minimum 100% finansowania do 24.11.2016.

Przepowiednia SaryMaty do PoLachów

Razem zawrócimy Wisłę

Dodano 02.11.2016, godz. 19:21

Lachickim sercem dziękuję autorowi reklamówki wspierającej mój projekt na Polak Potrafi - WERNISAŻ POZAZIEMSKICH INSPIRACJI.
Oniemiałam jak to zobaczyłam, dlatego, że wszystko co robię z tym projektem robię przez telefon komórkowy i przy pomocy kolegi Darka z Wrocławia. Dzwoniąc do niego z Łeby, także nie posiadam możliwości technicznych nakręcenia jakiegokolwiek filmu reklamowego we własnym zakresie. Tak więc sami rozumiecie jakim cudem dla mnie było wsparcie mnie tym filmem. Także jeszcze raz pragnę podziękować autorowi tego pomysłu. Jeśli przeczyta te słowa, to proszę go, żeby do mnie zadzwonił bo chcę na jego ręce po wydaniu przekazać książkę ze specjalną dedykacją.
Ponieważ cud nad Wisłą się wydarza pod wpływem Waszego zaangażowania i Waszej pomocy postanowiłam, że edycja ksiązki wydana ze zrzutki na Polak Potrafi będzie edycją specjalną tzw. złotą edycją, a w związku z tym zostaną nadane kolejne numery tych książek, oraz informacja, że dany egzemplarz powstał ze składek na Polak Potrafi. Także będzie upamiętnienie tych którzy jako pierwsi budowali ideę Lachy My. Diękuję za wsparcie, dziękuję za kolejne wpłaty.
https://youtu.be/IlznzuzFk6Q

Dodano: 06.11.2016, 11:24
bbcool
bbcool
to się dopiero zacznie dziać ! :)

Model finansowania: "wszystko albo nic"

Aby otrzymać środki, projekt musi osiągnąć minimum 100% finansowania do 24.11.2016 12:12