Miło Cię widzieć!

Ładowanie strony

O projektodawcy

Marzena Bielińska

Marzena Bielińska

Łeba, Polska

Od 17 lat pracuję pomagając ludziom jako doradca i terapeuta życiowy. A jako pisarka wykorzystuję doświadczenie zawodowe, jak również natchnienie w szerszym spojrzeniu na humanizm poprzez ducha i duszę ludzką odbijającą się w życiu codziennym.
Jestem autorką trzech książek. Z zawodu psychotronik, muzykoterapeuta, członek Stowarzyszenia Autorów Polskich.
ZBIERAM ŚRODKI NA WYDRUKOWANIE \\\\\\\"PRZEPOWIEDNI SARYMATY DO POLASZKÓW....DZIEKUJĘ WSZYSTKIM DARCZYŃCOM Z CAŁEGO SERCA....MARZENA BIELIŃSKA

Napisz wiadomość do Projektodawcy

20924 PLN z 5000 PLN

192 Wspierający

Udany! Cel osiągnięty

418%

Model finansowania: "wszystko albo nic". Aby otrzymać środki, projekt musi osiągnąć minimum 100% finansowania do 24.11.2016.

Przepowiednia SaryMaty do PoLachów

Podziękowanie z Lechickiego serca płynące

Dodano 31.10.2016, godz. 19:56

Witam Polaszki, wszystkie Lachy i Laszki z całego wielkiego serca słowiańskiego dziękuję za wszystkie środki jakie zostały przekazane na realizację projektu. Przyznam szczerze, że byłam zrozpaczona umieszczając projekt na portalu Polak Potrafi martwiąc się, że nie będę mogła wysłać księgi mojej w świat do serc i oczu Polachów, a dzisiaj już wiem, że dzięki Państwa pomocy zarówno finansowej jak i w pięknych komentarzach wróciła mi siła i wzmocniło się moje przekonanie, że w jedności siła cuda czyni. Że powiedzenie w jedności serc moc cuda czyni czego dzisiaj doświadczam na tym portalu poprzez Państwa słowa i wsparcie. W imieniu przodków naszych jeszcze raz pragnę podziękować tym wszystkim dla których słowo Lach i Nasza Polasza znaczy prawdę w sercu. Z wyrazami szacunku Marzena Bielińska. ps. Poleciały mi łzy wzruszenia czując, że wszyscy jesteśmy razem. Lachy my.

Model finansowania: "wszystko albo nic"

Aby otrzymać środki, projekt musi osiągnąć minimum 100% finansowania do 24.11.2016 12:12