Miło Cię widzieć!

Ładowanie strony

O projektodawcy

Aneta Todorczuk-Perchuć

Aneta Todorczuk-Perchuć

Warszawa, Polska

Ukończyłam Akademię Teatralną w Warszawie na wydziale aktorskim. Już na studiach grałam w Teatrze Narodowym, ale też w wielu warszawskich i nie tylko, teatrach, serialach i dwóch filmach kinowych. Już na studiach śpiewałam, brałam udział w wielu wydarzeniach estradowych, a kilka wybitnych osób, które ze mną pracowały poprosiłam o “kopa na szczęście”, ich opinie można zobaczyć na filmiku.
Kiedy ciekawe propozycje nie pojawiają się nie siedzę w domu, tylko biorę się za realizacje wymarzonych projektów, tak np. napisałam książkę dla dzieci “Potworaki usypiaki”.

Napisz wiadomość do Projektodawcy

32614 PLN z 29300 PLN

72 Wspierający

Udany! Cel osiągnięty

111%

Model finansowania: "wszystko albo nic". Aby otrzymać środki, projekt musi osiągnąć minimum 100% finansowania do 18.07.2016.

Projekt kOFFta

RSS

Nagrody Dodano 26.07.2016, godz. 22:30

Drodzy Dobrzy Ludzie, bez których projekt kOFFta by nie powstał. Przede wszystkim bardzo Wam dziękujemy. Projekt się udał, płyta jest w trakcie realizacji. PISZĘ DO WAS, gdyż chciałabym bardzo poprosić Was o cierpliwość. Płyta ukaże się dopiero na jesieni, planujemy zrobić jej premierę pod koniec października, teraz trwa miks, potem mastering,sporo pracy przed nami. Nie jestem w stanie póki co, ofiarować Wam żadnych nagród, gdyż one są oparte na materiałach, nad którymi pracujemy. Grafika jeszcze przed procesem twórczym, jak i płyta. Natomiast to nie znaczy, że nie pamiętamy. Proszę Was tylko o cierpliwość, gdyż potrzebuję czasu, żeby zrobić to dobrze i wysłać Wam wszystko, co obiecałam w jak najlepszej formie. Cały czas będę w kontakcie:)
Dziękuję raz jeszcze, kłaniam się i obiecuję informować o całym procesie:)
Pozdrawiam, Aneta
Dodano: 27.07.2016, 0:24
  izabelazdziech
izabelazdziech
Gratulacje!!! To będzie na pewno fantastyczna płyta! Tak się cieszę, że Ci się udało, Aneto!
Dodano: 26.07.2016, 22:54
  Krystyna
Krystyna
Cieszę się ,że projekt wypalił i ma się dobrze.Fajnie,że jestem jedną z wielu osób zakręconych pozytywnie.Będzie pięknie.Pozdrawiam.Krystyna W.

Mamy płytę!!! Dodano 11.07.2016, godz. 17:04

Kochani! Dzięki Waszemu wsparciu, zachęcaniu, reklamowaniu projekt ruszył z kopyta. Teraz mamy sponsora, który uratował nas i dokończył projekt. Wielkie wyrazy wdzięczności za wiarę i wsparcie projektu dla Marka Michnika i Kancelarii Prawnej Perfect!!! Teraz mamy jeszcze tydzień na to, żeby uzbierać na teledysk! Wspierajcie nas dalej, możemy zrobić razem dużo więcej!

Nowa nagroda! Dodano 04.07.2016, godz. 21:16

Napędzani kolejnymi dniami nagrań, coraz bardziej jestesmy pewni, ze powstaje naprawdę dobry materiał. Za kilka tygodni (bo tyle trwa dobry miks) będziemy mogli pierwszy raz - wspólnie z Wami, twórcami i najbliższymi - posłuchać efektów. Pomyśleliśmy, że będzie to doskonała okazja, by ze wszystkimi wspierającymi podzielić się przedpremierowym materiałem. Efekt nie będzie jeszcze dostępny w formie fizycznej.
Zgłaszajcie się jednak, piszcie i dajcie znać wykupując nagrodę czy macie chęć posłuchać tego w jednej gromadzie. A w zależności od tego ilu Was się uzbiera - postaramy się o stosowny lokal, w którym się spotkamy i wspólnie posłuchamy naszego materiału.

Najcenniejsza jednak będzie dla nas możliwość wspólnej rozmowy o Projekcie Koffta! Co Wy na to? Mnie to kręci i nie mogę się doczekać! Myślę, że to wydarzenie odbędzie się na przełomie sierpnia i września, termin ustalimy niebawem!

Model finansowania: "wszystko albo nic"

Aby otrzymać środki, projekt musi osiągnąć minimum 100% finansowania do 18.07.2016 22:10