Miło Cię widzieć!

Ładowanie strony
Aneta Todorczuk-Perchuć

Aneta Todorczuk-Perchuć

Warszawa, Polska

Ukończyłam Akademię Teatralną w Warszawie na wydziale aktorskim. Już na studiach grałam w Teatrze Narodowym, ale też w wielu warszawskich i nie tylko, teatrach, serialach i dwóch filmach kinowych. Już na studiach śpiewałam, brałam udział w wielu wydarzeniach estradowych, a kilka wybitnych osób, które ze mną pracowały poprosiłam o “kopa na szczęście”, ich opinie można zobaczyć na filmiku. Kiedy ciekawe propozycje nie pojawiają się nie siedzę w domu, tylko biorę się za realizacje wymarzonych projektów, tak np. napisałam książkę dla dzieci “Potworaki usypiaki”.

0

Wsparł

1

Własne projekty

Własne projekty

Projekt kOFFta

Aktywność

Projekt kOFFta

Projekt kOFFta

Aneta Todorczuk-Perchuć

skomentował projekt

Dziękuję!

13.06.2016
Projekt kOFFta

Projekt kOFFta

Aneta Todorczuk-Perchuć

aktualizacja projektu

Drodzy Dobrzy Ludzie, bez których projekt kOFFta by nie powstał. Przede wszystkim bardzo Wam dziękujemy. Projekt się udał, płyta jest w trakcie realizacji. PISZĘ DO WAS, gdyż chciałabym bardzo poprosić Was o cierpliwość. Płyta ukaże się dopiero na jesieni, planujemy zrobić jej premierę pod koniec października, teraz trwa miks, potem mastering,sporo pracy przed nami. Nie jestem w stanie póki co, ofiarować Wam żadnych nagród, gdyż one są oparte na materiałach, nad którymi pracujemy. Grafika jeszcze przed procesem twórczym, jak i płyta. Natomiast to nie znaczy, że nie pamiętamy. Proszę Was tylko o cierpliwość, gdyż potrzebuję czasu, żeby zrobić to dobrze i wysłać Wam wszystko, co obiecałam w jak najlepszej formie. Cały czas będę w kontakcie:)
Dziękuję raz jeszcze, kłaniam się i obiecuję informować o całym procesie:)
Pozdrawiam, Aneta

26.07.2016
Projekt kOFFta

Projekt kOFFta

Aneta Todorczuk-Perchuć

aktualizacja projektu

Kochani! Dzięki Waszemu wsparciu, zachęcaniu, reklamowaniu projekt ruszył z kopyta. Teraz mamy sponsora, który uratował nas i dokończył projekt. Wielkie wyrazy wdzięczności za wiarę i wsparcie projektu dla Marka Michnika i Kancelarii Prawnej Perfect!!! Teraz mamy jeszcze tydzień na to, żeby uzbierać na teledysk! Wspierajcie nas dalej, możemy zrobić razem dużo więcej!

11.07.2016
Projekt kOFFta

Projekt kOFFta

Aneta Todorczuk-Perchuć

aktualizacja projektu

Napędzani kolejnymi dniami nagrań, coraz bardziej jestesmy pewni, ze powstaje naprawdę dobry materiał. Za kilka tygodni (bo tyle trwa dobry miks) będziemy mogli pierwszy raz - wspólnie z Wami, twórcami i najbliższymi - posłuchać efektów. Pomyśleliśmy, że będzie to doskonała okazja, by ze wszystkimi wspierającymi podzielić się przedpremierowym materiałem. Efekt nie będzie jeszcze dostępny w formie fizycznej.
Zgłaszajcie się jednak, piszcie i dajcie znać wykupując nagrodę czy macie chęć posłuchać tego w jednej gromadzie. A w zależności od tego ilu Was się uzbiera - postaramy się o stosowny lokal, w którym się spotkamy i wspólnie posłuchamy naszego materiału.

Najcenniejsza jednak będzie dla nas możliwość wspólnej rozmowy o Projekcie Koffta! Co Wy na to? Mnie to kręci i nie mogę się doczekać! Myślę, że to wydarzenie odbędzie się na przełomie sierpnia i września, termin ustalimy niebawem!

04.07.2016

Wskazówki

Rozpocznij swój własny projekt lub wesprzyj interesujące Ciebie projekty