Miło Cię widzieć!

Ładowanie strony

O projektodawcy

Grupa Stonewall

Grupa Stonewall

Poznań, Polska

Grupa Stonewall jest organizatorem Poznań Pride Week oraz Marszu Równości i zrzesza osoby, które zgodnie popierają postulaty równouprawnienia par osób tej samej płci oraz walczą z dyskryminacją i przemocą. Nasze postulaty są wyrazem głębokiego przekonania, że osoby homoseksualne, biseksualne i transpłciowe nie są co do zasady gorsze od osób heteroseksualnych i zasługują na takie same prawa i szacunek. Chcemy integrować i aktywnie wspierać osoby LGBT+ oraz sojuszniczki i sojuszników, bo walka o równość to nie tylko demonstracje, ale przede wszystkim codzienny wysiłek tysięcy osób, dających przykład w rodzinie, sąsiedztwie i miejscu pracy. Tylko połączone siły różnych środowisk i form działania, mogą w Polsce dokonać rzeczywistych zmian. Naszym celem jest również edukacja, rzetelną wiedzę przeciwstawiamy uprzedzeniom i mitom, z korzyścią dla wszystkich!

#TylkoRownosc

Napisz wiadomość do Projektodawcy

31792 PLN z 15800 PLN

415 Wspierający

Udany! Cel osiągnięty

201%

Model finansowania: "wszystko albo nic". Aby otrzymać środki, projekt musi osiągnąć minimum 100% finansowania do 09.09.2017.

Poznań Pride Week 2017

RSS

Dziękujemy! Odbiór nagród. Dodano 14.09.2017, godz. 22:57

Dziękujemy za wsparcie naszej kampanii! Sukces naszej zbiórki niebyłby taki sam bez Twojego wsparcia.

Na Twojej skrzynce powinna być już wiadomość od nagrody@grupa-stonewall.pl w sprawie odbioru prezentów (sprawdź również spam). Jeżeli jeszcze nie odpowiedziałeś/aś prosimy o wiadomość.

Jednocześnie informujemy, że w przypadku gdy wysłałeś/aś nam już swój adres, nie ma konieczności ponownego podawania go w formularzu od PolakPotrafi 

Pozdrawiamy! :) 

Dobre wiadomości! Dodano 05.09.2017, godz. 17:37

Mamy dla Was wspaniałe wiadmomości! :) 

Ostatniej nocy przekroczyliśmy kolejny, drugi już próg naszej zbiórki z czego się ogromnie cieszymy i za co dziękujemy! Czas na ostatni kierunek czyli 35 000 zł! 

Drugą dobrą wiadomością jest informacja, że większość nagród w tym również nasze koszulki i torby będą do odbioru już w trakcie Piknik Pride na specjalnie przygotowanym stoisku! 

Dziękujemy za dotychczasowe wsparcie i prosimy o udostępnianie informacji o naszej zbiórce. Niech wieść się niesie! Zróbmy to razem :) 

Pozdrawiamy <3 


 

Zróbmy to razem! :) Dodano 04.09.2017, godz. 9:01

Cześć! 
Na kilka dni przed końcem naszej akcji postanowiliśmy opowiedzieć Wam o tym, dlaczego organizujemy Poznań Pride Week 2017! Zerknijcie i poznajcie część tegorocznej ekipy! :) 

Do ostatecznego celu 35 000 jeszcze spora droga. 
Pamiętaj - liczy się każda złotówka! 

Zróbmy to razem! 

Pierwszy próg pokonany! :) Dodano 17.08.2017, godz. 19:58

Cześć! 

Dzięki Waszemu wsparciu i ogromnemu zaangażowaniu, w niespełna tydzień udało się osiągnąć pierwszy próg tegorocznej kampanii! Na liczniku już prawie 16 tysięcy zł, ale to oczywiście nie koniec!


Kolejny cel to 24 700, a osiągnięcie tego poziomu pomoże nam sfinansować następne plany:

  • zorganizujemy szaloną imprezę w stylu londyńskiego Soho na jednej z ulic poznańskiego Starego Miasta 
  • ściągniemy na gościnny spektakl jeden z najlepszych europejskich teatrów - Maxim Gorki Theater z Berlina 
  • zorganizujemy specjalną debatę o drodze Irlandii do równości małżeńskiej oraz całotygodniową wystawę Road to Equality 


Pamiętaj - razem możemy znacznie więcej, dlatego dziel się informacją o naszej zbiórce jak najszerzej! Dziękujemy za wszystko i zachęcamy do dalszego wspierania najlepszego Pride Week w Polsce!

Nowe wspaniałe nagrody czekają, a to wciąż nie koniec :) 

Miłęgo wieczoru,
zespół Grupy Stonewall

Model finansowania: "wszystko albo nic"

Aby otrzymać środki, projekt musi osiągnąć minimum 100% finansowania do 09.09.2017 22:10