Miło Cię widzieć!

Ładowanie strony

O projektodawcy

Grupa Stonewall

Grupa Stonewall

Poznań, Polska

Grupa Stonewall jest organizatorem Poznań Pride Week oraz Marszu Równości i zrzesza osoby, które zgodnie popierają postulaty równouprawnienia par osób tej samej płci oraz walczą z dyskryminacją i przemocą. Nasze postulaty są wyrazem głębokiego przekonania, że osoby homoseksualne, biseksualne i transpłciowe nie są co do zasady gorsze od osób heteroseksualnych i zasługują na takie same prawa i szacunek. Chcemy integrować i aktywnie wspierać osoby LGBT+ oraz sojuszniczki i sojuszników, bo walka o równość to nie tylko demonstracje, ale przede wszystkim codzienny wysiłek tysięcy osób, dających przykład w rodzinie, sąsiedztwie i miejscu pracy. Tylko połączone siły różnych środowisk i form działania, mogą w Polsce dokonać rzeczywistych zmian. Naszym celem jest również edukacja, rzetelną wiedzę przeciwstawiamy uprzedzeniom i mitom, z korzyścią dla wszystkich!

#TylkoRownosc

Napisz wiadomość do Projektodawcy

31792 PLN z 15800 PLN

415 Wspierający

Udany! Cel osiągnięty

201%

Model finansowania: "wszystko albo nic". Aby otrzymać środki, projekt musi osiągnąć minimum 100% finansowania do 09.09.2017.

Poznań Pride Week 2017

Dobre wiadomości!

Dodano 05.09.2017, godz. 17:37

Mamy dla Was wspaniałe wiadmomości! :) 

Ostatniej nocy przekroczyliśmy kolejny, drugi już próg naszej zbiórki z czego się ogromnie cieszymy i za co dziękujemy! Czas na ostatni kierunek czyli 35 000 zł! 

Drugą dobrą wiadomością jest informacja, że większość nagród w tym również nasze koszulki i torby będą do odbioru już w trakcie Piknik Pride na specjalnie przygotowanym stoisku! 

Dziękujemy za dotychczasowe wsparcie i prosimy o udostępnianie informacji o naszej zbiórce. Niech wieść się niesie! Zróbmy to razem :) 

Pozdrawiamy <3 


 

Model finansowania: "wszystko albo nic"

Aby otrzymać środki, projekt musi osiągnąć minimum 100% finansowania do 09.09.2017 22:10