Dołącz do naszej społeczności!

Ładowanie strony

O projektodawcy

Grupa Stonewall

Grupa Stonewall

Poznań, Polska

Grupa Stonewall jest organizatorem Poznań Pride Week oraz Marszu Równości i zrzesza osoby, które zgodnie popierają postulaty równouprawnienia par osób tej samej płci oraz walczą z dyskryminacją i przemocą. Nasze postulaty są wyrazem głębokiego przekonania, że osoby homoseksualne, biseksualne i transpłciowe nie są co do zasady gorsze od osób heteroseksualnych i zasługują na takie same prawa i szacunek. Chcemy integrować i aktywnie wspierać osoby LGBT+ oraz sojuszniczki i sojuszników, bo walka o równość to nie tylko demonstracje, ale przede wszystkim codzienny wysiłek tysięcy osób, dających przykład w rodzinie, sąsiedztwie i miejscu pracy. Tylko połączone siły różnych środowisk i form działania, mogą w Polsce dokonać rzeczywistych zmian. Naszym celem jest również edukacja, rzetelną wiedzę przeciwstawiamy uprzedzeniom i mitom, z korzyścią dla wszystkich!

#TylkoRownosc

Napisz wiadomość do Projektodawcy

31792 PLN z 15800 PLN

415 Wspierający

Udany! Cel osiągnięty

Aby otrzymać środki, projekt musi osiągnąć minimum 100% finansowania (model "wszystko albo nic") do 09.09.2017 22:10

Poznań Pride Week 2017

Dziękujemy! Odbiór nagród.

Dodano 14.09.2017, godz. 22:57

Dziękujemy za wsparcie naszej kampanii! Sukces naszej zbiórki niebyłby taki sam bez Twojego wsparcia.

Na Twojej skrzynce powinna być już wiadomość od nagrody@grupa-stonewall.pl w sprawie odbioru prezentów (sprawdź również spam). Jeżeli jeszcze nie odpowiedziałeś/aś prosimy o wiadomość.

Jednocześnie informujemy, że w przypadku gdy wysłałeś/aś nam już swój adres, nie ma konieczności ponownego podawania go w formularzu od PolakPotrafi 

Pozdrawiamy! :)