Miło Cię widzieć!

Ładowanie strony

O projektodawcy

Adam Kopeć

Adam Kopeć

Zagnańsk, Polska

Witam, z tej strony Adam Kopeć - Miłośnik Excela i Power Query, przedsiębiorca, trener m.in. Excel, Power Query, Worda, PowerPointa i podstaw VBA oraz laureat nagrody Microsoft MVP (Most Valuable Professional) z dziedziny Excela.

Moje filmy instruktażowe na kanale YT Excel i Adam zostały już w sumie wyświetlone ponad 4,3 miliona razy. Kanał zyskał 7500 subskrybentów. Odwiedza go średnio ponad 2000 osób dziennie.
Jestem autorem artykułów dla wydawnictwa Explanator (m.in. do magazynów \\\"As Sprzedaży\\\", \\\"Informacja Zarządcza\\\").
Swoje kursy wideo z Excela i tematów pokrewnych zamieszam na stronie:
https://edutree.pl/product/category/szkolenia-excel/

Prywatnie tata 6 letniej Hani i 3 letniego Wojtusia.

Napisz wiadomość do Projektodawcy

6482 PLN z 5200 PLN

100 Wspierający

Udany! Cel osiągnięty

124%

Model finansowania: "wszystko albo nic". Aby otrzymać środki, projekt musi osiągnąć minimum 100% finansowania do 25.11.2015.

Praktyczny raport w Excelu - książka

Dodano: 06.05.2016, 20:25
  jankesd
jankesd
Dzień dobry wszystkim uczestnikom. W czasie zbierania funduszy w ramach programu crowdfunding na portalu PolakPotrafi.pl zebrała się spora grupa 100 osobowa, która otrzymała książkę. Przeglądając Internet można na palcach jednej ręki policzyć, ile zostało napisanych opinii-recenzji dot. książki, gdzie się podziało zaangażowanie grupy, czy tylko wystarczyło na początek akcji, a potem się wypaliło, czy cała zebrana grupa jest krótkowzroczna i nie patrzy przyszłość, bo otrzymali już książkę i nie potrzebują wspierać autora oraz wydaną książkę, czy mają po prostu wywalone na wszystko. W sieci powinno być przynajmniej te 100 różnych opinii, a nie ma./gdzie się podziały może na planecie Melmak z filmu o Alfie/Grupa nie znalazła czasu na napisanie parę zdań pozytywnych, czy też negatywnych. Nie wierzę to. Uważam, że strony grupy zaszło nie porozumienie. Będzie mijał pierwszy miesiąc premiery książki i cała grupa ucichła jakby nie było tematu. Książka jest, a życie toczy się dalej. Jestem nie mile zaskoczony, a nawet wielkim szoku postawą grupy prawdopodobniej z całej Polski, iż nie są piśmienni w Internecie. Krótko mówiąc wstyd to po co się organizowali jak już w żaden sposób nie pilotują poprzez napisanie opinii/jakie mają odczucia i zastrzeżenia po przeanalizowaniu książki/,ale najlepiej chyba było, aby za nich ktoś coś napisał. Nie sadzę, żeby byli wszyscy z tzw. rodziny "leniwców". Szkoda i żal, że nie został wykorzystany potencjał grupy, która potrafiła się w jakiś sposób zorganizować i wspierać wydanie książki, ale potem ucichła. Powinni się uczyć od grupy na Facebooku, którzy potrafili się zorganizować i wygrać dziką kartę do uczestnika programu Must Be the Music. Tylko muzyka nadawany w Polsacie. Na koniec najważniejsze, iż udało się wydać pierwszą książkę Pana Adama i to się liczy i niech autor robi swoje dalej.
Pozdrawiam
Jankesd
Dodano: 25.11.2015, 11:52
  Ewa Kocurka
Ewa Kocurka
Korzystam z wiedzy Adam już od dwóch lat (filmy na youTubie to kopalnia wiedzy na temat Excela), ostatnio również z kursu VBA, dzięki Tobie Adamie można powiedzieć, że zakochałam się w Excelu. Podziwiam Twoje zaangażowanie w to co robisz i bardzo się cieszę, że tyle osób Cię wspiera i dzięki temu UDAŁO SIĘ.
Dodano: 25.11.2015, 8:58
  michal.owczarek
michal.owczarek
Udało się, Gratuluję!

:)
Dodano: 24.11.2015, 22:50
Adam Kopeć
Adam Kopeć
Zgadza się UDAŁO SIĘ!
:D
Dodano: 24.11.2015, 21:01
  kowalski.dawid87
kowalski.dawid87
Dobite, a nawet przebite ;)

Teraz już tylko drukować i cieszyć się osiągniętym sukcesem :)
Dodano: 24.11.2015, 19:50
  Mechanic
Mechanic
Jeszcze troszkę.
Życzę powodzenia, no i ekstra robota na YouTubie.
Dodano: 18.11.2015, 10:25
  kowalski.dawid87
kowalski.dawid87
Jeszcze troszkę i się uda. Trzymam kciuki.
Dodano: 17.11.2015, 9:07
Adam Kopeć
Adam Kopeć
gcmalade systematycznie oglądam filmy Billa Jelena i nawet parę jego książek czytałem.
Różnica jest tu duża, bo Bill Jelen pisze teraz chyba swoją 41 czy 42 książkę
i zdaje sobie sprawę, że nie ja pierwszy zbieram na wydanie książki na portalu crowdfundingowym.
Dodano: 16.11.2015, 21:34
gcmalade
gcmalade
Panie Adamie, pomysł z książką napisaną w formie dialogu dwóch osób rozprawiających o Excelu jest naprawdę interesujący. Co do zachwytów nad pomysłem związanym z pozyskiwaniem funduszy na jej druk jaki tutaj Pan prezentuje to chciałbym napomnieć uprzejmie, że jako pierwszy na świecie (jeśli chodzi o Excela) niejaki Bill Jelen z USA znany szerszej rzeszy miłośników arkusza jako Mr. Excel pozyskiwał fundusze i to oczywiście skutecznie. Nie chcę tym samym negować Pańskiego zaangażowania w sprawę, ale sugerowałbym odrobinę więcej skromności i pokory. Mimo wszystko życzę sukcesu, w końcu ten cieszy najbardziej.
Dodano: 06.11.2015, 18:13
  halina.wadowska
halina.wadowska
Witam, myślę, że przydał by się spis skrótów klawiszowych, przynajmniej tych najpopularniejszych. Ja mam trudność ze spamiętaniem. A tak można by do jakiejś tabeli zaglądnąć... Wiele objętości w książce by nie przybyło przez to.
Gratuluję pomysłu i życzę wytrwałości :)
Dodano: 25.10.2015, 12:42
  jankesd
jankesd
Dzień dobry p Adamie przygotowywana książka pt. Praktyczny raport w Excelu będzie to HIT wydawniczy w swojej klasie i problematyce użytkowania Excela. Mam nadzieje, iż zbierze się odpowiednia grupa społecznościowa ,która wesprze Pana projekt. Nakład jest nie duży, ale początki są zawsze trudne i od czegoś trzeba zacząć. Ponadto jest to pierwsza typu taka książka , która zostanie wydana i każdy użytkownik programu powinien mieć ją w swojej bibliotece. Zauważyłem, że brak jest w Internecie jakiejkolwiek wzmianki o tym projekcie oprócz strony Polak potrafi i czym jest podyktowane ?Portale takie jak Dobre Programy, czy też Komputer Świat i inne wraz z prasą komputerową nic nie opisują, czy obawiają się konkurencji i nowości na rynku?
Odnośnie przyszłej książki jest warta swojej ceny, a dodatkowo otrzymujemy PDF w kolorze oraz ćwiczenia .Osoby, które po raz pierwszy zetkną się z tą propozycją wydawniczą powinni się przekonać do Excela, a nie uciekać od nie go .Wszyscy wiemy jaki jest poziom nauczania w naszych szkołach i uczelniach, iż młodzież ma duże problemy z przyswajaniem wiedzy na temat Excela ponieważ przeważnie jest to tzw. „suche” monotonne zajęcia i po zakończeniu nie są wstanie nic pamiętać nie zrozumieli wykładu. i muszą korzystać z korepetycji ,kursów itp.
Jedynie mam małe zastrzeżenia do przyszłej książki, że będzie brakować ewentualnego przypomnienia dot. obsługiwania podstawowych czynności w Excelu w postaci tzw „samouczka”, który powinien zawierać ok.20-30 stron dla początkujących, aby się nie zniechęcili do tego programu biurowego i wtedy można powiedzieć dobry uniwersalny podręcznik /skrypt/szkoleniowy dla „bojących” się Excela.
Na koniec warto wesprzeć projekt,aby marzenia pasjonata Excela spełniły się.Po prostu trzeba pomagać takim osobom, którzy chcą coś wnieś innego niż jest.
Pozdrawiam
DJ.


Dodano: 23.10.2015, 15:51
Adam Kopeć
Adam Kopeć
Nawet nie wiesz jak cieszą mnie te słowa.
Mimo tego, że według statystyk bardzo dużo osób skorzystało
z mojej wiedzy chociażby oglądając moje filmy, to podobne słowa podziękowania
docierają do mnie bardzo rzadko
Dodano: 23.10.2015, 11:18
  bedzielepiej
bedzielepiej
Fantastyczny pomysł:)
Dzięki Adamowi i jego wsparciu nauczyłem się Excela!
Ten projekt warto wesprzeć!

Model finansowania: "wszystko albo nic"

Aby otrzymać środki, projekt musi osiągnąć minimum 100% finansowania do 25.11.2015 23:11