Miło Cię widzieć!

Ładowanie strony

O projektodawcy

PPNOU - Masters of UKU

PPNOU - Masters of UKU

Poznań, Poland

Pierwszą Poznańską Niesymfoniczną Orkiestrę Ukulele tworzą muzycy – pasjonaci, których uwiodło charakterystyczne brzmienie i filigranowy rozmiar hawajskiej gitary, powszechnie znanej jako ukulele.

Repertuar PPNOU to niezwykła „szafa grająca”, w której każdy znajdzie coś dla siebie. Muzycy aranżują prawdziwe „perełki” światowej i polskiej muzyki rozrywkowej. Z koncertu na koncert repertuar powiększa się aby Ci, którzy z Orkiestrą zetknęli się wcześniej, nadal mogli przeżywać momenty zaskoczenia.

Napisz wiadomość do Projektodawcy

31558 PLN z 28999 PLN

230 Wspierający

Udany! Cel osiągnięty

108%

Model finansowania: "wszystko albo nic". Aby otrzymać środki, projekt musi osiągnąć minimum 100% finansowania do 08.05.2017.

PPNOU - 'Masters of UKU' - Debiutancka płyta

RSS

SZUKAMY WAS :) Dodano 12.05.2017, godz. 11:04

Kochani i Szanowni wspierający, donatorzy i inwestorzy! :) Sprawdźcie swoje skrzynki pocztowe, których użyliście do akcji na PolakPotrafi, 10 maja wysłaliśmy Wam wszystkim maile i potrzebujemy odpowiedzi! Komuś musimy te płyty i koszulki wysłać, że już o indywidualnych podziękowaniach video nie wspomnimy ;) Piszcie do nas na ukulule@agenart.pl.

Mamy to! Dodano 07.05.2017, godz. 16:59

Najmilsi!

Udało się! Będzie płyta! :D
Dziękujemy bardzo za wsparcie! To dzięki Wam powstanie pierwsza płyta PPNOU.

Do końca projektu na PolakPotrafi jeszcze 30 godzin, więc mamy plan jak zagospodarować nadwyżkę. Jeśli uda nam się dobić do 33 tysięcy, to nagramy klip, do któregoś z naszych utworów. Jakieś sugestie, który mógłby to być?
Zatem ostatnia mobilizacja i prośba do Was - udostępniajcie kto może! Jeśli się uda osiągnąć kolejny cel, obiecujemy, że to Wy będziecie mogli jako pierwsi zobaczyć nasz teledysk.

Ściskamy,
PPNOU

Do końca tylko tydzień! Dodano 01.05.2017, godz. 12:16

Pozdrawiamy wszystkich schylonych nad grillami, oraz tych którzy aktualnie zamiast przy kiełbasce siedzą w pracy. Został nam tydzień, i aby zakończyć zbiórkę sukcesem musimy zebrać jeszcze około 7 000 złotych. Chwytajcie zatem za smartfony, tablety i laptoki. Wystarczy udostępnić naszą stronę www.polakpotrafi.pl/ppnou aby wieść o naszej płycie dotarła możliwie szeroko!
Pamiętajcie każda złotówka zaoszczędzona podczas zakupów na potrzeby majówki (dzięki za promocje Biedronko, Tesco, Lidlu, Żabko, Kurko, Słowiku) może wesprzeć nasz projekt i spowodować że Wasze lato pełne będzie dźwięków z naszej płyty!

Niech się święci 1-szy maja !

Wasze PPNOU

Nowa strona www :D Dodano 26.04.2017, godz. 14:11

Kochani !

Dziękujemy za Wasze działania mające na celu wspólne wydanie naszej płyty! Spieszymy się donieść że właśnie uruchomiliśmy naszą zupełnie nową stronę internetową. Jesteśmy ciekawi Waszych opinii. Zapraszamy na www.ppnou.pl

Wasi PPNOU!

PPNOU na Święta! Dodano 14.04.2017, godz. 11:46

Obywatelki i obywatele!

Zbliżają się Święta Wielkanocne, czas radości i spokoju (czasami też niestrawności i innych dolegliwości). Na ten czas życzymy Wam wszystkiego co chcielibyście życzyć sami sobie.

W podziękowaniu za Wasze zaangażowanie w projekt nagraliśmy krótki film w którym wystąpił nasz największy fan. Ciekawe czy go rozpoznacie....

http://bit.ly/PPNOU_na_Święta

Wasze PPNOU!
Dodano: 14.04.2017, 11:47
PPNOU - Masters of UKU
PPNOU - Masters of UKU
Coś poszło nie tak z tym linkiem...... Prawidłowy tutaj : http://bit.ly/PPNOU_na_swieta

PPNOU w Maciek Kautz Live! Dodano 12.04.2017, godz. 17:16

Drodzy nasi! Dziś o 19.30 będziemy gościć w programie internetowym Maciek Kautz LIVE!
Opowiemy o planach i pomysłach no i oczywiście o zbiórce na polakpotrafi.pl.

PS. Chcąc jeszcze bardziej zachęcić Was do udziału w zbiórce (tak, tak wiemy, że już wsparliście projekt) przesyłamy Wam piosenkę do pobrania. Jak możecie jeszcze pomóc? Wystarczy podzielić się linkiem www.polakpotrafi.pl/ppnou ze znajomymi, szerować na fejsbuku i innych cudach o których nie mamy pojęcia ;)

Link do pobrania piosenki : http://bit.ly/2oz5J3G

Link do dzisiejszego LIVE! https://www.facebook.com/maciekkautz/

Ściskamy,
PPNOU

Łelkom, Łilkomen, Cześć! Tu PPNOU Dodano 31.03.2017, godz. 15:39


Dzięki za Wasze wsparcie! Cieszymy się że odzew na projekt jest tak duży i zechcieliście stać się częścią naszej płyty. Specjalnie dla Was stworzyliśmy grupę na facebook do której zapraszamy wszystkich chętnych którym zależy na wydaniu naszej płyty. Będziemy Was informować o tym co się dzieje, jak przebiega zbiórka i generalnie wszystkim co może Was zainteresować.
Link do grupy : https://www.facebook.com/groups/196066484220860/

Mamy czas do 8.05. Dlatego zwracamy się z prośbą do Was, naszych przyjaciół i fanów o udostępnianie naszego wydarzenia na FB i miłe o nas wspominanie znajomym!
To będzie Wasza płyta! Już na wakacje 2017!
Pamiętajcie jeśli nie uzbieramy pełnej kwoty wpłacone datki wracją do Was a my smutni siedzimy w kącie grając supporty przed Zenkiem Martyniukiem.

Link do wydarzenia :https://www.facebook.com/events/605669789622771/

Ściskamy,
PPNOU

Model finansowania: "wszystko albo nic"

Aby otrzymać środki, projekt musi osiągnąć minimum 100% finansowania do 08.05.2017 22:10