Miło Cię widzieć!

Ładowanie strony

O projektodawcy

PPNOU - Masters of UKU

PPNOU - Masters of UKU

Poznań, Poland

Pierwszą Poznańską Niesymfoniczną Orkiestrę Ukulele tworzą muzycy – pasjonaci, których uwiodło charakterystyczne brzmienie i filigranowy rozmiar hawajskiej gitary, powszechnie znanej jako ukulele.

Repertuar PPNOU to niezwykła „szafa grająca”, w której każdy znajdzie coś dla siebie. Muzycy aranżują prawdziwe „perełki” światowej i polskiej muzyki rozrywkowej. Z koncertu na koncert repertuar powiększa się aby Ci, którzy z Orkiestrą zetknęli się wcześniej, nadal mogli przeżywać momenty zaskoczenia.

Napisz wiadomość do Projektodawcy

31558 PLN z 28999 PLN

230 Wspierający

Udany! Cel osiągnięty

108%

Model finansowania: "wszystko albo nic". Aby otrzymać środki, projekt musi osiągnąć minimum 100% finansowania do 08.05.2017.

PPNOU - 'Masters of UKU' - Debiutancka płyta

O projekcie

Jakiś czas temu graliśmy koncert dla fantastycznej publicznośći w Poznaniu! Właśnie w Blue Note pierwszy raz mieliście okazję usłyszeć wielki hit "Say Something" w naszym wydaniu. Tym, którzy nie byli na koncercie w Blue Note dedykujemy poniższe video. 

Niech się święci 1-szy Maja!

Hania Śleszyńska ma Wam coś do powiedzenia!

Dziękujemy Wam za wielkie wsparcie, którego nam udzielacie.

Wśród Was jest także Zbigniew Wodecki z którym znamy się dość długo.

Posłuchajcie co ma Wam do powiedzenia.

Dziękujemy Zbyszku!


 

Kochani! Wszystkiego najpiękniejszego na Święta! Wesołego PPNOU!

Z okazji Swiąt mamy dla Was coś wyjątkowego!

Wraz z naszym największym fanem postanowiliśmy nagrać świąteczne video! 

PS. Dzięki Zenek

Witajcie! /13.04.2017/

Dzięki Wam udało nam się do tej pory zebrać około 5 000 złotych czyli 17% potrzebnej kwoty!  Serdeczne podziękowania dla Wszystkich, którzy przyłożyli się do tego wyniku! Pozostało nam sporo ale jesteśmy przekonani, że przy Waszym zaangażowaniu możemy to osiągnąć! Liczy się każda złotówka, ale także każde działanie, które promuje nasz projekt. Najbardziej istotne / oprócz kasy ;) / są udostępnienia. Dzięki za pomoc w realizacji naszego planu. Tylko dzięki Wam jest to możliwe !!! www.polakpotrafi.pl/ppnou

Dziękujemy za wielkie wyrazy wsparcia, które docierają do nas z całej Polski. Będziemy je publikować na bieżąco. Dzisiaj piękne, utalentowane i ech.....2BE

 

PPNOU to zespół jakiego nie było, tworzą go muzycy – pasjonaci, których uwiodło charakterystyczne brzmienie i filigranowy rozmiar hawajskiej gitary, powszechnie znanej jako ukulele, lub po prostu uku. Czwórka gości z Poznania (a nie piątka z Liverpool’u) z malutkimi instrumentami robiąca duży hałas sprawi, że popuścisz ze śmiechu i pogubisz kapcie w pląsach. Na ich koncertach zawsze należy spodziewać się niespodziewanego! Łamią konwenanse i kobiece serca.  #ukulelewkazdymdomu

Liczymy na Wasze wsparcie przy nagraniu naszej solowej płyty zgodnie z hasztagiem #bojakniewytokto

Jeśli macie do nas jakieś pytania piszcie bezpośrednio  

 Zbieramy na płytę, która będzie zawierać nasze największe przeboje.

Wszystko zagrane na najpiękniejszym instrumentem świata – Ukulele

 

Jeśli zdobędziemy 120% potrzebnej kwoty - nagramy clip jakiego nie było

 

Jeśłi zdobędziemy 200% potrzebnej kwoty - nagramy DVD koncertowe

  

Każdy zespół ma jakieś początki. Ta czwórka spotkała się przypadkowo, siadając z braku miejsca w filharmonii w pobliskim jej barze. Po długim milczeniu, podczas którego obserwowali emitowany właśnie w telewizji koncert Ireny Santor, nastąpił moment przełomowy. Kasperek używając niedostępnej wcześniej żadnemu człowiekowi mimiki wykonał ziewnięcie, które stało się początkiem czegoś wielkiego - milczący do tego momentu JaJacek i Maras (Gordziej) jak porażeni wielkim wybuchem rozpoczęli gawędę o swoich instrumentach (porównując je bezustannie), w reakcji na to Konczal wybiegł z krzykiem, a po minucie wrócił z nazwą zespołu, Kasperek ze stoickim spokojem zanucił melodię z „pszczółki Mai”... Dalej sprawy potoczyły się błyskawicznie, obrażeni na siebie rozjechali się do domów… to był początek PPNOU. 

Każdy z muzyków grających w PPNOU ma za sobą wieloletnią karierę sceniczną i do tej pory występował u boku największych sław polskiej muzyki. Każdy z nich jest indywidualistą.

Kasperek (Tomasz Kasprzak) -  małomówny, mylony często z Wodeckim (zagrał go w niskobudżetowym filmie produkcji Jugosłowiańskiej). Zwrotem krytycznym w karierze Kasperka było wybranie go do rady uczniów w 1989 roku. Potem wszystko potoczyło się jak z górki.    

Ja Jacek (Jacek Ciepliński) - człowiek siła. Jego zamiłowanie do sportu wyczynowego, a także wyniki sportowe stanowią do tej pory fundament dla wielu początkujących wietnamskich lekkoatletów.

Gordziej (Marek Gordziej) - jego serce jest tak pojemne jak wieś na której mieszka. Zagrodę dzieli z dwoma kozami, psem oraz narzeczoną. W wolnych chwilach przebiera się za Gustlika.

Konczal (Piotr Kończal) - nikomu nie znany poznański gastronom, prosty muzyk, dziecko poznańskiej ulicy - odkąd pamięta chodzi z kluczem na szyi, niestety nie pamięta już po co. Jego wysmakowany gust muzyczny i niedzisiejsza elokwencja urzekły niejedną gwiazdę, ostatnio np. Magdalenę Gessler, która na Jego cześć nie nazwała żadnej ze swoich restauracji.

  

 „PPNOU - Kto wymyślił tę nazwę?”

Antoni Walczykiewicz - Gazeta Wybiórcza 

 

„Grają jakby nie było jutra”

Franciszka Babiwolska - Magazyn Katastroficzny

 

„Kompletny szoł. Dodałbym wyłącznie tańczące kozy”

Jan Winnicki - sąsiad Gordzieja

 

„Mogliby dodać do repertuaru Te Oczy Zielone”

Bartosz Misiewicz - zwykły student 

 

 

CAŁKOWITY KOSZT PRODUKCJI PŁYTY PPNOU zamknie się w kwocie 29.000,-

 

W tej kwocie zawierają się m.in. : 

1.Sesje nagraniowe w studio Splendor i Sława w Poznaniu

2.Miksy utworów w studio Splendor i Sława w Poznaniu

3.Mastering płyty

4.Projekt graficzny okładki i książeczki do płyty

5.Sesja fotograficzna

6.Produkcja nośników – płyt CD z nadrukiem

7.Redakcja i produkcja okładki i książeczki do płyty

8.Koszty ZAiKS

Od zawsze najważniejsza dla nas jest zabawa z publicznością. To dzięki Wam istniejemy, dajecie nam nadzieję i to Wy jesteście celem naszych wszystkich działań. To dla Was nasze koncerty zamiast 80 minut trwają nie rzadko 180 minut. Postanowililiśmy uczcić tę trwająca więź i zaprosić Was do współtworzenia naszego debiutanckiego krążka. Przygotowaliśmy przecudnej urody nagrody (rym częstochowski) które otrzymacie za wsparcie naszego projektu. 

To będzie Wasza płyta  na której my zagramy! 

   

 

Model finansowania: "wszystko albo nic"

Aby otrzymać środki, projekt musi osiągnąć minimum 100% finansowania do 08.05.2017 22:10