Miło Cię widzieć!

Ładowanie strony

O projektodawcy

PPNOU - Masters of UKU

PPNOU - Masters of UKU

Poznań, Poland

Pierwszą Poznańską Niesymfoniczną Orkiestrę Ukulele tworzą muzycy – pasjonaci, których uwiodło charakterystyczne brzmienie i filigranowy rozmiar hawajskiej gitary, powszechnie znanej jako ukulele.

Repertuar PPNOU to niezwykła „szafa grająca”, w której każdy znajdzie coś dla siebie. Muzycy aranżują prawdziwe „perełki” światowej i polskiej muzyki rozrywkowej. Z koncertu na koncert repertuar powiększa się aby Ci, którzy z Orkiestrą zetknęli się wcześniej, nadal mogli przeżywać momenty zaskoczenia.

Napisz wiadomość do Projektodawcy

31558 PLN z 28999 PLN

230 Wspierający

Udany! Cel osiągnięty

108%

Model finansowania: "wszystko albo nic". Aby otrzymać środki, projekt musi osiągnąć minimum 100% finansowania do 08.05.2017.

PPNOU - 'Masters of UKU' - Debiutancka płyta

Mamy to!

Dodano 07.05.2017, godz. 16:59

Najmilsi!

Udało się! Będzie płyta! :D
Dziękujemy bardzo za wsparcie! To dzięki Wam powstanie pierwsza płyta PPNOU.

Do końca projektu na PolakPotrafi jeszcze 30 godzin, więc mamy plan jak zagospodarować nadwyżkę. Jeśli uda nam się dobić do 33 tysięcy, to nagramy klip, do któregoś z naszych utworów. Jakieś sugestie, który mógłby to być?
Zatem ostatnia mobilizacja i prośba do Was - udostępniajcie kto może! Jeśli się uda osiągnąć kolejny cel, obiecujemy, że to Wy będziecie mogli jako pierwsi zobaczyć nasz teledysk.

Ściskamy,
PPNOU

Model finansowania: "wszystko albo nic"

Aby otrzymać środki, projekt musi osiągnąć minimum 100% finansowania do 08.05.2017 22:10