Miło Cię widzieć!

Ładowanie strony

O projektodawcy

Kamil Bąbel

Kamil Bąbel

Kraków, Polska

Najprościej mówiąc, jestem człowiekiem, który potrafi dostrzegać i wykorzystywać nadarzające się okazje. Nieustannie podejmuję nowe wyzwania: sześciokrotnie ukończyłem dystans maratoński (w tym raz TYŁEM), skakałem na bungee i ze spadochronem, wiele razy występowałem publicznie, a także podróżowałem autostopem po Europie. Poza tym studiuję, bloguję i zaczynam stawiać pierwsze, śmiałe kroki w świecie przedsiębiorczości.

Napisz wiadomość do Projektodawcy

625 PLN z 600 PLN

13 Wspierający

Udany! Cel osiągnięty

104%

Model finansowania: "wszystko albo nic". Aby otrzymać środki, projekt musi osiągnąć minimum 100% finansowania do 25.07.2014.

Porzuć wygody, zacznij przygody

RSS

Ostatnia prosta. Dodano 22.07.2014, godz. 23:12

Kochani!
Powoli dobiega końca nasza wspólna przygoda na PolakPotrafi.pl. Już teraz jednak wiemy na 100%, że projekt zakończy się powodzeniem. Dzięki Waszemu zaangażowaniu książka trafi do druku. Wszystkie środki powyżej podstawowej kwoty, które uda nam się jeszcze zebrać w ciągu najbliższych godzin, podniosą wartość techniczną i estetyczną publikacji.

Najchętniej już teraz złożyłbym serdeczne podziękowania, ale pozwólcie, że poczekamy na ostatni gwizdek.

Tymczasem biegnę przygotowywać dla Was nagrody. ;)

Słoneczności!

Kamil

Mierzmy wyżej! Sięgajmy dalej! Dodano 17.07.2014, godz. 21:13

Najwspanialsi!
Zbliżamy się do półmetka naszej akcji na PolakPotrafi.pl, a magiczny licznik wybił 95% całkowitej kwoty. Wygląda na to, że wspólnie uda nam się osiągnąć zakładany cel przed końcem pierwszego tygodnia akcji. Jesteście naprawdę niesamowici!

W życiu ważne jest, aby każdy zrealizowany cel zastępować kolejnymi, bo w przeciwnym wypadku doznamy uczucia swoistej pustki. A skoro jeszcze ponad 7 dni dzieli nas od zakończenia projektu, to czemu nie spróbować? Zwieńczeniem naszego sukcesu niech będzie wyznaczenie kolejnych kroków, które nie tylko pozwolą udoskonalić to przedsięwzięcie, ale również dodadzą splendoru samej akcji, w którą przecież każdy z nas jest w pewien sposób zaangażowany.

Z kolejnymi progami możecie się zapoznać w opisie projektu: https://polakpotrafi.pl/projekt/porzuc-wygody

Czy drugi tydzień okaże się równie owocny, co pierwszy i podwoimy zakładaną na początku kwotę? Wszystko zależy od Was!

Myślmy, działajmy, zwyciężajmy!

Ściskam

Kamil

Wspaniały start! Dodano 12.07.2014, godz. 18:00

Witajcie Najlepsi!
24 godziny temu konsultowałem z pewną osobą opis projektu. Zapytała mnie wtedy: \"Kamil, czy to się uda?\". \"Uda się na pewno!\" - Odpowiedziałem. I choć logika podpowiadała mi wtedy, że to nie będzie takie łatwe, to gdzieś w głębi serca czułem dziwny spokój i radość.

Minęła zaledwie doba od startu projektu, a licznik już wskazuje 55% realizacji zakładanego celu! Wprawdzie jeszcze 13 dni i wiele się może zdarzyć, ale z pewnością początek ma niebagatelne znaczenie. Dlatego serdecznie dziękuję tym, którzy zareagowali natychmiast i swoim wsparciem przyczynili się do wspaniałego debiutu na PolakPotrafi.pl.

Jesteście fantastyczni!

Dziękuję :)

Kamil
Dodano: 12.07.2014, 20:07
Kamil Bąbel
Kamil Bąbel
Dziękuję jeszcze raz!
Dodano: 12.07.2014, 19:43
  jawar
jawar
Witaj,

na pewno się uda! Ciekawe pomysły zasługują na wsparcie. Szczególnie jeśli są to pomysły młodych kreatywnych osób. Powodzenia.

jawar

Model finansowania: "wszystko albo nic"

Aby otrzymać środki, projekt musi osiągnąć minimum 100% finansowania do 25.07.2014 18:06