Miło Cię widzieć!

Ładowanie strony

O projektodawcy

Kamil Bąbel

Kamil Bąbel

Kraków, Polska

Najprościej mówiąc, jestem człowiekiem, który potrafi dostrzegać i wykorzystywać nadarzające się okazje. Nieustannie podejmuję nowe wyzwania: sześciokrotnie ukończyłem dystans maratoński (w tym raz TYŁEM), skakałem na bungee i ze spadochronem, wiele razy występowałem publicznie, a także podróżowałem autostopem po Europie. Poza tym studiuję, bloguję i zaczynam stawiać pierwsze, śmiałe kroki w świecie przedsiębiorczości.

Napisz wiadomość do Projektodawcy

625 PLN z 600 PLN

13 Wspierający

Udany! Cel osiągnięty

104%

Model finansowania: "wszystko albo nic". Aby otrzymać środki, projekt musi osiągnąć minimum 100% finansowania do 25.07.2014.

Porzuć wygody, zacznij przygody

O projekcie

Książka

Porzuć wygody, zacznij przygody to historie z pozoru zwykłych ludzi, którzy podjęli odważną decyzję o zerwaniu z dotychczasowym, monotonnym życiem i postanowili iść przez świat z podniesioną głową, odnosząc kolejne sukcesy i spełniając kolejne marzenia. Jednak trudno tu szukać takich nazwisk jak Steve Jobs, Richard Branson czy Oprah Winfrey. Zamiast nich, masz możliwość poznania Michała, Sandry, Filipa, Andrzeja, Jacka, Ani, Mateusza - ludzi takich jak Ty i ja.

Takie podejście do tematu sprawia, że czujesz swoistą więź z bohaterami, a przytoczone przykłady z powodzeniem możesz odnieść do realiów własnego życia. Czytając tę książkę, masz ochotę od razu ruszyć w kierunku spełniania własnych marzeń. Bo skoro oni mogą, to czemu Tobie miałoby się nie udać?

Książka skierowana jest do osób wchodzących w dorosłe życie, którzy jeszcze nie do końca wiedzą, jak wykorzystać okres młodości.

Okładka książki zaprojektowana przez Aleksandrę Kwolek:

 

 

 

Planowana premiera książki: sierpień 2014

 

Opinie

Zobacz, co na temat publikacji mówią osoby, które zapoznały się z jej fragmentami:

 

 

Spis treści:

PODZIĘKOWANIA
WSTĘP
I. DLA KOGO ŻYJESZ
II. ZNAJDŹ SWOJĄ ŻYCIOWĄ DROGĘ
III. WYJDŹ Z DOMU
IV. PRÓBUJ WSZYSTKIEGO
V. ROZWIJAJ SIĘ
VI. POZNAWAJ LUDZI
VII. PODRÓŻUJ
VIII. ZMIENIAJ POGLĄDY
IX. PRZEŁAMUJ BARIERY
X. ROZWIĄZUJ PROBLEMY
XI. ZNAJDŹ SWOJĄ PASJĘ
XII. ZACZNIJ ZARABIAĆ
XIII. ODNOŚ SUKCESY
XIV. SPEŁNIAJ SWOJE MARZENIA
XV. TWÓRZ NIEZAPOMNIANE WSPOMNIENIA
NIEZBĘDNIK

 

Od autora

Książka Porzuć wygody, zacznij przygody to ponad 2 lata moich doświadczeń, kwintesencja pasjonującego życia i chęć podzielenia się tym, co pozwoliło mi zrealizować wiele z moich marzeń, w bardzo krótkim czasie. Odkryłem, że wcale nie masz zbyt mało pieniędzy, czasu, pomysłów, wcale nie jesteś za młody i wcale nie brakuje wokół Ciebie ludzi, którzy będą Cię wspierać. Sekretem jest podjęcie odważnej decyzji i determinacja w dążeniu do celu. To dzięki temu obróciłem swoje życie o 180 stopni i w ciągu niespełna dwóch lat skoczyłem ze spadochronem, opublikowałem wiele artykułów, występowałem na konferencjach, zacząłem jeździć autostopem i trzykrotnie przekroczyłem metę maratonu. Jeszcze nie tak dawno, nie byłem sobie w stanie tego wyobrazić...

 

Co już za mną?

Pewnie zastanawiasz się na jakim etapie są prace wydawnicze. Nie ukrywam, że większość jest już gotowa:

 • Przygotowanie treści (gotowe)
 • Korekta podstawowa (gotowe)
 • Ankieta jakościowa (gotowe)
 • Korekta rozszerzona (gotowe)
 • Skład komputerowy (gotowe)
 • Projekt okładki (gotowe)
 • Nadanie numeru ISBN (gotowe)
 • Przygotowanie do druku (w trakcie)
 • Druk
 • Dystrybucja
 • Promocja (w trakcie)

Jak sam widzisz, pozostał tylko druk, dystrybucja i promocja. Jest już za późno, aby się poddać. Do tej pory wszystkie koszty pokrywałem sam. Koszty promocji i dystrybucji, również pokryję z własnych środków. Potrzebuję jedynie funduszy na druk podstawowego nakładu.

 

Na co zostaną przeznaczone środki?

Podstwowy nakład wynosi 100 sztuk. Koszt druku netto to 507 zł. Do tej kwoty dochodzą jeszcze dodatkowe opłaty. Dlatego minimalna kwota, potrzebna do realizacji projektu wynosi 600 zł. Podział kosztów przedstawia się następująco:

 

Jeśli czytasz teraz te słowa, oznacza że projekt Cię zainteresował. Wybierz więc pakiet nagród z panelu po prawej stronie i wesprzyj realizację pomysłu. Już teraz dziękuję za Twoją pomoc!

 

Możemy jeszcze więcej!

Co jeśli wcześniej osiągniemy 100% zakładanego celu?

 

 

Kontakt

Jeżeli masz jakieś pytania, sugestie, uwagi, podziel się nimi w komentarzu lub napisz do mnie na adres:

babel.kamil[at]gmail.com

 

Projekt wspiera:

Model finansowania: "wszystko albo nic"

Aby otrzymać środki, projekt musi osiągnąć minimum 100% finansowania do 25.07.2014 18:06