Miło Cię widzieć!

Ładowanie strony

O projektodawcy

Weronika Kozłowska

Weronika Kozłowska

Wrocław

Urodziłam się i wychowałam w Starachowicach, gdzie spędziłam 20 bardzo kolorowych lat. Ukończyłam dwie szkoły filmowe: we Wrocławiu oraz w Katowicach. Moim miejscem na ziemi jest aktualnie Wrocław, w którym wraz z mężem i wspaniałymi znajomymi staram się zbudować własną i niezależną grupę filmową.
Aktualnie poza mini telewizją internetową pod postacią kanału YouTube Programy Tematyczne prowadzę pracę nad niezależną produkcją krótkometrażowego filmu fabularnego z Andrzejem Grabowskim w roli głównej.
Wszystkie moje poczynania dostępne są na kanale YouTube Programy Tematyczne

Napisz wiadomość do Projektodawcy

23899 PLN z 17500 PLN

181 Wspierający

Udany! Cel osiągnięty

136%

Model finansowania: "wszystko albo nic". Aby otrzymać środki, projekt musi osiągnąć minimum 100% finansowania do 08.07.2016.

Porwać Andrzeja

RSS

Praca wre :) Dodano 11.04.2018, godz. 13:13

Kochani,

prace nad "Andrzejem" cały czas trwają i wszystko wskazuje na to, że jeszcze w tym roku spotkamy się na premierowych pokazach i już w tym roku otrzymacie Wasze nagrody za wsparcie naszego projektu. 

Dlaczego to wszystko tak długo trwa? Niestety ale wszystko w głównej mierze związane jest z budżetem - a dlaczego z budżetem i o co w tym wszystkim chodzi pewnie chcielibyście zapytać? Bardzo chętnie o tym opowiemy jak spotkamy się na pokazach filmu, bo mimo wszystko jest to sporo pisania. 

Tymczasem uprzejmię donoszę, że trwa już montaż, pozostało nam kilka dodatkowych rzeczy do nagrania i ogólnie wciąż pracujemy nad naszym wspólnym filmem. Ja osobiście nie mogę się doczekać aby go Wam pokazać, spokać się z Wami i pogadać - mam nadzieję że z Was są podobne uczucia. 

Przesyłam Wam moc buziaków i uściski od całej ekipy!

Wasza Weronika

Dodano: 01.09.2019, 18:55
  Magicld
Magicld
I jak tam praca, dalej wre?
Troche sie czuje oszukany, od czasu wsparcia we wrzesniu 2016 nic jeszcze z waszej tworczosci nie widzialem :/\

Pozdrawiam
Lukasz

Rozliczenie kampanii :) Dodano 05.09.2016, godz. 12:49

Kochani,
praca nad filmem wre w najlepsze, bowiem 24 września ruszamy ze zdjęciami. Aktualnie bardzo intensywnie przygotowujemy się do zdjęć - budujemy scenografię, wyszukujemy brakujące obiekty zdjęciowe, rozpisujemy kalendarzowy plan zdjęć oraz oczywiście przeprowadzamy próby aktorskie. Okres pomiędzy 24.09-02.10 będzie dla nas najbardziej intensywny, ponieważ każdego dnia będziemy pracowali na planie. Zachęcamy Was do śledzenia naszego "Andrzejowego" Facebooka gdzie na bieżąco będziemy Wam pokazywali postępy prac, oraz to jak wygląda nasza praca na planie zdjęciowym.
Poza tym prosimy wszystkich tych którzy nas wsparli i nie wysłali nam jeszcze swoich danych adresowych o wysłanie ich na adres kontakt@programytematyczne.pl - sprawdźcie swoje skrzynki (spam też), 23.07 wysłaliśmy Wam mejle z tego adresu :)
Buziaki!
Ekipa "Porwać Andrzeja"

Koniec kampanii :) Dodano 12.07.2016, godz. 11:17

Kochani!
Dziękujemy Wam bardzo za to, że spędziliście z nami te szalone 45 dni, dziękujemy Wam za to że z Waszą pomocą udało się zebrać wymaganą kwotę - a nawet ją bardzo spektakularnie przekroczyć :)
W przyszłym tygodniu otrzymacie od nas informacyjne e-maile, w których rozpiszemy co dalej :)
A tymczasem pozwólcie nam na tydzień odpoczynku i relaksu :)

p.s Czy mówiliśmy Wam że jesteście cudowni?

W imieniu całej ekipy \"Porwać Andrzeja\" pozdrawiam Was serdecznie
Weronika Kozłowska

Transmisja Live - Q&A Dodano 03.07.2016, godz. 13:09

Serdecznie Was zapraszamy na dzisiejszą transmisję live, dzięki której będziecie mogli zadać nam kilka pytań związanych z filmem, crowdfundingiem, czy wszystkim tym co jest związane z naszą grupą i tym co robimy.
Transmisja zacznie się na naszym kanale YT Programy Tematyczne o godzinie 18:30 pod adresem: https://www.youtube.com/channel/UC4qH-mQWvAuW7Lw8WgLVYZw
Do zobaczenia!

Osiągnęliśmy 100% Dodano 01.07.2016, godz. 8:49

Dzień dobry,

wczorajszy dzień (30.06.2016) był naprawdę niesamowity i zostanie w naszej pamięci na zawsze. Dzięki Wam, Waszemu wsparciu, wiary w ten projekt oraz w nasz zespół zdjęciowy osiągnęliśmy 100% i projekt 8 lipca zakończy się sukcesem! Wszystko to utwierdza nas w przekonaniu, że idziemy w dobrym kierunku i dziękujemy Wam za to, że nam na to pozwalacie :)
Nie mniej jednak zostało jeszcze 7 dni kampanii, w związku z tym nie zwalniamy tempa i nie spoczywamy na laurach - nie pozostaje nam nic innego jak robić swoje ze zdwojoną siłą.
A was zapraszamy na naszego FB (nawet jak nie masz konta, to widzisz co publikujemy), na którym pojawiają się materiały dodatkowe związane z produkcją i na bieżąco informujemy co się dzieje :)
https://www.facebook.com/porwacandrzeja
Walczymy dalej z wielkimi uśmiechami na twarzach :) Dziękujemy!

Ekipa "Porwać Andrzeja"

Zakończyliśmy drugi tydzień kampanii Dodano 08.06.2016, godz. 18:42

Kochani,

kolejny tydzień kampanii kończymy z uśmiechami na ustach, bowiem zbliżamy się do osiągnięcia 50% zakładanej kwoty :) Jednak przed nami jeszcze 30 dni ciężkiej pracy - liczymy na to że w dalszym ciągu będziecie nam pomagać w promowaniu projektu i rozwijaniu go.
Aby umocnić naszą więź chcielibyśmy przedstawić Wam w formie wideo naszą ekipę. Ostatni film jaki udostępniliśmy na YouTubie poświęcony był montażyście Piotrowi Bulińskiemu, który opowiadał o tym jak to się stało że pracuje w tym zawodzie, dlaczego będzie montował film "Porwać Andrzeja" oraz jakie ma plany na przyszłość.
Odwiedzajcie nasz YT kanał na którym codziennie będą pojawiały się rożne ciekawe materiały związane z produkcja filmu.

https://www.youtube.com/watch?v=-pRHupFIoPs

Miłego wieczoru!


Ekipa "Porwać Andrzeja"

Zbliżamy się do 6000 zł Dodano 01.06.2016, godz. 21:11

Kochani, minął pierwszy tydzień kampanii i dzień dzisiejszy jest pierwszym dniem nowego tygodnia :) Cel jest podobny: kolejne 30 procent !
Aby udało się nam uzyskać ten wynik to skromnie Was prosimy o jeszcze trochę wsparcia, zaangażowanie się w przebieg kampanii poprzez social media i promowanie jej w realu :)
A my zrobimy wszystko co w naszej mocy, żeby udowodnić Wam że było warto :)

Jeśli nie śledzicie naszych poczynań na FB, to również udostępniamy materiały wideo na naszym YouTubowym kanale Jamniczek Pictures pod adresem: https://www.youtube.com/channel/UCY87HFJnWaKrif8Zv4eoksg
Na tym kanale pojawiają się materiały związane z produkcją filmu oraz przedstawione zostaną sylwetki ekipy realizującej film - wszystko po to, abyście nas bliżej poznali, zobaczyli co nas determinuje do tego i utwierdzili się w przekonaniu że te kilka złotych dorzuconych do wspólnego koszyka jest jeszcze więcej warte :)

A tymczasem kłaniamy się Wam nisko, dziękujemy za to że jesteście z nami, że chcecie zrobić z nami film i być jego częścią :)

Buziaki
Ekipa "Porwać Andrzeja"

Niesamowite emocje :) Dodano 28.05.2016, godz. 9:55

Dzień dobry,
ostatnie 4 dni to istny roller coaster i pomyśleć że przed nami jeszcze 41 podobnych :P Ciężko jest napisać cokolwiek innego niż dziękujemy, jesteśmy wdzięczni, cieszymy się czy jesteśmy podekscytowani. To co się w okół filmu dzieje i to że zaczyna wzbudzać sympatię (oraz porusza hejterów:P) udowadnia nam że podjęliśmy naprawdę dobrą decyzję i jeśli tylko dzielnie będziemy razem walczyć do osiągniemy wyznaczony cel. Siła tkwi w tłumie kochani! Fajnie że tworzycie ten tłum !!!!

Pierwszy wieczór powoli za nami :) Dodano 24.05.2016, godz. 21:19

Kochani nasi,
bardzo dziękujemy za to że jesteście z nami w ten bardzo stresujący dla nas pierwszy dzień kampanii! Dziękujemy za wsparcie którego nam udzieliliście, jesteście naprawdę wielcy :)
Ale nie usypiajcie w trakcie trwania kampanii, bo przygotowaliśmy dla Was trochę materiałów z którymi być może chcielibyście się zapoznać :)
Dobranoc, do jutra!

Model finansowania: "wszystko albo nic"

Aby otrzymać środki, projekt musi osiągnąć minimum 100% finansowania do 08.07.2016 18:06