Miło Cię widzieć!

Ładowanie strony

O projektodawcy

Anna Kołodziejska

Anna Kołodziejska

Poznań, Polska

Młoda lekarska, z pasją szkoląca się w zawodzie chirurga. Podróżniczka. Entuzjastka przygód. Początkująca pisarka. Autorka książki \"Gruzja welocypedem\", sportowiec (przez trzy lata reprezentantka kraju jako członek Kadry Narodowej w Kickboxingu), aktualnie trenuje boks w klubie Boks Poznań Team. Multimedalistka kilku sportów walki. Redaktorka dla czasopisma lekarskiego \"Służba Zdrowia\" i autorka tekstów dla jeszcze kilku innych portali o tematyce medycznej. A przede wszystkim uśmiechnięta, i tryskająca energią kobieta, które próbuje zarażać ludzi spontaniczną radością, a świat zmieniać miejsce fajne do życia.

Napisz wiadomość do Projektodawcy

10415 PLN z 6500 PLN

66 Wspierający

Udany! Cel osiągnięty

160%

Model finansowania: "wszystko albo nic". Aby otrzymać środki, projekt musi osiągnąć minimum 100% finansowania do 07.03.2017.

Polska lekarka w Nepalu

Projekt Nepal zakończony

Dodano 18.05.2017, godz. 21:38

Wyprawa do Nepalu dobiegła końca. W ubiegłym tygodniu bezpiecznie powróciłam do kraju pełna cudownych wspomnień i bogata w bagaż doświadczeń. Dziękuję Wam, że byliście tam ze mną pomagając w realizacji projektu i towarzysząc mi wirtualnie podczas kiedy ja działałam na miejscu w szpitalu pod Karmandu.
Pocztówki z Nepalu wysłałam już dawno, mam nadzieję, że nepalska poczta nie zawiedzie i w końcu trafią we właściwe ręce. Nagrody będę wysyłać w przyszłym tygodniu. Proszę o jeszcze chwilę cierpliwości.
Tych, którzy mieliby ochotę w dalszym ciągu śledzić moje poczynania zapraszam na stronę
https://draniamed.wordpress.com/
, a także na facebooka
https://web.facebook.com/draniamed/

Pod poniższym linkiem można przeczytać nowy wpis, o dzieciach z nepalskiego sierocińca. Zachęcam. Być może znajdzie się ktoś, dla kogo losy maluchów nie są obojętne i będzie w stanie pomóc.
https://draniamed.wordpress.com/2017/05/17/dzieci-o-ktorych-zapomnial-swiat-nepal/

Pozdrawiam i dziękuję każdemu za pomoc i wkład włożony w organizację wyprawy!

Model finansowania: "wszystko albo nic"

Aby otrzymać środki, projekt musi osiągnąć minimum 100% finansowania do 07.03.2017 17:05